Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Всі люди різні, але є те, що об'єднує нас – потреба в позитивних емоціях, прагнення яскравих пригод і незабутніх вражень! Все це ви можете отримати в смт. Славське! Те, чим примітний цей населений пункт для мандрівників можна розписувати довго. Але скажемо одне: побував тут хоча б один раз, багато туристів прагнуть повернутися сюди знову.

Можливо тому, що тут створені ідеальні умови для мандрівників, можливо тому, що тут передбачені різні види відпочинку... Або через неймовірну природу і цілющий ефект, або через шалено смачну кухню. А може через те, що сюди немов магнітом притягує лижників звідусіль? Загалом, не варто гадати! Потрібно приїжджати сюди і розуміти, чим же Славське заслуговує найвищих оцінок вимогливих туристів.

Славське вас зачарує!

Прекрасний гірськолижний курорт, неймовірні прогулянки по горах і лісах, з безліччю грибів та ягід, велопрогулянки, екскурсії до казкових водоспадів. Все це розмаїття чекає вас в Славському!

А якщо додати до всього цього веселі фестивалі, відмінну кухню і чудову природу з найчистішим повітрям, то ви отримаєте чудовий відпочинок на будь-який смак. У будь-який сезон ви зможете знайти собі тут розвагу до душі. Про це, власне, можна здогадатися з найперших речень цього абзацу.

Влітку, звичайно, особливо на лижах не покататися, що вже тут :) Зате зимоооою... Завзяті лижники ще з літа бронюють для себе кращі місця на курорті Славське, щоб потім ні з ким не конкурувати за ідеальний відпочинок. І, треба визнати, правильно роблять, адже бажаючих з кожним роком стає все більше.

Ми вже мовчимо про те, яка кількість мандрівників приїжджає сюди з маленькими дітками. Та й влітку, звичайно, усамітнитися від звичної реальності і насолодитися близькістю з природою – просто безцінно.

Вражаючі пам'ятки смт. Славське 

Сучасний гірськолижний курорт, з великим вибором різноманітних трас, де себе будуть комфортно почувати і новачки, які тільки вчаться стояти на лижах, і професіонали, які віддають перевагу швидкості та драйву. І це не єдина пам'ятка смт. Славське.

Наявність мінеральних джерел, найвідомішим з яких є «Ропа», робить цей курорт ще більш привабливим. Окрасою селища є церква Успіння Пресвятої Богородиці 1901 року. За легендою, побудована вона на місці, куди не раз падав хрест зі старої церкви. У селищі розташований музей визвольної боротьби, який може відвідати кожен охочий.Природа так само наділила це місце прекрасними скарбами. Приїхавши сюди ви можете відвідати водоспад Шипіт, прекрасні Карпатські озера і Скелі Довбуша, навколо яких ходять неймовірні легенди.

Історія смт. Славське

Перша згадка датується 1015 роком і пов'язана із загибеллю князя Святослава. Назва селища, найімовірніше, теж отримало від імені князя. Деякі джерела вказують 1574 рік, як офіційну дату заснування. Історія Славського дуже цікава і оповита легендами. Адже корінні жителі стверджують, що дух Олекса Довбуша мешкає в навколишніх горах.

 

Дана територія належала за весь час Польщі і Австро-Угорщини. А з 1887 року селище почало інтенсивно розвиватися як гірськолижний курорт завдяки залізничній колії, яку було тут прокладено. У вас є чудова можливість відправитися сюди за незабутніми враженнями!

23.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали