Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Наша історія Дивись також: контакти

Ми профільний туроператор по організації екскурсійних програм в  Україні та греції, наші турі мають широку географію і представляють екскурсійні об’єкти по всіх регіонах України.

  • Туроператор України АНГА Тревел - це круто: бо ми вже маємо величезний досвід роботи в реаліях внутрішнього туризму, багато самі їздимо та весь час відкриваємо нові цікаві маршрути і екскурсійні програми. Ми туроператор Україні який живе стихією внутрішнього туризму, весь час розвиваючись та навчаючись – у клієнтів, партнерів, ситуацій.
  • Туроператор АНГА Тревел знає ціну довірі, репутації, доброму імені серед туристів та партнерів. Незважаючи на падіння і злети, нам цікаво жити і розвиватись, ставити нові амбітні цілі та їх досягати, відкривати нові горизонти в українському туризмі. Ми створили власну ШКОЛУ ГІДІВ для якісної реалізації турів туроператора по Україні та турів в Грецію.
  • Як туроператор на ринку внутрішнього туризму ми працюємо з 2010 року і займаємось створенням екскурсійних програм та турів вихідного дня на найвищому рівні. За цей час нашими послугами скористалось десятки тисяч туристів. Ми даруємо чудові емоції та відпочинок і враження багатьом українцям та гостям країни.
  • Команда туроператора України АНГА ТРЕВЕЛ розуміє, що шлях в тисячу миль починається з першого кроку, тому ми йдемо цим шляхом і завжди раді зустрічам з новими і цікавими людьми з яким ми можемо пройти цей шлях разом, допомагаючи один одному.
  • Ми переймаємось нашими клієнтами, ми піклуємось - це нам важливо!!!
  • Анга Тревел - як туроператор України та Грециї, постійно працює над гарантуванням нашому клієнту високого рівеня обслуговування та комфорту.

Ми відкриті для Ваших пропозицій і завжди готові допомогти реалізувати Ваші мрії та бажання.  І вдячні Вам за співпрацю.