Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Галичина

Україна


Уявіть собі, як ви розслабляєтеся, вмостившись в м'яке крісло на терасі гостинного кафе, загорнувшись в теплий плед, попиваючи ароматну каву, милуючись при цьому фантастичним заходом... Хочеться нарешті поповнити інстаграм або фейсбук новими фотками, так такими, щоб друзі були в захваті? Мрієте про те, щоб ввібрати в себе якомога більше яскравих вражень? Тоді у вашому житті не вистачає Галичини!

Є такий регіон в нашій улюбленій країні Україні, де все просякнуте любов'ю до батьківщини...
Все наповнене вітчизняним духом романтики. Немає сенсу навіть починати перераховувати всі пам'ятки Галичини (ця ж територія мелодійно зветься Галичиною), адже тут – справжній епіцентр спадщини нашої культури і нереально красива природа. Власне, тут же і знаходиться місто Львів, який цілком заслужено увійшов до трійки найбільш відвідуваних міст України. А тепер, коротко про те, заради чого варто всю відпустку присвятити Галичині.

Давайте розберемося, чому саме Галичина?!

Тут знаходиться одна з найвидатніших водолікарень України – Трускавець. Це бальнеологічний курорт з унікальною цілющою водою «Нафтуся». Багато санаторіїв і розвинена інфраструктура привертає величезну кількість туристів не тільки з України, а й з-за кордону.

Територія Галичини особливо багата різноманіттям природних ресурсів. Серед них і Скала Тустань – давньоруський наскельний оборонний комплекс. Унікальна містична печера «Млинки» – улюблене місце екстремалів. Відмінна можливість полоскотати свої нерви проходячи екстрим маршрут крізь ущелини, тунелі та підземні озера. Карпатські сфінкси – колоритні Скелі Довбуша (Бубнище), які зберігають свої вічні таємниці та багато іншого. Гуляючи по цій території виникає єдине стійке відчуття, яке пульсує в свідомості: «Галичина прекрасна!». Об'єднавши Івано-Франківську, Тернопільську та Львівську області, цей невеликий шматочок України дивує кожну хвилину і кожен з вас тут знайде те, чого йому не вистачає для повного щастя.

Не знаєте, чим славиться Галичина? Пам'ятки – справжні перлини цієї території!

Середньовічні Палаци і Замки – це особлива цінність і гордість Галичині. Підгорецький замок, один з прекрасних палаців Східної Європи і найкрасивіший замок серед замків «Золотої підкови Львова». Резиденція містичної Білої пані, від якої холоне в жилах кров; Олеський замок, найвідоміший замок XIII-XIV століття, в парку якого знімали фільм «Три мушкетери»; Золочівський замок – самий доглянутий замок в ланцюжку замків «Золотої підкови Львівщини», відмінний екземпляр ренесансу з готичними письменами і вельми цікавою конструкцією палацових туалетів; Збаразький замок – прекрасно збереглася литовсько-польська резиденція XVII століття.

А це ми тільки почали. Повірте, якщо ми продовжимо – ви просто втомитеся читати. Галичина особливо багата на пам’ятки і  ними куди більше приємно милуватися на власні очі.

Галичина: трохи історії, містики і сакральності

Велика кількість енергетичних «Місць сили» регіону просто вражає. Сюди з'їжджаються з усіх куточків країни і ближнього зарубіжжя екстрасенси, мольфари та інші громадяни на енергетичне підживлення, молитву або медитацію. Так вже історично склалося, що Галичина – територія, де з усім трепетом зберігають сакральні місця і храми. Втім, це не дивно, адже народ тут не просто побожний, а щиро, від душі віруючий. Безліч храмів, велика кількість печер, в яких раніше жили відлюдники, костели, церкви та монастирі – все це доступно кожному.

Наприклад, така пам'ятка як Підкамінь – величезний камінь, який вважається вже як тисячу років святим місцем. Ще одне цікаве місце – Підгора. Незвичайне місце сили, руїни дуже древнього монастиря. Древнє сакральне місце, яке відоме тільки вузькому колу віруючих – Теребовля. Там знаходиться Чудотворна ікона Божої Матері, одна з найстаріших в Україні «плачущих» ікон. І, звичайно ж, Чертков – місце, куди немов магнітом притягує паломників.

Історія Галичини відчувається у всьому! І в архітектурних спорудах, які пройшли крізь століття, і в культурі, в традиціях місцевого населення, і в самій атмосфері. До речі, в гостинності регіону Галичина ви можете переконатися особисто, відвідавши абсолютно будь-який населений пункт.

Незвичайні традиції, унікальна культура, фестивалі та свята, самобутні обряди і цікаві звичаї. Наприклад: фестиваль Борщу в Борщеві, або фестиваль шоколаду у Львові. Фестиваль кави або фестиваль пампуха, фестиваль хліба, пива, дитячої книги, джазу і багато інших цікавих подій. Хоча б заради цього варто побувати в Галичині, особливо якщо мова йде про якісь свята на зразок Різдва або Великодня. Ви будете дуже здивовані!

Чи можна помістити все найцікавіше про Галичину в декількох абзацах? Ні! Зрозуміло, неможливо! Кожне місто, кожне селище цієї території, – немов крихітна перлина і всі вони, разом узяті, утворюють найцінніше намисто, яке належить рідній країні – Галичину.

 

 

02.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали