Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Запоріжжя

Україна


Хочете полоскотати нерви і доторкнутися до великої історії? Ви не вірите що існує промислове мистецтво? Розігнатися у відпочинку на 300 км берегової лінії це дуже і дуже... Якщо ви вважаєте себе справжнім патріотом – вам неодмінно варто побувати на батьківщині козацтва! Знамениті дніпровські пороги і плавні, ласкаве море, красиві собори і стародавні кургани, гостинні курорти і лікувальні центри. Хіба не вражає?

Ну давайте уважніше подивимося на цей красивий регіон України, який об'єднав Запорізьку, Дніпропетровську і частину Херсонської області. Ми впевнені в тому, що прямо зараз ви прочитаєте те, про що, цілком ймовірно, навіть не знали...

Острів Хортиця - серце Запорізької Січі... Запоріжжя в усій красі!

Не сказати про колиску українського козацтва ми просто не можемо. Місто Запоріжжя. Мало того, що тут знаходиться острів Хортиця – один з найбільших островів регіону. Де свого часу і була створена національна гордість України – Запорізька Січ (табір козаків). Сьогодні це – чудовий заповідник, в якому панує дух минулого.

До того ж можна відмінно провести час. До послуг гостей тут:

  • кінний театр;
  • знаменитий запорізький дуб;
  • скіфський стан;
  • музей судноплавства;
  • Андріївський кафедральний собор;
  • музей зброї;
  • язичницькі святилища, музей ретро-автомобілів, музично-драматичний театр, цирк, залізний міст (до речі, до речі! Обов'язково для відвідування!), Покровський собор...

Перераховувати можна ще дуже і дуже довго, а все це – місто Запоріжжя!

Рухаємося далі. Визначні пам'ятки Запоріжжя – це ще не все!

Ну як не відзначити динамічне місто Дніпро і Дніпровську область в цілому?! Відмінний регіон, в якому можна знайти такі пам'ятки як, наприклад, Південний Машинобудівний завод, на який, на жаль, заборонено проводити екскурсії але, тим не менш, це наша гордість – хоч і страждає від нестачі уваги держави. Хоча, на жаль, це аж ніяк не нова тенденція для нашої країни і непоміченими залишаються багато значущих місць.

Ще одне цікаве місце – Музей Космонавтики. Чудовий об'єкт, що є прекрасною альтернативою вищезазначеного заводу. Оскільки і ракети до 30-40 метрові можна побачити і відчути себе пілотом, сидячи за штурвалом різних літальних апаратів. Що вже говорити про макети супутників в натуральну величину.

Чим же ще характеризуються місцеві визначні пам'ятки? Запоріжжя, як регіон, зібрало, здається, все найцікавіше. Найцікавіше, мабуть, – промисловий туризм. Тут він є не менш цікавим. На заводі «Інтерпайп сталь», є такі арт-об'єкти як штучне сонце «Дніпропетровський схід», тунель, дзеркала на стіні в цеху, що нагадують захід у різних станах, малюнки на фасаді і 22-метровий «міст роздумів», що з'єднує побутові приміщення та цеху.

Таке промислове мистецтво – досить цікаве явище в Запорізькому регіоні. Чисто від себе хочемо відзначити дуже приємне місце Дніпра – суперсучасний СПА центр Цунамі! Це щось... особливо після екскурсій по заводам і музеям)))

І ще трохи цікавинок: історія Запоріжжя і його краса

Як на рахунок краси? Саме в регіоні Запоріжжя був народжений знаменитий Петриківський розпис, в селі Петриківка, що внесений в список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Історії регіону можна тільки позаздрити. Є тут і своя фортеця Старі Кодаки (1635 роки), дуже мальовничий і цікавий «козацький куточок». Таємничий заповідник «Кам'яна могила» (Мелітопольський район). У гротах і печерах цього історичного комплексу були знайдені унікальні в історії людства зразки первісного мистецтва віком до 14 млн. Років. Кажуть, до сих пір загадка цього об'єкта не розгадана. Під час 2 світової війни, це місце постійно вивчалося німецькими вченими і наслухавшись історій про «Кам'яну могилу» – по шкірі біжать мурашки і стає не по собі.

Вам хочеться ще щось знати про історію Запоріжжя? Хочете ще дивуватися цінностям регіону? Будь ласка! Унікальна знахідка «Пектораль» з кургану Товста Могила – золота царська пектораль IV століття до нашої ери. Була знайдена в 1971 році під час археологічних досліджень поховання в кургані Товста могила (Дніпропетровська область, Запорізький регіон України). Ця знахідка, яку вважають однією з головних в ХХ столітті, навіть важливіше скарбів Тутанхамона!

Анекдот з життя:
Питають журналісти новоспеченого мільйонера:
«Як вам відпочивається на кращих курортах світу?».
Він відповідає: «Непогано, але в Кирилівці я ще не був»!

Звичайно, цей курорт немов магнітом притягує нас за літнім відпочинком на морі. Тут вже давно подбали про те, щоб туристам було затишно, а інфраструктура не припиняє свого розвитку. Що може бути краще ласкавого і теплого Азовського моря? Лікувальних грязями озера Сиваш, веселого дитячого сміху на Арабатській стрілці, Бердянськ – відмінний курорт з величезною кількістю комплексів і баз відпочинку, і багато, багато іншого.

20.03.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали