Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Отзывы

Tetiana Zavgorodnia 09.04.2021 12:11 Тур «Сокровища Волыни»

Тур "Скарби Волині" нам надзвичайно сподобався!Стільки перлин в одному турі!Незабутній замок Любарта, Тараканівський форт, замок в Дубно, монастир в Межиріччі, Острозька академія, Острозький замок!Чудові екскурсоводи, які захоплююче подають інформацію, які живуть своєю справою.Дуже було цікаво познайомитись та слухати екскурсовода-археолога в Острозькому замку.Смачні обід та сніданок.Окрема подяка керівнику групи Катерині за гарну організацію поїздки та харчування для вегетаріанців.Автобус комфортний.Спасибі водію, що безпечно та вчасно доставляв туристів на всі локації та додому.Спасибі велике всій команді AngaTrevel!Їздимо з Вами не вперше, завжди цікаві програми! Щиро дякуємо!

Людмила 10.03.2021 11:54 Тур "Дорога Любви"

Відвідали тур "Дорога Кохання" (Волинська область). Не зважаючи на холодну погоду, подорож виявилась дуже теплою та душевною. Багато вражень: і від Римо-Католицького костелу в м. Корець та його настоятеля пана Томаша, і від музею під відкритим небом в с.Рокині, і від музею Волинської ікони, де зберігаються безцінні скарби в тому числі образ Холмської Божої Матері, і від замку Родзевілів в м.Олика.Та найбільше, мене вразила розповідь директора музею ім. Лесі Українки, про життя нашої видатної і неперевершеної Лесі Українки та її родини. Якби ж то всі мали змогу почути ту розповідь, то не було б у нас мовного питання і багато хто б навчився любити свою Батьківщину. Велика подяка всім співробітникам Anga Travel за чудову подорож. Особлива подяка Ігорю Миколайовичу за його цікаві розповіді, за його чуйне відношення до кожного, за його українську мову і щиру любов до України, яка відчувалась в кожній промові! Успіхів Вам і нових цікавих турів!!!

Толкач Анжеліка Миколаївна 09.03.2021 21:45 Харьковщина: мегаполис, усадьбы, поющие террасы

Ми з подругою подорожували по Харьківщині. Враження від туру найкращі. Програма туру насичена, сподобалась робота гідів по маршрутах, особливо гіди Чугуєва та пані Оксана в Харькові.. Велика вдячність супроводжуючій пані Анні, за професіоналізм та вміння чути кожного туриста. Водію Олександру окремо дякуємо. Щодо маршруту, то він побудований грамотно, заміна Пархомівки на Сковородинівку рівнозначна. Сковородинівка вразила - місце, де треба побувати кожному українцю. На нашу думку, перебуваючи у Чугуєві можна включити у програму відвідування Преображенського цвинтара, де похована мати І.Рєпіна. Її пам'ятник зроблений за малюнками І.Рєпіна. Прохання до менеджерів туру - включати у сніданок не лише чай, а каву теж,. Дякуємо всій команді за створення такого чудового маршруту, нових здобутків та процвітання.

Руднєва Людмила 28.02.2021 13:44 Аристократическая жизнь Липок

Аnga Travel Ви як завжди неперевершені. Дякуємо пані Ларисі, яка 27 лютого проводячи екскурсію "Аристократичне життя Липок (З відвідуванням МАРИЇНСЬКОГО ПАЛАЦУ) ще раз підтвердила рядки пісні " Як тебе не любити Києве мій". Дякуємо.

26.09.2020. Отличный тур! Очень насыщенный, интересный и разнообразный. Во-первых, природные красоты - Коростышевские карьеры. Во-вторых, Полесская хата, музей Трипольской культуры, Коростышевский парк. Все очень впечатляет и оставляет приятные воспоминания. И еще хочу поблагодарить нашего гида Наталью за внимательность и заботу о туристах, а также за интересные рассказы и викторину.

дякую за поїздку в якій була можливість і помилуватися природою, прогулятися у сосновому лісі і одночасно побачити і почути нове і цікаве. В тому числі майстер клас у Поліській хаті і філософські роздуми художника. Обід ситний і оригінальний завдяки приготування український страв у печі. удачі всім організаторам у подальших турах.

Татьяна 14.09.2020 09:35 Тур «Файные Карпаты»

Ездили в тур "Файные Карпаты" 10.09-14.09.2020 очень понравилась программа, отдельное спасибо гиду Максиму, а также водителям Максиму и Юрию за душевную подачу информации и юмор. Организация на высшем уровне, в походе на Петрос накормили вкусным бограчем, кто не ел мясо готовили банош, а также угощали шашлыком - это все в горах, на высоте более 1000 м. Спасибо большое за вашу работу!

Дуже рекомендую цей тур! Хоча наша поїздка відбулася у червні, коли спека в степу сягає +40 С, все одно це не завадило мені закохатися у цю неймовірну, майже первозданну красу цих місць вона, справді, вражає! Особливо яскраві враження від відвідання каньйонів та Бузького Ґарду. Тож, не ввагайтеся - земля скіфів чекає на ввс!

Лариса 08.09.2020 09:31 Украинский Версаль

Нещодавно були на екскурсії Український Версаль. Прекрасна екскурсія, чудові емоції!!! Як добре, що пізнавати історію рідної країни можна не тільки з книг, а й з таких неймовірних подорожей!!! Дуже цікаво! Пізнавально і захоплююче!!! Чудовий гід-професіонал, яка так багато знає і не тільки створює чудовий настрій, а й вміє знайти підхід до кожного і згуртувати та надихнути на позитив! Ми часто лікуємо тіло, але хто хоче полікувати душу і зарядитися позитивом, тоді Вам терміново треба збиратися в подорож із Анга Тревел, Вам по дорозі!!! Позитивні емоції, шикарна програма і обов`язково цікава «ізюминка», що запам’ятається на все життя, вам забезпечені!!! Велика подяка всім працівникам Анга Тревел за те, що Ви творите добро на Землі, незважаючи на всі труднощі!!! Успіхів Вам!!! А добро обов`язково Вам повернеться!!!

Ездила в этот тур 21.08.20 .Все очень понравилось, экскурсовод Елена приложила все усилия для нашей экскурсии. Но с начала оказалось что автобус не тот, который обещали в инфолисте, а другой, который совершенно не приспособлен к дальним переездам.жесткие сиденья с поломанными ручками для регулирования положения спинки. Хочу пожелать Анга тревел уделять больше внимания транспорту для дальних экскурсий, чтобы не было испорченого настроения с самого начала!