Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Для того, щоб не витрачати дорогоцінний час даремно, варто обов'язково планувати своє дозвілля. Тоді у вас буде можливість добре відпочити і не залишитися вдома біля телевізора. Як щодо того, щоб з'їздити в Павлоград?

Славне місто Павлоград

Місто Павлоград Дніпропетровської області відомий багатьом з нас. Але не всі знають, що він багатий не тільки видобутком вугілля, а й цікавими пам'ятками.

Крім цього, територію міста перетинає річка Вовча, що робить це місце привабливим в жарку пору року. Адже так приємно прогулятися літнім вечором і подихати прохолодним повітрям.

Великі масиви соснових борів, що оточують місто, надають йому особливий аромат. Ну хіба не ідеальне місце для відпочинку?

Пам'ятки Павлограда

Кожне місто особливе, адже в них є щось своє, те, чого немає в інших. Пам'ятки Павлограда тому доказ.

Хіба є ще десь Графський театр, який представляє собою пам'ятник архітектури 1896 року. Будівництво даного будинку було вироблено на кошти родини Голеніщева-Кутузова. Сьогодні в його стінах розташовується драматичний театр.

Багате оздоблення Спаського собору 1892-1898 років просто заворожує. Це головний храм міста. Дуже цікава історія виникнення храму Кирила і Мефодія 2006 року. Для будівництва цієї церкви городянка віддала свій будинок і всю територію.

Під час прогулянки по цікавих місцях варто відвідати краєзнавчий музей, експозиції якого розповідатимуть історію міста. Ну і звичайно ж обов'язково зробіть фотографію біля пам'ятника всім відомому поручику Ржевського.

 

Трохи історії Павлограда

У далекому 1779 році між річками Кочерга, Вовча і Гніздка розташовувався зимівник, від якого пізніше пішли хутора. У 1784 році об'єднання хуторів поклало початок історії Павлограда. Тоді ж було присвоєно статус міста, який був названий на честь Павла I. Кінець 19 століття прославило населений пункт як центр торгівлі борошном і зерном. Сьогодні це успішне місто, двері якого всього відкриті для гостей.

19.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали