Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Міста як люди – є нудні і сірі, веселі і життєрадісні, бідні і багаті, а є ті, у яких життя насичене різноманітними подіями та історією. З такими цікаво завжди, їм є, про що розповісти, з ними не буде часу нудьгувати. Саме таке місто Острог – повне історії і життя!

Острог – місто-легенда!

Про це дивовижне місто чув кожен, але не всі встигли там побувати, а даремно!

Острог занурить вас у цікаву подорож по віхах історії, розповість величезну кількість цікавих легенд і переказів, і покаже неймовірні пам'ятники архітектури, які є невід'ємною його частиною.

Не дарма це місто зовсім недавно було найголовнішим культурним центром всієї України. Ви просто зобов'язані провести тут незабутній відпочинок, не позбавляйте себе такої чудової можливості!

Нетлінні пам'ятки Острога

Домінантою цих історичних скарбів є Острозький замок, який служив резиденцією князів Острозьких в 14-16 століттях. Це унікальна фортифікаційна споруда стоїть на пагорбі над річкою Вілія.

За всю історію замковий комплекс зазнав багато перебудов і реставрацій, але продовжує вражати своєю міццю і унікальністю донині. У 1981 році в стінах замку створено історичний заповідник. Цьому місту є чим пишатися, адже пам'ятки Острога знають не тільки в Україні. А скільки легенд зберігає в собі ансамбль багатовікових споруд!

Кожному відома і Острозька академія, яка була заснована в 1576 році. Це був найперший вищий навчальний заклад не тільки в Україні, але і Східній Європі. Музей книги розташований в унікальній будівлі Луцької вежі 16 століття. У місті є і прекрасні сакральні споруди, такі як руїни синагоги, Успенський храм і костел монастиря капуцинів.

 

Заповідний національний природний парк «Дермансько-Острозький» вражає своєю невимовною красою водойм, смарагдових хвойних і змішаних лісів. І це лише маленька частина цікавих місць і історичних пам'ятників, які чекають вас у цьому місті!

Історія стародавнього міста Острог

Місто, якому понад 900 років, може розповісти дуже багато. Перші згадки в літописах числяться 1100 роком, коли територія входила до складу Київської Русі. Зазнавши руйнування від орд Батия, Острог продовжив свою історію вже в якості власності князів Острозьких. Будова легендарного замку було розпочато в 1341 році.Важливою подією стало відкриття в 1570-х роках відомої академії. Це був золотий вік міста при правлінні Острозьких, який закінчився після згасання роду Острозьких і розгрому під час Визвольної війни. Зараз же це прекрасне місто, який вабить туристів з різних куточків землі і пишається своїм багатовіковим спадщиною!
 

14.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали