Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції


На території Вінницької області мирно співіснують 100 національностей. Найкрасивіші дівчата живуть саме тут, на Вінниччині. Не вірите? Так збирайтеся і приїжджайте сюди. Якщо ж ви більше по історичних пам'ятках – будь ласка вам легендарні ставка Гітлера і бункер Ворошилова, які знаходяться в безпосередній близькості один від одного, в межах одного міста.

Для місцевих жителів немислимо вживати в їжу страви, приготовані вчора. Південний Буг – наймальовничіша і довга річка Вінницькій області. А які ще факти про цю області знаєте ви?

А ми дещо знаємо! Вінницька область: сторона посмішок!

Місцеві жителі настільки доброзичливі і миролюбні, що посміхаються навіть вночі уві сні.

Гайсинські фрукти і овочі – найкорисніші та смачні в світі.

У Вінницькій області є найдавніший в Європі метеоритний кратер, вік якого – 400 мільйонів років.

Винахідник першого в світі літака Можайський жив і трудився в селищі Вороновиця Вінницької області, саме він своїм винаходом на 20 років випередив американців братів Райт.

Тут розкинувся Немирівський парк – справжнє паркове диво, на території якого росте близько 80 унікальних видів деревної і чагарникової рослинності.

Останні двадцять років свого життя геніальний лікар, педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов провів у садибі «Вишня».

Також Вінницька область асоціюється з такими великими іменами, як Данило Нечай, Іван Богун Максим Кривоніс, Микола Іванович Пирогов, Петро Ілліч Чайковський, Микола Олексійович Некрасов, Олексій Олексійович Брусилов, Петро Маркович Кішка, Симон Васильович Петлюра, Анатолій Михайлович Кашпіровський.

Факти-фактами, але Вінницька область сповнена пам'ятками!

Ось про них ми і поговоримо... Звичайно, про унікальну архітектуру, яка характерна області, можна навіть книги писати. Тут і розкішні споруди, дивовижної краси палаци, і абсолютно скромні хатки. Національний дух тут немов пронизує кожен квадратний метр, а діалектика вінницької області незабутня. При можливості поспілкуйтеся побільше з місцевим населенням і вам точно запам'ятається Вінницька область.

Пам'ятки рясніють своєю різноманітністю. Тут, наприклад, не можна не закохатися в Урочище Гайдамацький яр, надзвичайно мальовнича каньйоноподібна долина, займає 96га. Здається, тут можна відчути себе крихітною піщинкою, зрозуміти, що все в цьому світі – відносно. Саме в цьому урочищі виникає усвідомлення того, що життя одне і потрібно вміти цінувати кожен момент.

Тільки в Хмільнику Вінницької області можна купатися в термальних радонових водах, таке купання додає 5-10 років життя. Не вірите? А спробуйте випробувати на власному досвіді. Протягом багатьох десятиліть сюди приїжджають ті, хто по-особливому, трепетно ??ставляться до свого здоров'я.

Вінницька область та історії, на межі фантастики!

Як і будь-яка інша область рідної країни, Вінницька славиться своїми специфічними історіями. Що ще можна говорити про область, де вимираюче село перетворили в приголомшливий музей?! Умілі руки талановитого художника Олексія Альошкіна перетворили село Букатинка в справжній витвір мистецтва. Чи варто нам взагалі говорити про те, що так вже історично склалося, що душею української нації є саме село? І навіть незважаючи на те, що нещадна урбанізація робить свою справу, перетворюючи невеликі міста в ще більші, а населення прагне перебратися ближче до них, щось особливе зберегла Вінницька область.Історія
українських сіл не просто цікава, а й красива. Ви переконаєтеся в цьому особисто, милуючись шедевральними розписами затишних хат з елементами рідного етносу, орнаментами, персонажами української міфології та легенд. А крім цього – цілий цикл кам'яних скульптур.

Також ви можете побувати і в селі Довгополівка, на зламі дерева, що росте поряд з церквою Архистратига Михаїла, де в День Різдва Христового виявили Божий знак – лик Ісуса Христа.

Як зрозуміти, що тут істина, а що брехня? Де міф, а де реальність?

Мабуть, немає кращого способу дізнатися правду, ніж перевірити самому! Вінницька область сповнена таких загадок, а що може бути цікавіше, ніж розгадувати їх, крок за кроком пізнаючи її бездонний світ, відкриваючи саме таємниче, збираючи найцікавіше, запам'ятовуючи найяскравіше!

20.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали