Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хортиця. Повний непереможного козацького духу, цей острів розташований посеред Дніпра, і являє собою справжній символ нескореної волі українського народу. Програма Туру на Хортицю на 2 дня. Одноденна екскурсія на Хортицю.

Хортиця - заповідник-музей

На сьогоднішній день Хортиця є національним заповідником. Тут розташовано безліч панорам, історико-культурних комплексів і музеїв. Все це історичне надбання є справжнім дзеркалом важливих історичних подій з незапам'ятних часів.

Однак найбільш важливим і яскравим періодом цього острова було, безсумнівно, українське козацтво. Саме цей острів став його колискою, і саме з нього почалася грізна і горда історія Запорізької Січі.

Своїй гучній історії острів зобов'язаний своїм зручним розташуванням і безліччю природних багатств. Навколо острова в достатку розташовані дрібні острови, пороги і скелі, завдяки чому підійти до нього непомітно свого часу не вдалося нікому.

Пам'ятки Хортиці

Подивитися на Хортиці дійсно є на що. (Опис нашого туру на Хортицю). Довжина острова - близько 12 кілометрів. На півночі розташована відома пам'ятка Хортиці - Три Стовпи. Середній, Похилий стовпи і скеля Диван - з давніх часів вони вважалися своєрідними воротами, провідними на острів, а сьогодні є одним з улюблених місць у альпіністів.

На півдні туристів чекає Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ». Тут в дрібницях відтворені господарські будівлі та житло українських козаків, фортифікації зі справжніми гарматами і багато іншого. Тут можна відчути атмосферу козацької доби, а детально виконані панорами зборів і боїв козаків тільки додають реалізму.

Ще одне цікаве місце острова - Фольклорно-етнографічний кінний театр «Запорізькі козаки». Тут глядачів чекають атмосферні бої на шаблях, кінні спектаклі, а також захоплюючі вистави, де демонструються різні техніки бою, ремесла і багато іншого. Можна навіть поговорити зі справжніми козаками! Тих, хто зголоднів, смачно і ситно погодують в кафе «Козацька застави».

 

На території музею можна подивитися на залишки справжніх укріплень, монети, предмети побуту козаків, гармати і зброю.

Не будуть обділені і цінителі природних красот - на острові росте безліч вікових дерев і рідкісних рослин, кількість видів яких доходить до тисячі. Не бідна і фауна острова - 120 видів птахів і 30 видів тварин.

Історія Хортиці

Історія Хортиці надзвичайно багата. Перші жителі тут з'явилися ще за часів мезоліту та палеоліту, а перші поселення - ще близько 5000 років тому.

На острові досі збереглися кам'яні закладки від стародавніх святилищ скіфів, які жили тут з VII по III століття до нашої ери. Є версія, що саме тут за часів Київської Русі загинув князь Святослав.

Однак найяскравіші історичні події цих місць пов'язані саме зі знаменитою Запорізькою Січчю, і саме заради цього сюди щороку приїжджають сотні тисяч туристів.

Острів-музей Хортиця - місце, які залишить у вас найяскравіші враження.

Тури на Запоріжжя, Тур на Хортицю, Тури по Україні

30.03.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали