Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Відгуки

Ірина Дмитрук 18.06.2019 11:53 Тур Скарби Волині

Прекрасная работа Анга Тревел!!!! Как всегда очень хорошо всё организовано и спланировано до мельчайших деталей, поэтому и остаёмся верны Анга Тревел. Узнали очень много нового и интересного, Волынь радушно нас встретила и осталась в наших сердцах. Огромная благодарность нашему гиду Наташе, за прекрасное время проведённое вместе в поездке!!! Будем и дальше, с большим удовольствие, открывать для себя Украину и не только:))

Їздили на екскурсію восени. Цікаве та яскраве своєю історією місце. Гарний парк для відпочинку. Непоганий варіант екскурсії вихідного дня.

Надія 30.05.2019 09:53 Тур «Смачне Закарпаття»

Відвідали тур "Смачне Закарпаття" 8 березня. Дуже цікавий, пізнавальний і насичений тур. Залишилися задоволені. Окрема подяка супроводжуючій Тамарі та гіду Юрію,який подавав дуже цікаву інформацію.

Золотухіна Катерина Ігорівна 26.05.2019 19:35 Тур Скарби Волині

Пасха 2019. Тур "Скарби Волині". Остались довольны туром. Очень понравились условия проживания. Отель "София" - все на высшем уровне. Питание (два обеда и завтрак)также было хорошим. Что касается туристических объектов, особенно впечатлил Таракановский форт. Экскурсовод Иван очень интересно подавал материал. Замок Любарта, острожская крепость также поразили своей историей и красотой. В целом все понравилось.

Тетяна 22.05.2019 09:42 Рафтинг тур 3 дні новинка

Дякую вам велике за цей виїзд!Рафтинг - це частинка чогось неймовірного. Нам сподобалась дуже територія - чистий пляж, річка Південний Буг, безліч розваг на острові: і волейбол, і ми брали байдарку катались у вільний час. Все чисто і охайно. Хочемо ще!

Константин 17.05.2019 18:47 Рафтинг тур 3 дні новинка

Господа экстрималы, Вам надо это пройти.Фотки конечно красивые , но когда ты на рафте все в десятки раз круче., поверьте.Отдельная "благодарочка" девушке Полине (из Анга Травел) которая меня "уболтала"съездить в этот тур .

Коваль Н, Богданович Н та Кириленко І. 17.05.2019 16:31 Тур "Дивовижна Миколаївщина" NEW

Щиро вдячні команді Анга Тревел за професіоналізм, патріотизм, порядність. Тур, дійсно, дивовижний. Ми багато мандруємо, але з Вами завжди знайдеться незвіданий куточок своєї terra inkognita. Україна красива, неосяжна та багата! Шануймо її!

Юлія 15.05.2019 20:40 Релакс по- волинськи

Тур Релакс по Волинськи запрошує вас в край Мавки і Лукаша. Ви відвідаєте озера Світязт, Люцимер, Піщане. Відпочивати будете в санаторіі Лісова Пісня. Колектив санаторію Вас радо зустріне, організує чудовий відпочинок, обід-пікнік. А при хорошій погоді буде можливість відпочити на березі озера Пісчане. Вода в цьому озері надзвичайно чиста, прозора. До того ж містить срібло і гліцерин, що корисно для шкіри. І обов"язково запам"ятається поїздка в Білорусь, Біловежську пущу, Брест. Добре було б залишити обзорну екскурсію по Бресту, прогулянку по вулиці, де розміщені цікаві ліхтарі. Ну а в Пущі Вас зустріне Дід Мороз і його помічники з подарунками на пам"ять. Цікаво буде і природничому музеї, біля вольєрів з тваринами. На третій день Вас чекають древнє місто Володимир-Волинський, Луцьк і тунель закоханих-тунель кохання. Три дні пролетять швидко, але приємні спогади залишаться надовго. І буде бажання повернутися туди знову.

Юлія 15.05.2019 20:24 Релакс по- волинськи

Тур Релакс по волинські запрошує вас в край Мавки і Лукаша - синьооку Волинь. Ви відвідаєте озера Світязь, Люцимер, Пісчане. Відпочивати будете в комфортних номерах санаторію "Лісова пісня".. Колектив санаторію з радістю зустріне Вас, організує чудовий відпочинок, обід - пікнік. А при хорошій теплій погоді ви будете мати можливість відпочити на березі озера Пісчане. Саме на березі цього озера розміщений санаторій. Вода в озері надзвичайно чисте, прозора. До того ж містить срібло і гліцерин, що корисно для шкіри .І обов"язково запам"ятається поїздка в Білорусь, Брест, Біловежську пущу.Було б добре залишити обзорну екскурсію по Бресту, прогулянку по вулиці з цікавими ліхтарами.Ну а в пущі вас зустріне Дід Мороз і його помічники. Від нього всі отримають смачний подаруночок. Разом з помічницею ви прогуляєтесь, зможете аж тричі загадати бажання, заглянете в хатинку Снігурочки. Цікаво буде і в приролничому музеї, біля вольєрів з тваринами. На зворотньому шляху обов"зково відвідаєте Брестську фортецю. На третій день відпочинку вас чекають древнє місто Володимир-Волинський, Зимненський монастир, Лучеськ (древня назва Луцьку) і його замок і тунель закоханих - тунель кохання.Хотілось би ще хоч би обзорну екскурсію по Луцьку. ААдже там є також цікава алея ліхтарів в парку, будинок з химерами. Три дні пролетять дуже швидко, але приємні спогади залишаться на довго. І обов"язково захочеться повернутись туди знову.Дуже вдячна Тамарі, всім нашим екскурсоводам, водію за чудовий відпочинок.

Колісник Лариса 10.05.2019 15:03 Екскурсія «Трипілля - каньйон Буки»

Вчора, 9 травня 2019 року їздили з Анга Тревел на екскурсію на каньйон Буки. Яка краса!!! Як чудово відкривати поки що таємні неймовірно гарні місця України!!! Як добре, що є такі чудові люди, які працюють у Анга Тревел і допомагають в цьому! Безмежна вдячність за прекрасну організацію екскурсії! Чудовий екскурсовод Сергій, майстер своєї справи! Його захоплюючі розповіді заглибили нас в історію країни, при цьому він чітко відчував наш настрій, десь замовкав, десь жартував, а десь заглиблювався в історію кожного куточка країни, який ми проїжджали чи то торкалися екскурсією. Зразу видно, Людина любить свою справу і викладається на 100%. Дякуємо, Сергію!!! Що й казати про водія Віталія на комфортабельному автобусі! Це справжній професіонал на нашому бездоріжжі!!! Все робилось тільки для задоволення туристів!!! Екскурсія -чудова!!! Все продумано до дрібниць, програма цікава. Всім рекомендую! Коли я їду на екскурсію з Анга Тревел, вражень на рік!!! Безмежна подяка всім працівникам та керівництву туркомпанії!!! Успіхів Вам та наснаги!!! З великою повагою та в захваті від Вас, Ваш турист Лариса.