Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Наша історія Дивись також: контакти

Ми профільний оператор по організації різноманітних екскурсійних програм в  Україні, наші програми мають широку географію і представляють екскурсійні об’єкти по всіх регіонах України.

Ми вже маємо досвід і практичні навики роботи в реаліях внутрішнього туризму, багато самі їздимо та весь час відкриваємо нові цікаві маршрути і екскурсійні програми. Нам настільки цікаво жити саме цією стихією внутрішнього туризму, весь час розвиватись та вчитись – у клієнтів, партнерів, ситуацій.

Ми з власного досвіду знаємо ціну довірі, репутації, доброму імені серед туристів та партнерів. Незважаючи на падіння і злети, нам настільки цікаво жити і розвиватись ставити нові амбітні цілі та їх досягати, відкривати нові горизонти в українському туризмі… Можливо ми в цьому з Вами схожі?

Ми на ринку внутрішнього туризму працюємо з 2010 року і займаємось виключно створенням екскурсійних програм та турів вихідного дня.За цей час нашими послугами скористалось тисячі туристів, ми змогли показати невідомі сторінки та історію нашої країни багатьом українцям та гостям країни.

Ми розуміємо, що шлях в тисячу миль починається з першого кроку, тому ми йдемо цим шляхом і завжди раді зустрічам з новими і цікавими людьми з яким ми можемо пройти цей шлях разом, допомагаючи один одному.

Ми відкриті для Ваших пропозицій і завжди готові допомогти реалізувати Ваші мрії та бажання.  І вдячні Вам за співпрацю.