Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури у Вінницю

Ви вже бували в Вінниці? Це місто, на подив, якесь по-особливому тепле і затишне. Купаючись в сонячних променях, воно немов посміхається гостям, які приїхали відкрити для себе всі його принади. Зрозуміти Вінницю зможе тільки той, хто готовий відкрити свою душу для нових вражень, а їх тут буде чимало!

Місто стоїть на красивій і широкій річці Південний Буг, що протікає через кілька областей південного заходу країни. На березі Південного Бугу, в самому серці міста розташовується острів Кемпа, який є популярним місцем відпочинку і носить також ще одну назву – Фестивальний, поруч з островом знаходиться фонтан Roshen.

Відпочинок в Вінниці, місті фонтанів

Вінниця – головний центр українського Поділля. Це середніх розмірів місто з давньою історією, безліччю зелених насаджень і цікавих пам'яток є одним з найчистіших і зручних для життя в Україні. Тут дуже розвинена різна інфраструктура, до послуг туристів безліч готелів, медична служба, ресторани і клуби, при цьому ціни тут набагато нижче, ніж в найбільш великих українських містах і популярних місцях туризму, так що відпочинок у Вінниці – це ще й досить вигідно.

За останні роки до Вінниці прокинувся підвищений інтерес туристів з України та інших країн. Всьому виною спорудження величезного комплексу фонтанів на річці Південний Буг кілька років тому. Цей величезний фонтан є одним з найбільших в Європі, єдиним плавучим на території України, також він оснащений технологією лазерного шоу та може спускатися під лід взимку. Ця будова визнано одним з кращих архітектурних проектів в сучасній історії України, а шоу фонтанів вже встигло стати яскравою візиткою міста, яка залучає безліч туристів. Вінницю вже встигли охрестити українським «містом фонтанів», проте не тільки цим примітні ці теплі і приємні місця. 

Захоплюючі тури до Вінниці: вежі, музеї, храми і... бункер Гітлера

Місця в Вінниці дійсно теплі в прямому сенсі слова. У місті переважає помірно-континентальний клімат, тут короткі і не дуже студені зими, як часто буває в деяких інших місцях України, літо довге і сонячне. 

Що ж ще є цікавого у Вінниці? Тут ви знайдете кілька великих театрів і кінотеатрів, бібліотеки, прекрасні модерністські будівлі кінця XIX-початку XX ст. в центрі міста. Водонапірна вежа, Миколаївська церква, католицький костел Святої Діви Марії Ангельської, вцілілі частини давньої Вінницькій фортеці – всі ці місця, що таять в собі глибини історії Вінниці, стали символами міста. Вінниця також широко відома своїми музеями, головним з яких є, звичайно ж, садиба Миколи Пирогова, розташована недалеко від міста.

Екскурсійні тури до Вінниці обов'язково включають в свою програму відвідування цього красивого комплексу. Тут вас зустріне не тільки чарівна природа Поділля, а й безліч експозицій, що розповідають про життя і діяльність великого лікаря і вченого. Також ще одним популярним місцем екскурсій є будинок-музей класика української літератури Михайла Коцюбинського, уродженця Вінниці. А ось якщо від'їхати на кілька кілометрів від міста, поруч із селищем Стрижавка можна знайти той самий легендарний бункерний комплекс «Вервольф», в якому провів лише кілька місяців влітку 1942 року Адольф Гітлер.

Така Вінниця – місто приємних і чуйних людей, доглянутий і зелений, з безліччю цікавих місць, що дарує гостям затишок і відмінний настрій. 

 

Визначні місця

Ставка Гітлера

Ставка Гітлера - один з видатний історичних та воєнних споруд. Залишки залізобетонних споруд...

Детальніше

Дитячий розважальний центр «Рошен»

Дитячий розважально - пізнавальний центр "Roshen" - це новий дитячий автоматизований...

Детальніше

Палац Мерінга

На території сучасної України зберіглася дуже велика кількість замків, палаців і садиб з різних...

Детальніше

Палац Марії Щербатової

Всі чули про славне місто Немирів, Вінницької області. Однак мало хто знає, яка найцінніша...

Детальніше
Показати ще