Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури на Драгобрат

Справжня перлина Українських Карпат - Драгобрат ... Величезна кількість снігу забезпечується завдяки унікальному клімату та значній висоті. Рельєфні схили, немов магніт, ваблять екстремалів та аматорів гірськолижного спорту.

Це відмінне місце і для того, щоб відпочити від міської метушні, поринаючи з головою в дивовижну атмосферу могутніх Карпат. Тому гірськолижний тур Драгобрат користуються неймовірним попитом, як серед українців, так і серед іноземців.

ЛИЖНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ДРАГОБРАТІ: Райське МІСТЕЧКО ДЛЯ фрірайдера

Завзятим фрірайдера при виборі курорту варто звернути увагу на автобусний гірськолижний тур в Буковель та Драгобрат тут може бути, як екстремальним, так і більш спокійним. Всі траси різного рівня складності.Всі, хто вважає за краще лижний тур на гірськолижний курорт, повинні мати з собою весь необхідний інвентар. Якщо його немає, не проблема, все необхідне спорядження можна без проблем взяти в будь-якому пункті прокату, яких на курорті досить.

ЩО ВАРТО ПОБАЧИТИ ТУРИСТОВІ?

Якщо хочете більш насичений відпочинок, що поєднує лижні розваги та відвідування цікавих місць, то вам напевно буде цікаво дізнатися про тури на Новий рік. А подивитися тут дійсно є на що.


Відмінний вибір сувенірної продукції є в магазині «Золота гора», який знаходиться в центрі курорту. Спробуйте все тури на Новий рік в Карпати.

ПОДАРУЙТЕ СЕБЕ І БЛИЗЬКИМ НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК!

Як згадувалося вище, тури на Драгобрат користуються величезною популярністю. З чим це пов'язано? Як мінімум з тим, що гарячі тури з Києва на Новий рік дуже популярні.


Також, хочемо зазначити, що корпоративні тури теж користуються величезною популярністю серед турсітов. Не забудьте захопити з собою гарний настрій і друзів! Раді будемо бачити вас в нашій команді!