Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ще Святий Августин писав, що світ – це книга, і хто не подорожує, читає лише одну сторінку. Так давайте ж перегорнемо цю сторінку і відправимося в прекрасне село Підгірці. Кожен бачить цей курорт по-своєму. Це дивовижно! Але Підгірці – немов калейдоскоп, для кожного мандрівника відкриваються по-різному. Але ефект для всіх, завжди один і той же – непідробне відчуття захоплення гарантовано!

Підгірці – любов з першого погляду!

Подорожуючи просторами України, не забудьте зазирнути в затишний куточок Львівської області – село Підгірці. Тут вас чекає море вражень, гостинні жителі і багато позитивних емоцій.

Неймовірні пам'ятки і архітектурні пам'ятники в оточенні мальовничих пейзажів миттєво підкорять ваше серце. Ви захочете приїхати сюди знову не один раз! Ось так от просто і банально ми говоримо про затишний селі, яке заслуговує на увагу навіть найвимогливіших мандрівників.

Тут просто зобов'язані побувати ті, хто не уявляє своєї відпустки без захоплюючих екскурсійних програм. Оооо! Повірте! У Підгірцях точно буде на що подивитися і про це ми розповімо прямо зараз.

Чудові визначні пам'ятки села Підгірці 

Цікаві місця, архітектурні та історичні пам'ятники – це як особистий підпис, візитна картка міста, як відбиток пальця, який може багато розповісти про свого власника.

Пам'ятки села Підгірці відомі практично всім, адже саме тут знаходиться один з найкрасивіших замків «Золотої підкови Львівщини», який втілює в собі красу і силу. Побудований був в період з 1635 по 1640 роки і являє собою об'єкт епохи ренесансу. Туристи з усього світу не перестають захоплюватися його красою і міццю. Прикрашає замок прекрасний смарагдовий парк, з красивим ландшафтним дизайном. Адже така розкіш була ознакою багатого і престижного статусу сім'ї власників.

 

Завершальним штрихом в цій прекрасній композиції є костел Воздвиження та святого Йосипа, який був освячений в 1766 році. Цікаво буде відвідати і монастир, побудова якого відноситься до 17 століття. Всю цю розкіш ви можете побачити самі, приїхавши в це чудове село.

Захоплююча історія села Підгірці 

Перші згадки про село датуються 1431 роком. Історія села Підгірці тісно пов'язана з оборонним палацом і власниками цієї прекрасної території. З 15 століття ці землі належали сім'ї Підгорецьких, які перебудували існуючу там будівлю на вже відомий всім замок, який служив не тільки палацом, а й виконує оборонну функцію.

У 1633 році дана територія була куплена гетьманом Станіславом Конецпольським, який продовжив будівництво замку і облаштування прилеглої території. У 1688 році палац сильно постраждав від нальотів турків і татар. Змінювалися власники і часи, а село продовжує славитися своїм величним замком, який обов'язково варто побачити!

26.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали