Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Відгуки

Оксана 21.10.2021 18:09 Легенди Чернігова + Седнів

Были на экскурсии однодневная поездка. Корыстешев по Каньонах.Очень понравилась поездка.Остались довольны всем.Были первый раз.Планируем ещё ездить с вами в дальнейшем.

Довгіч Ірина 20.10.2021 21:06 Тур Подільська Швейцарія

Очень интересный тур! Наша группа 15-16 октября 2021 года была первооткрывателями этой поездки. Программа была так хорошо составлена, что тур прошел без заминок. Тур разнообразен своими локациями. Мы наслаждались как архитектурой поместий позапрошлого столетия, так и природными красотами. Дни были насыщенны, но не утомительны, времени было достаточно как на экскурсии, так и на самостоятельный осмотр достопримечательностей. Поразили в нашем путешествии природные изюминки - водопады и ландшафты. Спасибо нашей сопровождающей, Катюше, которая по-матерински опекала нас, позволяла вдоволь и не спеша наслаждаться природными красотами. Желаю долгой жизни этому туру и таких же удач при составлении новых туров!

Тимошенко Альона Сергіївна 19.10.2021 22:39 Золоті Карпати та Львів

Велика вдячність агенції "Анга Тревел" за організацію туру "Золоті Карпати та Львів", що відбувся в період 13-16 жовтня 2021р. Організація туру відбулася професійно, на вищому рівні. Автобус був зручним, дякую водієві Сергію за цей чудовий маршрут, що дозволило зробити поїздку ще більш комфортною. Проживання в Ясіні надзвичайно сподобалося, адже в міні-готелі "Сердце Карпат" нас зустріли, майже як рідних. Сподобалися надзвичайно смачні і оригінальні сніданки і вечері. Програма була складена таким чином, що нам вдалося відвідати Яремче, Полонина перців, Буковель, ознайомитися з основними пам'ятками краю, здійснити сходження на гору Близниці, скоштувати смачний бограч, а також помилуватися красою Драгобрату... Відвідати Львів. Дякую велике супроводжуючій Ларисі за такі чудові емоції.

14.10.21 їздили в тур "Солодка парочка". Дуже сподобалося. Професіонал водій, обережний і толерантний. Екскурсовод Лариса просто зачарувала глибиною своїх знань, літературними здібностями, людяністю і душевністю. Було комфортно, тепло і приємно провести 2 осінні дні в компанії друзів, однодумців і просто чарівних мандрівників, для яких побачити красу України, насолодитися цікавими розповідями професіоналів, закоханих у свою справу, своє місто, свою батьківщину виявилося справжнім скарбом. Радимо всім , хто ще не бував у турі, поїхати, не пошкодуєте!!!!

Коссе Юлія 18.10.2021 20:35 Легенди Чернігова + Седнів

Незабутня, насичена подорож до Чернігова та Седніва! Хто полюбляє історичні, сповнені духовності та неймовірної енергетики місця, обов'язково має відвідати цю екскурсію! Щира подяка екскурсоводу Наталії за професіоналізм та відданість справі, а також екскурсоводам Чернігова та Седніва. Завдяки Вам вдалося відчути себе свідком найдавніших часів нашої історії та поринути у глибини віків!

Їздили з подругою 15- 16 жовтня. Гід Людмила неперевершена, пунктуальна, уважна, толерантна, приємна, це така людина яка всюди буде на свойому місці і з нею відчуваєш себе впевнено і спокійно)

Світлана 02.10.2021 10:36 Тур «Полтавські витребеньки»

Полтавщина- колиска українських традицій. 18-19 вересня моє бажання здійснилось і ми відвідали цей край з Анга тревел. Наталія - екскурсовод старої закалки, коли інформацією просто сипле. Скільки цікавого для себе відкриваєш. Екскурсія насичена, все організовано. А готель -то окрема локація для фото! Музей-садиба Катерини Білокур. Розповідь про життя художниці-самоучки просто вразила. Театралізована вистава весілля, за участю самих туристів, будинок Котляревського, українські страви, музей гончарства в Опішньому - все пронизане Духом українських традицій! Рекомендую!

Замечательный тур! Очень понравилась организация, к тому же, совершенно неутомительная программа - рекомендую. В туре был комфортабельный автобус, интересный гид и чудесная программа. Особенно запомнился катер, просто восторг!

Наталія 30.09.2021 11:29 Тур Скарби Волині

Їздили з Анга Тревел на Волинь, тур Скарби Волині. Дуже сподобалось!!! Програма насичена і цікава. Екскурсоводи усі цікаво розповідали, дали багато нової інформації. Автобус комфортний, водій досвідчений. Керівник групи Ірина ще по дорозі розповідала нам багато цікавинок, сумувати не давала. Тур прекрасний, готель гарний. Єдине побажання було, щоб ми зупинилися у готелі у Луцьку - можна було б прогулятися вечірнім містом. А загалом сподобалось. Будемо планувати наступні поїздки, бо наша Україна цікава, є ще багато місць, де можна побувати. Рекомендую.

Была на экскурсии Канев - Переяслав. Только приятные эмоции и впечатления! Благодарность гиду Наталье и компании Анга Трэвел за замечательный выходной!