Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

 

Чим втамувати спрагу пізнання? Що потрібно знати про Україну? Де провести уїк-енд, щоб навіть ця міні-подорож запам'яталася надовго і відклалася в пам'яті як щось особливе і яскраве? Ось і сідайте зручніше. Прямо зараз ми розповімо вам про область, яка, здається, ось взагалі-взагалі нічим не примітна. Приготуйтеся до того, що всі ваші уявлення про Запорізьку область зникнуть зараз же.

Запорізька область: легенда духу

Боги створили людей трохи раніше, ніж велике Сонце, жили вони в темряві та холоді. І ось над землею засяяло воно – велике, яскраве, тепле! Але дурні люди занепокоїлися, стривожилися, розхвилювалися. У пориві страху перед незвіданим вони стали виходити на найвищі могили і звідти плювати на Сонце. І тоді боги розгнівалися і прокляли невдячних людей – вони миттєво скам'яніли там, де стояли. Але в цих кам'яних статуях живе каяття і надія знову стати живими, віра в чудо і невгамовна жага життя!

Відтепер кожному, хто доторкнеться до них, кам'яні баби передають цю віру, надію і життєлюбність. То ж не баріться ж і швидше вирушайте за дивом в Запорізьку область, на острів Хортиця. Повірте, цієї особливою, позитивною енергетикою тут просякнута кожна п'ядь землі! Хортиця – це 12км позитиву і чудес!

Крім музею кам'яних статуй під відкритим небом, на Совутиній скелі шукайте камінь, який виконує всі без винятку жіночі бажання: говоріть йому на світанку про найпотаємніше – він неодмінно почує!

Але не легендами одними багата Запорізька область. Пам'ятки тут не закінчуються!

Мальовничі скелі Два Брата, магічний Чорний камінь, півтораметрова гранітна писанка, 700-річний дуб «Світове дерево» – всі вони готові вплинути на вашу долю, як того захочеться саме вам. Там, у мальовничих берегів острова, ви почуєте чимало легенд, повір'їв та переказів. Вірити їм чи ні, змінювати своє життя або чекати – вирішувати тільки вам. Як кажуть мудреці, якщо у вашій душі є хоч одна квітуча гілка, на неї неодмінно сяде співучий птах!

З давніх-давен храмом душі для наших предків було місце, де зараз розташований історико-археологічний заповідник «Кам'яна могила», природне диво Запорізької області, пам'ятка особливо значуща: тисячі кам'яних брил природного походження підносяться над безмежним степом.

 

Ну а для тіла створені такі атракції, як фольклорно-етнографічний кінний театр, чотири діорами і виставки Музею історії запорізького козацтва, Вознесенівський парк зі ставком і фонтанами, Запорізький цирк або ж Міжнародний фестиваль козацьких бойових та традиційних мистецтв.

Ось і саме час згадати, що Запорізька область і історія – дещо нероздільне

Але відпочинок в Запорізькій області –  це суцільні контрасти: якщо на Хортиці, в колисці Запорізького козацтва, все овіяне легендами і дихає нашої сивою давниною, то міста тут – справжні урбаністичні полотна, справжня ода прогресу і людського генія!

Скеровані вверх труби Запоріжжя, монументальні Арочний міст, Дитяча залізниця, ну і, звичайно ж, унікальне гідротехнічна споруда Дніпрогес – все це видовище дійсно вражаюче!

Не менш цікаво і фігурне споруда - «долар». Всі чули про Будинок Гауді в Барселоні, «Смішний будинок» у Відні, перевернутий будинок в Батумі, але мало хто в курсі про «п'яний будинок» в Запоріжжі. Житловий будинок, що потопає в зелені, зверху виглядає як латинська S і не випадково у своєму розпорядженні має 13 під'їздів: обійдіть будинок тричі, і незліченні багатства осядуть у вашому гаманці навічно!

А можливо, ви фанат води і «овочевого відпочинку»? Тоді до ваших послуг річкові пляжі Дніпра або морські Бердянська, Кирилівки, Приморська. Це – особлива радість, якою славиться Запорізька область. Історія кожного населеного пункту цієї області – цікава і захоплююча. Ви можете подарувати собі можливість розчинитися і отримати нереальну кількість задоволення від свого дозвілля, проведеного тут.

Вибір за вами! Головне – скоріше почати свою захоплюючу подорож по Запорізькій області. Колись олімпійські боги любили інкогніто гуляти по землі простих смертних. А тепер у вас є унікальний шанс – оцінити пишноту Землі богів.

 

17.03.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали