Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Миколаївська

Україна, Причорномор'я


Я звинувачую тебе в тому, що ти увірвалася в мою повсякденність і влаштувала там розбій. Ти знищила мій спокій, спопелила звички. Ти обікрала мене – забрала серце моє і не повернула. Ти заслуговуєш вищої міри покарання! Я засуджую тебе на вічну любов! А тепер вгадайте, що це...

Миколаївська область: нива золота

Такий вирок Миколаївській області винесе кожен, хто «з необережності» забрів в її краї. Так, цей край, здавалося б, не самий туристичний, але це лише на перший погляд, так судять лише необізнані!

Один тільки Миколаїв, розкинувся в місці злиття річок Південний Буг та Інгул, всього в 80 кілометрах від ласкавого Чорного моря, вже не дасть вам нудьгувати!

Недарма його називають суднобудівної столицею України, адже спочатку він так і задумувався: як суднобудівна верф і порт. Про це в фарбах розповість найпопулярніший музей міста – Музей історії суднобудування і флоту. Однак неофіційний статус міста як не можна краще розкриють прості, але аж ніяк не простенькі місця, такі як великий зоопарк, мальовнича набережна і дитяче містечко «Казка». Останній є місцем жадання всіх дітей Миколаївської області без винятку! Культурно-ігровий комплекс в центрі міста – неймовірно мальовничий, казковий куточок! Середньовічний кам'яний замок, великий концертний павільйон, морська гавань з вітрильником, справжнісінький паровоз, лиха карусель з котом ученим і русалкою... – тут кожен відчує себе хоч трішки дитиною!

Миколаївська область – історія вашого відпочинку

Славні історії повідає і древній Очаків, перша фортеця тут була побудована ще в далекому 1415р., а тому сьогодні на його території чимало музеїв, пам'яток історії, архітектури та монументального мистецтва.

Сама за себе говорить назва «Ольвія» – «процвітаючий». На місці цього історико-археологічного заповідника колись існував античне місто-держава, найбільший торговий порт.

Рідкісному туристу не відомий мініатюрний безлюдний острів Березань із залишками Борисфеніди. Його друге ім'я – острів лейтенанта Шмідта. Приїжджайте, і ви почуєте чимало бувальщин і небилиць про цю культову особистість.

 

А ось винну тему підніме Коблево. Тут так багато садів і виноградних плантацій, що область готова пригостити келихом щастя кожного. І це – справжня гордість, те, чим може нескінченно довго хвалитися Миколаївська область. Історія популярності вин марки «Коблево» відома, а популярність зростає не тільки на батьківщині, але і далеко за його межами.

Але головний козир на руках у Миколаївській області – це Коблево-Рибаківська курортна зона, більше 150 оздоровчих установ для відпочинку і відновлення на узбережжі Чорного моря і Телегульского лиману.

І ще трохи про те, чим порадує Миколаївська область – пам'ятки для душі

Первозданна природа і унікальний мікроклімат Кінбурнської коси, гіперболоїдна конструкція Шуховской водонапірної вежі на вершині Спаського пагорба, парадоксальна «Долина диявола» на місці вулкана, яка колись вважалася воротами в рай, колонії сірих чапель в Трикратський лісі, Давнє городище «Дикий сад» та інше – якщо ви не бували в цих чудових місцях, заздріть самі собі! Адже перед вами нескінченні простори Миколаївської області!

Пам'ятки цього краю можна вивчати все життя. Кожен камінь зберігає якусь цікаву історію, а сонячна енергетика Миколаївщини заряджає винятковим позитивом. Якщо ви вирішили присвятити свою відпустку Миколаївській області – приготуйте місце в карті пам'яті, та звільніть свідомість від зайвих і непотрібних думок. Ось-ось всі вільні місця заповняться яскравими враженнями та пам'ятними моментами.

 

 

04.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали