Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ще Святий Августин писав, що світ – це книга, і хто не подорожує, читає лише одну сторінку. Так давайте ж перегорнемо цю сторінку і відправимося в прекрасне село Підгірці. Кожен бачить цей курорт по-своєму. Це дивовижно! Але Підгірці – немов калейдоскоп, для кожного мандрівника відкриваються по-різному. Але ефект для всіх, завжди один і той же – непідробне відчуття захоплення гарантовано!

Підгірці – любов з першого погляду!

Подорожуючи просторами України, не забудьте зазирнути в затишний куточок Львівської області – село Підгірці. Тут вас чекає море вражень, гостинні жителі і багато позитивних емоцій.

Неймовірні пам'ятки і архітектурні пам'ятники в оточенні мальовничих пейзажів миттєво підкорять ваше серце. Ви захочете приїхати сюди знову не один раз! Ось так от просто і банально ми говоримо про затишний селі, яке заслуговує на увагу навіть найвимогливіших мандрівників.

Тут просто зобов'язані побувати ті, хто не уявляє своєї відпустки без захоплюючих екскурсійних програм. Оооо! Повірте! У Підгірцях точно буде на що подивитися і про це ми розповімо прямо зараз.

Чудові визначні пам'ятки села Підгірці 

Цікаві місця, архітектурні та історичні пам'ятники – це як особистий підпис, візитна картка міста, як відбиток пальця, який може багато розповісти про свого власника.

Пам'ятки села Підгірці відомі практично всім, адже саме тут знаходиться один з найкрасивіших замків «Золотої підкови Львівщини», який втілює в собі красу і силу. Побудований був в період з 1635 по 1640 роки і являє собою об'єкт епохи ренесансу. Туристи з усього світу не перестають захоплюватися його красою і міццю. Прикрашає замок прекрасний смарагдовий парк, з красивим ландшафтним дизайном. Адже така розкіш була ознакою багатого і престижного статусу сім'ї власників.

 

Завершальним штрихом в цій прекрасній композиції є костел Воздвиження та святого Йосипа, який був освячений в 1766 році. Цікаво буде відвідати і монастир, побудова якого відноситься до 17 століття. Всю цю розкіш ви можете побачити самі, приїхавши в це чудове село.

Захоплююча історія села Підгірці 

Перші згадки про село датуються 1431 роком. Історія села Підгірці тісно пов'язана з оборонним палацом і власниками цієї прекрасної території. З 15 століття ці землі належали сім'ї Підгорецьких, які перебудували існуючу там будівлю на вже відомий всім замок, який служив не тільки палацом, а й виконує оборонну функцію.

У 1633 році дана територія була куплена гетьманом Станіславом Конецпольським, який продовжив будівництво замку і облаштування прилеглої території. У 1688 році палац сильно постраждав від нальотів турків і татар. Змінювалися власники і часи, а село продовжує славитися своїм величним замком, який обов'язково варто побачити!

26.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали