Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Що таке абсолютне щастя? Прикривши очі, ви закликаєте уяву в таємні соратники: бірюзові лагуни і химерні коралові рифи? Розсипи діамантів у вишуканій скриньці? Шалений блиск очей від модного гаджета? Або тисячі захоплених шанувальників біля ніг? ..

Львівська область: аромати щастя

Ні, все набагато простіше і геніальніше: це – чашка кави на зорі нового дня! Або, як смачно кажуть у Львівській області, – філіжаночка кави.
Як легкий шовк білого піску неквапливо просочується крізь пальці – так течуть в кав'ярні думки, неспішно і ліниво. І, здається, що серце в колисці найніжніших рук!

Тільки мешканці Львівщини давно збагнули цей простий секрет щастя. Вони давно живуть за своїм особливим календарем, який навіть будні перетворює в яскраві, неповторні миті.

Ліпити м'яке, податливе тіло свого настрою тут можна всюди: в місцевій пивоварні за келихом бурштинового напою; в ароматній хмарі кориці кав'ярні на розі; в солодкої майстерні, розглядаючи марципанову карту України або осягаючи смачну науку на майстер-класах чарівного народження шоколаду.

Саме ця особлива філософія щастя, а також повне єднання з природою характеризує таку територію як Львівська область і тримає її жителів в тісному зв'язку з батьківщиною. А ще – надзвичайна релігійність. У кожному селі, в кожному будинку, в кожній душі є свій храм: щоб приборкати поганих богів або просити допомоги у хороших. Відчуття повної гармонії і умиротворення, відчуття, що жити треба тут і зараз, – ось чому вони так неохоче покидають свою землю і їх так рідко можна зустріти в інших куточках землі.

Про те, наскільки приваблива Львівська область і її пам'ятки – навіть говорити не варто ...

Відкрийте для себе Львівщину – ви залишитеся її «бранцем» назавжди!
«Золота підкова» середньовічних замків і фортець, розкинувшихся по характерній дузі навколо Львова: Олеський, Підгорецький, Золочівський, Свіржський.
Мінеральні джерела і грязьові курорти в лісопарковій зоні: Трускавець, Моршин, Шкло, Любінь Великий.Святі місця Львівської області, пам'ятки, цікаві кожному: Унівська Лавра, Крехівський монастирський комплекс, монументальна Церква св. Миколи.
Таємничі підземелля, старовинне місто-фортеця Жовква та чудові ландшафти з озерами в державному заповіднику природи «Розточчя».
Тихе, загадкове Личаківський меморіальний цвинтар, який внесено до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Етномузей під відкритим небом «Шевченківський гай».  Або галасливі і веселі фестивалі: ковальської справи, пива, середньовічної культури, рок-музики, мистецтв і навіть пампушки!
Все це – яскраві штрихи для осягнення багатоликої землі львівської!

Те, чого ви точно не знали: Львівська область і її історія – найцікавіші факти!

Як думаєте, чому західна Україна вважається особливою, душевної, романтичною? А чи не тому, що саме Львівська область – серце співаючих талантів. Голосами душі українського народу зазвучали такі групи як «Океан Ельзи», «Плач Єремії», енергійної Руслани, тут же почав свою творчу діяльність гурт «Скрябін». Ця область надихає, вона вирощує кращих фахівців, в числі яких і IT-спеціалісти. Складно повірити, але навіть Голлівуд нервово курить перед нашими майстрами, які взяли участь в створенні таких всесвітньо відомих кінострічок як «Гаррі Поттер» і «Людина павук» (на хвилиночку!).

 


Чарівний Львів – місто, яке входить в десятку найбільших міст України, він немов магнітом притягує туристів і цілком справедливо це місто, яким пишається вся Львівська область! Історія свідчить про масу цікавих фактів, але саме приголомшливе, мабуть – факт того, що за всю історію свого існування ця область належала аж восьми державам. Багата культура – точний тому доказ.
 
Є філіжаночки глянцеві, розписні, а є неглазуровані, лощені, «димленні», ошпарені в молоці... Приїжджайте сюди і випийте свою чашку ароматної щастя львівського розливу!

14.03.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали