Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете побачити пейзажі, від яких захоплює дух? Прогулятися по руїнах замку графа? Може просто хочете прогулятися з невідомих вулицях і оглянути цікаві пам'ятники культури і архітектури? Тоді вистачить втрачати час, поїхали в Коростишів!

Гранітне серце Коростишева

Дивовижний місто, з цікавою історією і запаморочливими краєвидами, перебувати в Житомирській області над річкою Тетерів. Відомий далеко за межами нашої країни, так як є великим центром видобутку граніту.

Неможливо описати словами ту мальовничість, яку створює союз скель і річки. Кожен, хто хоч раз був в Коростишеві, залишає тут шматочок своєї душі. Пропонуємо перейнятися духом цієї землі, насолодитися найціннішими історичною та архітектурною надбанням цього міста.

Дивовижний пам'ятки Коростишева

Багаті поклади граніту і лабрадориту – це далеко не всі скарби цього краю. Чого тільки варта штучне озеро в затопленому кар'єрі. Відкривається вид вражає, і заставляється серце битися швидше.

Скелясті береги, вкриті густими насадженнями беріз і сосен, приваблюють любителів екстремальних видів спорту і альпіністів. Особливе місце серед пам'яток Коростишева займають останки палацу Олізара і купальня. А який тут дивовижний садибний парк! Колись ця перлина не поступалася в красі самій «Софіївці». Але навіть сьогодні, тут дуже цікаво і живописно. Прогулюючись по алеях парку, зверніть увагу на химерні гранітні скульптури. Також збереглося ще одна будівля палацового комплексу – річна бібліотека. Крім розкішного палацу, на кошти графа Олізара, в 1608 році тут почали зводити чарівний костел Різдва Пресвятої Діви Марії. Це чудовий зразок архітектурного стилю бароко, від якого віє могутністю і величчю.

Стежками історії Коростишева

Вважається, що ще в VI-VII столітті на території сучасного міста знаходилося невелике местечно Хмінічі, яке було центром мінчан. Легенда це, або ж немає, проте перші достовірні згадки про село ставитися до 1499 році. Саме тоді, дані землі були подаровані боярину Кміту Олександровичу.І тільки в 1565 році, територія перейшла графам Олізару. Саме цей період в історії Коростишева відбивається в руїнах палацу і чудесного парку. Прогулюючись по місту, ви насолодитеся його атмосферою і розчиніться в його гостинність.
 

18.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали