Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Полісся

Україна


У глибоких заростях гаїв дрімучих, Поліський дух, як ніби в сні моїм.
Квіти там пахнуть, і на дубах могучих почуєш спів птахів раніш ненечуваний досіль...

Досить сидіти в офісі! Якщо попереду вихідні, і ви не знаєте, чому саме їх присвятити – дуже рекомендуємо вам відправитися на територію Полісся. Не пропустіть можливості посидіти на березі Дніпра в повній тиші, насолоджуючись риболовлею. Побалуйте себе осіннім запахом грибів. Спробуйте свіжий мед в сотах! Мабуть, найбагатша дикою природою територія розкинулася саме тут!

Для тих, хто любить активний відпочинок, Полісся – ідеальний варіант!

Ану ... всі дружно взяли спальники, намети, вудки і мангали. Вперед на зустріч з природою! Комарі просто не можуть зіпсувати романтику густих смарагдових лісів, безкраїх рівнин і нічних посиденьок біля вогнища. Якщо все, про що ви мрієте – опинитися в куточку України, де природа вражає своєю різноманітністю і багатством – ми знаємо, що вам запропонувати. Це – Поліський регіон України, запаморочливої краси зачаровуюче Полісся...

Реліктові дерева і види рослин, які прийшли в сучасність з далекого льодовикового періоду! Непрохідні стежки, воркування тетеревів, прекрасні білі лілії на озерах ... Хіба ви не хочете ще сюди? Полісся – це нові маршрути, позначені досить схематично. Сюди потрібно не приїжджати, а з неймовірною швидкістю втікати з міста і отримувати задоволення від кожної хвилини відпочинку.

Звичайно ж, для тих, хто любить екстрим, тут теж підготовлено дещо особливе і тут точно буде, чим зайнятися! Чого тільки вартий унікальний ландшафт території, де течуть ріки Прип'ять і Стохід? Це – улюблене місце тих, хто не уявляє відпочинку без човнів або, наприклад, велосипедів. Тут, на рафтах або байдарках, можна влаштувати відмінний корпоратив (візьміть собі на замітку! Не пожалкуєте :) )!
 

Чим багате Полісся або пам'ятки щедрої природи

Опинившись тут, просто не можна пройти повз Поліського заповідника, який визнаний чи не найбільшим лісовим масивом, існуючим в частині Центральної Європи. Між іншим, саме тут знаходиться найбільший безлюдний край, адже понад 80% всієї території належить саме природі – лугам, болотам і лісам. Загалом, стає зрозуміло, що Полісся – ідеальний напрямок для еко-туризму. Ось таке ось воно, Полісся. Пам'ятки бувають різними і якщо ви втомилися від природи або просто ви «не по цих справах» – окей.


Завітайте в цивілізацію! Як то кажуть – кому що! Саме в регіоні Полісся знаходиться старовинний Чернігів – місто трьох сотень церков (!!!) з унікальними Антоньєвими печерами
і язичницькими курганами. Чернігівська область – це взагалі тема окремої статті. Переяслав-Хмельницький – місто музей (більше 100 музеїв включаючи прекрасний скансен українського побуту).

 


Біла Церква з її приголомшливим дендропарком «Олександрія» і новоспеченим Буцький храмовим комплексом і ландшафтним парком. Коростень – смачне місто фестивалю дерунів. Батурин – гетьманська столиця з прекрасно відреставрованим оборонним комплексом і палацом-резиденцією Розумовського. Радомишль, з його приголомшливою колекцією домашньої ікони. Житомир і багато інших міст, гідні уваги навіть найвимогливіших мандрівників.

Ну, і якщо говорити про Полісся – про історію не можна замовчувати!

І тут, звичайно, найважливіше місто, одне з найбільших міст, що належать Україні – неперевершена столиця. Чого тільки вартий для мандрівників улюблений «Київ – місто легенда» серед розкішного Полісся. На жаль, мало хто знає всю красу рідної столиці. Але ж Київ має унікальну історію серед міст Європи.

Київ потрібно не просто знати... Його потрібно відчувати і любити. Тоді він відкриє вам свої самі душевні місця і наповнить безмежною ніжністю щохвилини! Тут тобі і підземелля, і вулички, і дахи, і святі місця, і бастіони, і абсолютно все це приваблює по-своєму. Примітною особливістю являється і те, що гостинний Київ має сотнями екскурсійних програм, які повідають усім допитливим і про історію Полісся, і про історію столиці в цілому. Мабуть, це місто є самим різноманітним і різнобічним. Тут однаково цікаво і зовсім маленьким діткам, і підліткам-максималістам, і закоханим, і веселій компанії друзів, і дорослим, і тим, чий вік гордо називається «солідним».

Хочете побалувати себе якимись смаколиками? Помилуватися приголомшливими архітектурними спорудами? Відчути силу єдності душі і тіла, наприклад, милуючись величчю Києво-Печерської Лаври... Загалом, якщо вже починати говорити про Київ, то закінчити це взагалі не вийде! Це справжній смарагд Полісся!

Полісся – немов красива казка, яка в будь-яку пору року грає живими фарбами. І в той час, коли великі міста готуються до зими, зустрічаючи гостей трохи сумній сірістю – в Поліссі просто незвичайно красиво. Почніть свою подорож прямо зараз!

09.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали