Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Сонячне Закарпаття та термали

Фишки тура:
  • Озеро Синевир
  • Купание в термальных бассейнах
  • Город Ужгород
  • Лумшоркие чаны
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 4 дня
Количество ночей 1 ночь
Ночные переезды 2
Активные дни 2
Тип транспорта Автобус
Проживание
,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак (1), Ужин (1)
Примечание
Ожидайте инфолист

День 1

20:30 Зустрічаємося в Києві біля станції метро Житомирська, займаємо місця в автобусі, і вирушаємо. Наш автобусний тур в Карпати починається!

Всі подробиці можна буде дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

День 2

Ранній приїзд в с. Пилипець. 

Переїзд на озеро Синевир, екскурсія. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку, однією з візитних карток Українських Карпат та є одним природнім чудом України. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Краєвиди навколо водного дзеркала – надзвичайною мальовничі та величні. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких сягає 140-160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині ж озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею усього кілька метрів. Звідси і народна назва Синевиру – Морське око

Обід в колоритній колибі неподалік озера.

Міжгір’я – піднімаємося на канатно-крісельній дорозі на гору Маковиця. 

Переїзд в Косино. Купання в термальних басейнах. Термальні води Косино славляться своїми цілющими властивостями, а сам комплекс – це п’ять басейнів: один – дитячий, один – прісний з «Аква – баром», і три термальні. Ви можете скупатися у вині, пиві, каві чи палинці. Крім того тут є 7 унікальних саун.

Дегустація закарпатських вин.

Розміщення в садибах. Вечеря, відпочинок.

День 3

Ранній сніданок. Виїзд.

Переїзд в Ужгород. Екскурсія по місту і замком. Ужгород – місто ароматної кави, старовинної архітектури та дивовижних милих міні-пам’ятничків. Це місто натхнення, любові, радості, щирості, відчуттів і толерантності. Місто, яке закохує – саме так кажуть про давній тисячолітній Унгвар і туристи, і самі його жителі. Таких, як Ужгород, не існує. Його унікальність в інтернаціональності, його єдність – в особливих ідеях, поглядах і прагненнях людей, його багатогранність – в різноманітті стилів, конфесій, смаків, ароматів, його шарм – в кожній старовинній вуличці. Ужгород – місто, відкрите для кожного: в цьому його головна родзинка. Один з головних предметів гордості ужгородців - стародавній замок, який височіє в східній частині міста і помітний практично зі всіх куточків.

Вільний час на обід.

Приїзд в Лумшори. Купання в чанах. Лумшорські чани, варіння в чанах з цілющою водою на відкритій місцевості, релакс по-Лумшорськи – хто не чув такі крилаті словосполучення? А якщо є такі, приїжджайте в Лумшори і отримаєте незабутній акваекстрим!

Збір групи і виїзд до Києва.

 

День 4

06:00-07:00 Приїзд до Києва з хорошим настроєм і масою вражень. Прощаємося, та ненадовго. До наступних подорожей!

Достопримечательности в туре
Посещаемые города
01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились