Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Полтавські родзинки

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

1 День 23.09 Субота

07:00 Виїзд із Києва.

     Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

10:30 Приїзд у Великі Сорочинці

Існує стереотип, що Сорочинці цікаві тільки у серпні, коли тут відбувається Ярмарок. Але в цьому році нам пощастило, бо Фестиваль Кобзарів перенесли з травня на вересень , що дало нам змогу не прогавити таке дійство. Що на нас тут чекає?

23-24 вересня 2017 року у селі Великі Сорочинці пройде Всеукраїнський фестиваль «Країна Кобзарів». В рамках фестивалю відбудеться конкурс виконавців-бандуристів.

Програма Всеукраїнського фестивалю «Країна Кобзарів»

  • конкурсна програма для молодих виконавців та професіоналів кобзарського мистецтва,
  • концертна програма за участю відомих українських виконавців,
  • майстер-класи народної творчості,
  • літературна сцена,
  • смачні страви української кухні.

Тут ми зможемо пообідати (факультативно) насолодитися музикою і прийняти участь в конкурсах.

14:00 Переїзд в Мачухи
15:30 Екскурсія в Музей олії

До речі, ми не тільки зможемо подивитися як виробляють «українське золото», а й прийняти активну участь у процесі. Майстер клас по виготовленню олії – це одна із важливих складових нашої екскурсії.

Для інформації

Музей цікавий тим, що в ньому зібрані унікальні раритетні експонати. Проте списане у 1990-х роках обладнання трохи не потрапило на брухт. Однак мачухівській родині Білокінь, чотири покоління якої ласувало олією місцевого виробництва, вдалося зберегти унікальну техніку олійниці. Відреставрованій агрономічній техніці більше 100 років. Обладнання з виробництва олії виготовили англійці – брати Роберт і Томас Ельворті 1877 року на заводі сільгоспмашин, який заснували в Єлисаветграді. Підприємство братів було одним із найбільших у галузі виробництва агрономічної техніки.

17:00 Переїзд в Полтаву
18:00 Прибуття у місто Галушок та Перемоги над шведами

І тут на нас чекає ще один сюрприз. Саме в ці вихідні красивенне місто Полтава святкує свої іменини. Що це значить? Це значить що на нас чекає грандіозне свято з салютом і концертами, танцями і смаколиками. Отож швиденько поселяємося в готель, перевдягаємося у вишиванки (щоб гармонічно вписатися в загальну атмосферу) і йдемо гуляти.
Сподіваємося, святкування будуть проходити масштабні і триватимуть до пізньої ночі. Нам навіть салют обіцяли.
Для вечері рекомендуємо обрати якийсь класний автентичний заклад, наприклад ресторан «Диканька», що розташований по вул. Грушевського 2б, або ресторацію «Комора» на Котляревського, 2

Бажаємо Вам хорошого відпочинку і долучайтесь до святкування Дня міста. Ви помітите наскільки тут щирий і гостинний народ, і це ще одна ФІШКА Полтавського регіону.

День 24.09 Неділя

08:00 Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
09:00 Оглядова екскурсія по місту Полтава (поки красуня, якій вчора виповнилося 1118років!!! не скинула з себе своє святкове вбрання варто на неї ще раз подивитися).
Під час екскурсії Ви побуваєте на Червоній площі, побачите Альтанку, відвідаєте музей Котляревського, прогуляєтесь по Круглій площі, побачите Хрестовоздвиженський монастир, відвідаєте музей Поле Полтавської битви.

12:30 Переїзд у Великі Будища
13:00 Екскурсія в Єдиний в Україні «МУЗЕЙ ВЕСІЛЛЯ».

Справжнє українське весілля є одним із найдовших у світі. Триває цілий тиждень. Аби одружитися по-справжньому, по-українськи, як наші предки, ми поїдемо з вами у весільне село Великі Будища, аби відвідати єдиний в Україні «МУЗЕЙ ВЕСІЛЛЯ». На Вас чекає етноВесілля в особах. Пропонуємо Вам стати свідками цього незабутнього дійства.

   

14:00 Переїзд в Опішню, де ми будемо майже власноруч готувати собі обід. На нас чекає майстер клас по приготуванню справжнього полтавського борщу.

15:00 Обід. Це навіть не обід, а дегустація того що самі приготували. От і подивимося, хто краща господиня!

   

Адже, справжня господиня (і вільна, і заміжня) тільки та, яка вміє варити борщ! Це на Полтавщині такий непорушний закон. Тож запрошуємо Вас зварити і посмакувати разом з нами традиційним полтавським борщем! А також галушками! Борщик приготуємо в печі і на кабиці. Не знаєте, що таке «кабиця»? Їдьмо з нами, то й дізнаєтеся! На вас очікує суперексклюзивний майстер-клас із приготування полтавського борщу із грушами!, а також торгівля смаколиками та сувенірами.

«Не поцурайтесь хліба, солі. Борщу, галушок скуштуйте. Годуйтесь, кушайте доволі» ... уривок з «Енеїди» І. Котляревського

16:00 Музей унікальної кераміки. Опішня - відома на весь світ Мекка гончарства. Мало хто знає, що саме тут народився такий популярний в Україні хатній розпис.

Обов'язково відвідаємо музей гончарства та сувенірний ринок, аби Ви змогли придбати відому на весь світ опішнянську кераміку.

   
   

18:00 Завершення екскурсійної програми

23:00 Орієнтовний час повернення до Києва.

                                       
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали