Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ось де справді – гуляй душа! Місто фарб, маси розваг, позитиву і неймовірної кількості пам'яток! Якщо вам одного разу випаде можливість відвідати Харків, нехай навіть з робочим візитом, не пропустіть можливість насолодитися ним. А якщо такої можливості не буде, тоді кидайте все і вирушайте туди попри все, тому що вас чекає маса нових емоцій і вражень!

Харків – незабутнє місто!

Перша столиця України, друге за величиною місто в країні – це далеко не всі переваги цього краю.

Тут неймовірна кількість пам'яток культури та архітектури, маса розважальних комплексів. Приїжджаючи до Харкова вперше, губишся в достатку того, що достойно уваги. Поїхати в парк або відвідати музеї міста, або прогулятися по одній з найбільших площ світу.

Загалом, їхати сюди на один день, це значить не побачити і частки того, що вас тут чекає!

Множинні пам'ятки Харкова

Кожен мегаполіс може похвалитися величезною кількістю цікавих об'єктів для туриста. Але тільки тут ви можете відвідати справжній український Діснейленд! Саме так «позаочі» називають парк ім. Горького, який навряд чи має аналоги в Україні і не поступається своїми масштабами нашим сусідам.

Але і це далеко не все. Будівля Держпром – це справжній гігант, який став символом конструктивізму. Також варто зауважити велику кількість соборів і храмів міста, які один іншого краше. Неможливо не згадати про центральний зоопарк, який є найстарішим в Україні! Відкритий він був ще в 1896 році і сьогодні налічує величезну кількість представників фауни.

Також великий інтерес викликає і сучасний звіринець – екопарк Фельдмана. Тут можна не тільки помилуватися на пухнастих друзів, але навіть доторкнутися і пограти з ними. Контактний зоопарк користується величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Пам'ятки Харкова можна перераховувати безкінечно.Це і архітектура будівель, величезна площа Свободи, символ міста – Дзеркальний струмінь, історичний музей, будинок зі шпилем, численні смарагдові сквери і квітучі алеї. Але описати словами і передати все буйство фарб і спектр емоцій, який вам гарантований після знайомства з містом, просто неможливо!

 

Заглянути в історію Харкова

Для того, щоб перейнятися містом, відчути, необхідно хоч трохи знати його долю і лише потім насолоджуватися його перлинами. Датою заснування міста вважається 1656 рік. Як свідчить легенда, заснований він був за указом царя на місці стародавнього городища, названого в честь його засновника – козака Харько. Вмістить всю історію Харкова в кілька рядків просто неможливо. Уже в XVIII-XIX ст. це було одним з найбільших промислових міст всієї Східної Європи.Сьогодні Харків відомий як велике освітнє і промислове місто. А в 2011 році він був визнаний кращим для життя в нашій країні. Саме цей мегаполіс один з усіх в Україні має всі нагороди Ради Європи! Цим варто пишатися. І сюди обов'язково варто приїхати.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали