Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Рівненська

Україна, Волинь

Крапля сонця в холодній воді, скам'янілий мед диких бджіл, сльози, пролиті матерями, морська піна в сонячних променях – і все це про бурштин, про один з найзагадковіших каменів у світі. Більше 300 відтінків: від молочного, світло-жовтого до темно-оранжевого, від прозоро-коричневого до буро-червоного, і навіть зелений і чорний – який буде до лиця саме тобі? Береже від хвороб, притягує удачу, відводить біду, захищає від лихого ока, дарує силу, робить мудрішими – вибрати амулет з бурштину справа непроста, але дуже захоплююча!

Рівненська область: пісня кохання.

Рівненська область – головна хранителька  секретів бурштину, адже саме тут розташований унікальний Музей, присвячений цьому каменю, де знаходяться розкішна бурштинова корона і єдиний в світі вишитий Кобзар. А при музеї є магазин... Так-так, у кожної красуні напевно вже загорілися очі!

Поети часто називають бурштин застиглими зірками, що обсипалися з небес. І все ж, що може бути романтичніше зірок?

Тільки тунель кохання! Одне з найромантичніших місць Рівненської області, та й усієї України. Ця природна огорожа-арка із зелені виросла над залізничними коліями поруч зі станцією «Клевань» і відразу стала улюбленим місцем для фотосесій молодят. Доля запрошує закоханих пройтися під густими кронами дерев, що утворили імпровізований грот, щоб зробити союз якщо не вічним, то щасливим – точно!

Романтична Рівненська область! Пам'ятки, що немов торкаються до душі!

Природа знає про любов і красу більше всіх! Незліченні озера і водосховища на території Рівненської області, пам'ятки, які не описати словами... Джерела мінеральних вод, Рівненський природний заповідник, регіональні ландшафтні парки «Надслучанський», «Дермансько-Мостовськой», «Прип'ять-Стохід» – яскраве тому підтвердження!

Але людина здавна змагається з природою, створюючи свої неперевершені шедеври:

  • Дубенський замок.
  • Острозький комплекс замкових споруд.
  • Тараканівський форт.
  • Межиріцький монастир-фортеця.
  • Руїни середньовічного Губківського замку.

Щоб зрозуміти всю міць людської геніальності, треба вдихнути атмосферу кожного з них!
 

 

Якщо до душі екстрим і спорт, то Рівненська область і тут припасла сюрпризи: авіаційний, водний, кінний туризм і полювання захоплять будь-кого!
Власне, куди б ви не відправилися – вам точно буде на що подивитися і яскраві фотки зі щасливими посмішками ви привезете додому в величезній кількості.

Доторкніться також до культури і історії Рівненської області!

Місцями релігійного паломництва і історико-релігійного інтересу в Рівненській області давно стали: чудодійне джерело Святої Анни в селі Онишківці, Свято-Успенський Липецький чоловічий монастир, Білівські Хутори (жіночий монастир Різдва Богородиці), кам'яна Свято-Успенська церква в Дорогобужі, Свято-Покровський жіночий монастир в Гощі та ін. Ось, що варто відвідати в обов'язковому порядку, адже це – гордість, головні об'єкти, якими може похвалитися Рівненська область. Історичні факти припадуть до душі навіть тим, хто далекий від бажання вивчати історію.

 

Якщо вас не чіпають старина і святі місця, але захоплюють сучасні мистецтва, то відкрийте для себе численні театри і кінотеатри, музеї і палаци, бібліотеки і будинки культури, зал камерної та органної музики, а також філармонію.

Якщо Вам до душі щось на зразок екшнів (і мова не зовсім про фільми) – вам би на міжнародний молодіжний фестиваль традиційної народної культури «Древлянські джерела», візитна картка Рівненської області, популярний не тільки серед українців, а й далеко за кордоном.
 
Коли душа вимагає релаксу, а серце знудьгувалося по теплим почуттям, коли не вистачає романтики і хочеться чогось особливого, піднесеного – неодмінно відправляйтеся в Рівненську область. Вдихніть це чисте повітря, яке наповнює енергією, розчиніться в атмосфері величного спокою і отримаєте задоволення від кожної хвилини. Адже ви гідні того, щоб отримувати від життя тільки найкраще.
 

04.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали