Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

 

Подорож по Харківській області обіцяє бути дуже і дуже цікавою. Ви можете скільки завгодно мріяти про розкішні вулиці Будабешта, можете бути закоханими в Амстердам, можете кожну свою відпустку проводити в Лондоні... Але, повірте, саме серце Харківської області – величне місто, Харків, якимось дивним чином зуміло увібрати в себе всі найнесподіваніші родзинки знаменитих європейських міст.

Переконайтеся особисто в тому, що Харківська область – справжня веселка красот

Час стрімко летить – це погана новина. Але є хороша новина: ви пілоти свого часу!

Так, все хороше коли-небудь закінчується. Але тільки не подорожі! А значить, сумувати немає приводу – приголомшливі враження і солодкі спогади залишаться з вами назавжди. А завтра, перегорнувши чергову яскраву сторінку свого життя, ви неодмінно виберете нове захоплюючу подорож! Наприклад, в Харківську область.

Ну де ще ви побачите, точніше почуєте Співаючі тераси?! Тільки в с. Городнє. Шість звернених на південь терас весь час висвітлюються сонцем і володіють унікальною акустикою. Навіть неголосну розмову чути на відстані 60м! У вітряну погоду здається, що і самі тераси видають мелодійні звуки.

А в годині їзди від Харкова розкинувся старовинний замок – Шаровська садиба. Сюди їдуть насолодитися красою, вдихнути старовину, а також загадати бажання біля каменя вагою 6 тонн – пам'ятника гріха. Пікантну легенду про нього вам неодмінно розкажуть місцеві жителі.

Взагалі Харківська область приваблює пам'ятками!

Меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва» залучає цінителів історії. Звідси відбувалося керівництво останнього переможного штурму Харкова.

Є чим похвалитися і Натальївську садибі. Кожна цеглинка для її побудови пройшла випробування на міцність – падіння з висоти. Але головна прикраса садиби – Свято-Преображенська церква.

Покинутий аеродром в Вовчанську порадує естетів: вибудувана рядами стара техніка – цікавий антураж для фотосесій.

Музей авіатехніки в Коротичі чекає в гості спраглих адреналіну: зробити стрибок з парашутом, політ на літаку або вертольоті.

Але саме мальовниче місце Харківської області, пам'ятка, про яку можна говорити з гордістю – це, безперечно, гірничо-збагачувальний комбінат, Новоселівка. Відкрите видобування пісків породила види, по красі можна порівняти хіба що зі знаменитим Памуккале.

А чому не відвідати Інститут іоносфери, який був визнаний науковим об'єктом і являє собою Національне надбання України.

Обов'язково оцініть «Печенізьке поле» – розкішний ландшафтний парк. Це розкинулася навколо водосховища заповідна зона, де живуть тварини, занесені до Червоної книги.

 

Ну і повний захват для дітей – Екопарк Фельдмана, живий острівець, який дарує яскраві емоції навіть дорослим!

Але якщо зоопарк сьогодні славиться далеко за межами Харківської області, то Солоне озеро відомо навіть не кожному харків'янину. Що з'явилося в результаті техногенної катастрофи і поступово опріснювати, сьогодні воно інтригує своїм минулим і майбутнім.

Харківська область: історія та сучасність

Понад 200 років тому був закладений Краснокутський дендропарк, де можна побачити близько 300 видів екзотичних рослин. Серед них гігант заввишки 46 метрів і «карлики» поменше метра. Задушевні алеї і мальовничі озера, верхній ставок і острів Кохання в плакучих вербах, любовний талісман гінкго-білоба, листя якого мають форму серця, і таємничі печери з половецькими кам'яними бабами – ось то мінімум, що терпляче чекає вашої уваги. Пройшовши крізь століття, це місце все одно вабить мандрівників.

 

Але не тільки цей парк можна вважати історично значущим. Взагалі, Харківська область, історія якої багаторазово переписувалася великими умами сучасності, славиться безліччю цікавих фактів. Але найцікавіше, звичайно, не це, а те, що тут збереглася пам'ять про події далекого минулого і при бажанні, в умовах поточної сучасності, ви цілком легко можете здійснити подорож у часі і відправитися в далеке минуле.

Так, відпочинок в Харківській області обіцяє стати насиченим і цікавим. Музейна мережа, яка налічує 121 музей, Гомільшанські ліси, Козача гора біля Коробчастих хуторів, Гора Крем'янець в Ізюмі, Суворовський джерело, Спасів скит і багато іншого – роботи непочатий край!

 

 

15.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали