Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Відгуки

Тетяна 22.05.2019 09:42 Рафтинг тур 3 дні новинка

Дякую вам велике за цей виїзд!Рафтинг - це частинка чогось неймовірного. Нам сподобалась дуже територія - чистий пляж, річка Південний Буг, безліч розваг на острові: і волейбол, і ми брали байдарку катались у вільний час. Все чисто і охайно. Хочемо ще!

Константин 17.05.2019 18:47 Рафтинг тур 3 дні новинка

Господа экстрималы, Вам надо это пройти.Фотки конечно красивые , но когда ты на рафте все в десятки раз круче., поверьте.Отдельная "благодарочка" девушке Полине (из Анга Травел) которая меня "уболтала"съездить в этот тур .

Коваль Н, Богданович Н та Кириленко І. 17.05.2019 16:31 Тур "Дивовижна Миколаївщина" NEW

Щиро вдячні команді Анга Тревел за професіоналізм, патріотизм, порядність. Тур, дійсно, дивовижний. Ми багато мандруємо, але з Вами завжди знайдеться незвіданий куточок своєї terra inkognita. Україна красива, неосяжна та багата! Шануймо її!

Юлія 15.05.2019 20:40 Релакс по- волинськи

Тур Релакс по Волинськи запрошує вас в край Мавки і Лукаша. Ви відвідаєте озера Світязт, Люцимер, Піщане. Відпочивати будете в санаторіі Лісова Пісня. Колектив санаторію Вас радо зустріне, організує чудовий відпочинок, обід-пікнік. А при хорошій погоді буде можливість відпочити на березі озера Пісчане. Вода в цьому озері надзвичайно чиста, прозора. До того ж містить срібло і гліцерин, що корисно для шкіри. І обов"язково запам"ятається поїздка в Білорусь, Біловежську пущу, Брест. Добре було б залишити обзорну екскурсію по Бресту, прогулянку по вулиці, де розміщені цікаві ліхтарі. Ну а в Пущі Вас зустріне Дід Мороз і його помічники з подарунками на пам"ять. Цікаво буде і природничому музеї, біля вольєрів з тваринами. На третій день Вас чекають древнє місто Володимир-Волинський, Луцьк і тунель закоханих-тунель кохання. Три дні пролетять швидко, але приємні спогади залишаться надовго. І буде бажання повернутися туди знову.

Юлія 15.05.2019 20:24 Релакс по- волинськи

Тур Релакс по волинські запрошує вас в край Мавки і Лукаша - синьооку Волинь. Ви відвідаєте озера Світязь, Люцимер, Пісчане. Відпочивати будете в комфортних номерах санаторію "Лісова пісня".. Колектив санаторію з радістю зустріне Вас, організує чудовий відпочинок, обід - пікнік. А при хорошій теплій погоді ви будете мати можливість відпочити на березі озера Пісчане. Саме на березі цього озера розміщений санаторій. Вода в озері надзвичайно чисте, прозора. До того ж містить срібло і гліцерин, що корисно для шкіри .І обов"язково запам"ятається поїздка в Білорусь, Брест, Біловежську пущу.Було б добре залишити обзорну екскурсію по Бресту, прогулянку по вулиці з цікавими ліхтарами.Ну а в пущі вас зустріне Дід Мороз і його помічники. Від нього всі отримають смачний подаруночок. Разом з помічницею ви прогуляєтесь, зможете аж тричі загадати бажання, заглянете в хатинку Снігурочки. Цікаво буде і в приролничому музеї, біля вольєрів з тваринами. На зворотньому шляху обов"зково відвідаєте Брестську фортецю. На третій день відпочинку вас чекають древнє місто Володимир-Волинський, Зимненський монастир, Лучеськ (древня назва Луцьку) і його замок і тунель закоханих - тунель кохання.Хотілось би ще хоч би обзорну екскурсію по Луцьку. ААдже там є також цікава алея ліхтарів в парку, будинок з химерами. Три дні пролетять дуже швидко, але приємні спогади залишаться на довго. І обов"язково захочеться повернутись туди знову.Дуже вдячна Тамарі, всім нашим екскурсоводам, водію за чудовий відпочинок.

Колісник Лариса 10.05.2019 15:03 Екскурсія «Трипілля - каньйон Буки»

Вчора, 9 травня 2019 року їздили з Анга Тревел на екскурсію на каньйон Буки. Яка краса!!! Як чудово відкривати поки що таємні неймовірно гарні місця України!!! Як добре, що є такі чудові люди, які працюють у Анга Тревел і допомагають в цьому! Безмежна вдячність за прекрасну організацію екскурсії! Чудовий екскурсовод Сергій, майстер своєї справи! Його захоплюючі розповіді заглибили нас в історію країни, при цьому він чітко відчував наш настрій, десь замовкав, десь жартував, а десь заглиблювався в історію кожного куточка країни, який ми проїжджали чи то торкалися екскурсією. Зразу видно, Людина любить свою справу і викладається на 100%. Дякуємо, Сергію!!! Що й казати про водія Віталія на комфортабельному автобусі! Це справжній професіонал на нашому бездоріжжі!!! Все робилось тільки для задоволення туристів!!! Екскурсія -чудова!!! Все продумано до дрібниць, програма цікава. Всім рекомендую! Коли я їду на екскурсію з Анга Тревел, вражень на рік!!! Безмежна подяка всім працівникам та керівництву туркомпанії!!! Успіхів Вам та наснаги!!! З великою повагою та в захваті від Вас, Ваш турист Лариса.

Дякую AngaTravel і особисто нашому екскурсоводу в турі Сергію Петровичу за цікаву подорож. Завжди приємно відкривати для себе щось нове. У цьому турі познайомилася з мальовничими місцями Київщини та Черкащини, музеєм трипільської культури, історією сіл та містечок, які ми відвідали. Черговий раз переконалася, наша країна варта захоплення, нам є чим пишатися!

Гудзоватая Татьяна 10.05.2019 09:56 Говерла та Петрос за 3 дні! Авторський тур

Отдых, который тяжело передать словами, и сравнить с какими-то другим. Поняла, что отдых на пляже с коктейлем отдыхает.. Спасибо, большое за организацию похода, что зазываете людей отдыхать в горах, любить природу, и открываете новые красоты для наших глаз. Я попробовала самую вкусную еду (Особенно чечевичный суп с тушенкой), научилась ставить палатку, поняла, что могу большее, чем думаю! 3 дня счастья. +приятные знакомства, интересные рассказы гида и других участников похода. Обязательно ещё побываю на тропах вместе с нашим организатором Полей.

Були на екскурсії 30.04.2019. Дуже задоволені програмою туру, професійною роботою співробітників туроператора та екскурсоводів.

Что я могу сказать об этом походе, только то, что это было невероятно круто! Эти виды на горы, которые ты не увидишь в других местах. Только тут ты получаешь ощущение "почувствуй свободу", ведь здесь твоя задача целый день идти и думать о своем, тебе не нужно думать о проблемах, о работе, только твои друзья и ты. я бы назвала это "полной перезагрузкой". А опытные инструктора подскажут и расскажут что одеть, что взять с собой. Коплю деньги и еду на Ликийскую тропу в Турции. Спасибо за отличные выходные!"