Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячі табори

Всього: 31 табір
02 червня ( 7 днів )
Виїзд: Київ
3150 грн
02 червня ( 18 днів )
Виїзд: Київ
6600 грн
02 червня ( 15 днів )
Виїзд: Київ
11900 грн
02 червня ( 15 днів )
Виїзд: Київ
295
06 червня ( 15 днів )
Виїзд: Київ
395
14 червня ( 14 днів )
Виїзд: Київ
11000 грн

Дитячий відпочинок в таборі – повірте, це те, що потрібно Вашій дитині!

Ви все ще сумніваєтеся в тому, що Вам потрібна путівка в дитячий табір? Тоді ось Вам декілька аргументів, які переконають Вас остаточно:

  • Часто ми чуємо від батьків фразу: «Моя дитина ще не готова до самостійного відпочинку в таборі!».

Як би не так! Ви взагалі самі були в таборі? ;) Ви сильно здивуєтесь, напевно, але навіть 6-річні діти прекрасно справляються в літньому дитячому таборі без батьків. За Вами, ймовірно, навіть скучити не встигнуть, адже грамотно організовані програми дозволяють малюкам з перших хвилин відчути себе в «рідному», цікавому колі. По поверненню малюків з табору деякі батьки в шоці: дитина навчилась сама зав'язувати шнурки, стала одягатися швидше, їсть овочі (взагалі досягнення)... Все це – результат праці місцевих педагогів, які знають, що робити.

  • Як правильно вибрати дитячий табір для дитини чи підлітка?

Все дуже просто: запитайте у свого чада, що йому більше до душі. Активний відпочинок на морі або не менше активні розваги в горах. Відставити валер'янку! За Вашими дітьми наглядатимуть не гірше, ніж це можете робити Ви самі ;) Звісно, Ви ще можете орієнтуватися на особисті побажання і переваги, звернути увагу на програми, які доступні в тому чи іншому таборі. Але щоб дитина змогла гідно оцінити Ваш подарунок у вигляді подорожі – обов'язково прислухайтеся до її думки.

Взагалі! Досить витрачати час даремно! Перестаньте мучити Google своїми питаннями про те, що покласти з собою дитині в дитячий табір, досить читати відгуки про табори, досить відчувати тяготи мук вибору табору... Телефонуйте нам і ми все доступно розповімо, пояснимо, покажемо, порадуємо цінами і потенційно одним з кращих відпочинків для Вашої дитини! 

Туристичні походи в таборі. Дитячі туристичні табори Дитячий відпочинок. Дитячі табори в Україні та закордоном. Анга Тревел