Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Володимир-Волинський

Україна, Волинь, Волинська

Вам набридла постійна одноманітність, монотонність і сірість буднів? Ви хочете змінити звичну обстановку і відпочити від вантажу обов'язків? Тоді пакуйте валізи і сміливо вирушайте в древнє і красиве місто Володимир-Волинський.

Чарівний Володимир-Волинський

На березі річки Луга, на стику пагорбів і полісся, в оточенні гарної природи і унікальних пам'яток, з величезним задоволенням прийме вас в гості Володимир-Волинський. Кожен куточок цього міста буквально просочений історією. Величезна кількість пам'яток архітектури заворожує і захоплює. А природа тутешніх місць додає ще більше шарму і лиску, що зробить ваш відпочинок просто незабутнім!

 Пам'ятки Володимира-Волинського підкорять до глибини душі!

Одне з найдавніших міст України, яке ніби потопає в архітектурі різних стилів, таїть в собі безліч цікавого! Головні пам'ятки Володимира-Волинського назвати неможливо, так як кожна будівля, споруда, кожен куточок тут несе в собі особливу цінність. Почати пізнавати місто стоїть з Успенського собору, будівництво якого відноситься до 1156-1160 років. Потерпіла не одне руйнування храм знову відроджувався. Згодом на території був побудований будинок єпископів і дзвіниця.

Костел Іоакима і Анни є представником стилю пізнього бароко. Православна архітектура з елементами готики представлена церквою-ротондою Св. Василя 13-14 століть. До унікальних сакральних пам'яток варто віднести і собор Різдва Христового, який раніше належав ордену єзуїтів, домініканський монастир 1789 року і храм Св. Йосафата.

 

Безумовний інтерес у туристів викликає і історичний музей, який налічує понад 15 тисяч експонатів. Розмістився він в будівлі 1912 року на території скверу монастиря капуцинів. Більшість цих дивовижних архітектурних творінь розташоване в парку «Слов'янський». Вам обов'язково варто приїхати і вдихнути аромат цього древнього і прекрасного міста!

Найдавніша історія міста Володимир-Волинський

Офіційна історія Володимира-Волинського починається з першої писемної згадки в літописах в 988 році і називався тоді Володимир. Успіх і велич прийшло в 1199 році, коли місто стало столицею Галицько-Волинського князівства. Але набіги орд хана Батия не обійшли стороною ці землі. Протягом тривалого періоду територія терпіла розграбування і руйнування. Під час поділу Речі Посполитої в 1795 році місто увійшло до складу Російської імперії і отримав свою нинішню назву. На сьогоднішній день це прекрасне місто, який вражає своєю величчю, історією та красою.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

19.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали