Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ну що, вже вичитуєте дні до довгоочікуваної відпустки? Починаєте замислюватися про те, куди відправитися? Вибираєте новий купальник за останніми тенденціями моди? От і відмінно. Рекомендуємо відправитися в Очаків. Тут прекрасно не тільки влітку, а й протягом усього року!

Очаків – курортне місто для цінителів прекрасного!

Чого тільки варта тутешнє повітря, в якому зібраний цілий джерело цілющих властивостей.

Мінеральні води, лікувальні грязі, степовий і морське повітря, яким неможливо надихатися вдосталь. Приїжджаючи до Очакова навіть поза курортного сезону, розумієш, що тут – прекрасно все!

Крім пляжу і моря, ви відкриєте для себе дивовижний світ цікавого.

Пориньте в буйство пам'яток Очакова

Ну, для початку, можна зануритися і в Чорне море, відчути на собі тепле сонце і пройтися по теплому піску. Вдихнули цей незабутній аромат? Чи відчули цей довгоочікуваний морський бриз? Тепер вперед дивитися визначні пам'ятки Очакова.

Єдине в місті будівля, яке вціліло з турецьких часів – колишня будівля мечеті. На сьогоднішній день в стінах будівлі знаходиться Миколаївський собор. А пам'ятаєте «Казку про царя Салтана»? Так ось описаний великим Пушкіним острів Буян, райський куточок на землі, це невеликий острів Березань. Це історична територія, яка служила опорним пунктом на шляху «з варяг у греки».

Сам острів є частина національного заповідника. Відвідайте військово-історичний музей Суворова, а після загляньте в музей мариністичного живопису Р. Судковського. А який захоплюють дух пейзажі ландшафтного парку «Кінбурнська коса». Просто неймовірно! Чи не втомилися? Тоді вирушайте в аквапарк, а потім на виноробню Бейкушем.


 

Трохи з історії Очакова

Ще в 1415 році біля входу в Дніпро-Бузький лиман, на березі Чорного моря, стояла фортеця Дашева. Саме з того моменту і начитається захоплююча життя міста, який радує нас своїм багатством. Історія Очакова сповнена подій, одним з яких було взяття турецької фортеці в 1788 році. Гарнізонів в цій битві командував сам А. Суворов.

 

Сьогодні це не просто місто, а курорт, який привертає все більше гостей, відпочиваючих і туристів не тільки з України, а й з інших країн. Побалуйте себе і вирушайте в цей райський куточок на березі Чорного моря.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали