Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Який аромат асоціюється із задоволенням? Він ледь вловимий, свіжий або пряний? А чим пахнуть радості? Корицею або манго? Чи є післясмак у насолоди?.. Ніхто не розповість про це яскравіше і переконливіше, ніж Волинь! Край волошок і маків – нескінченних синьо-червоних далей. Край бездоганної водної гладі і мальовничих берегів, легкого вітерця і ласкавого сонця, щедрої землі і привітних жителів, королівської мудрості і багатої культури.

Волинська область: ворота небес

Волинська область – це розсипи красот і благодаті. Але перш за все це очі землі – озера. Так-так, саме так Земля закохано дивиться на Небо – своїми розкішними сузір'ями озер ...

Дзвінка чистота Шацьких озер і прозорість лісового повітря приваблюють сюди туристів з усіх куточків неосяжної батьківщини. Саме тому кажуть, що у Волині сотні імен: Світязь, Пулемецьке, Піщане, Луки, Люцимер, Островянское, Кримне – всіх назв озер не перелічити.

І повірте, жодна екскурсія в світі не зрівняється з душевним пікніком на мальовничому березі, біля самої кромки води: просто дух захоплює від аромату свіжої смаженої рибки і пряної ухи на багатті, від бездоганної дзеркальної поверхні і напоєного хвоєю кришталевого повітря!

Пишається Волинська область не тільки первозданною природою, а й рукотворними шедеврами. Це і легендарне давньоруське місто з «Повісті временних літ» Володимир-Волинський з красивим собором ХІІ століття; і героїчний містечко Берестечко, яке донині зберігає спогади про козацькі подвиги; і жіночий монастир в Зимно зі своєю зачаровуючою природою і привітними мешканцями.

Не тільки цими пам'ятками може похвалитися Волинська область

Але пальму першості, безумовно, утримує Луцький замок («Верхній замок» або «Замок Любарта») – неймовірно потужна фортеця, силует якої давно став свого роду символом Волинської області, пам'ятки якої славляться чи не на весь світ.Замок увійшов до списку рукотворних чудес України, але не його статус приваблює сюди все більше і більше відвідувачів, а відмінне стан, величний вигляд, наявність музеїв і виставок на його території, яскраві фестивалі та народні гуляння, що проводяться в цих стінах, а головне – відчуття гордості за героїчне і культурне минуле своєї країни!

До речі, про культурне минуле і взагалі про історію Волинської області

Давня земля, яка так і вабить туристів своєю унікальною енергетикою і бездоганною красою, невід'ємна частина рідної країни – Волинська область. Історія свідчить про те, що свою назву ця територія отримала від так званого міста «Велині», яке належало регіону, а згадувалось воно в найдавніших літописах. Ось так от, від назви самого міста і походить назва племені, яке заселяло територію і, власне, до сих пір зберігається назва краю.

Колись давно у Волинській області, а якщо бути точніше – в Луцьку, проживала сама Леся Українка. І якщо ви не знаєте, що зображена на двохсот гривневій купюрі поетеса красується на тлі Волині – тепер вам став відомий цей факт. Мабуть, це – сама нетривіальна і ненав'язлива реклама Луцьку і В'їзної вежі замку :)

 

Велично підносяться одне над іншим священні будівлі, де панує атмосфера умиротворення. Побувати тут варто неодмінно!
 
Як охопити і описати всі таїнства Волині? Здається, не вистачить і життя! Але сама Волинська область готова розповісти про це кожному, хто відкритий для яскравих емоцій. Вона чекає в гості всіх небайдужих, усіх ненаситних і спраглих нових відчуттів! І нехай строката розсип її дарів покладе початок Великої Любові до Великої Землі!

03.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали