Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Шацькі озера

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати
Волинська обл. Шацький р-н, с.Світязь
Сніданок, обід та вечеря

Відеозала, сауна, корпоративи, масаж, екскурсії, прокат катамаранів і човнів

WiFi
Їдальня, кафе, бар, оренда спортивного та туристичного спорядження
Українська, Російська

Пансіонат “Шацькі озера” (початкова назва турбаза “Світязь”) почав функціонувати з 1 липня 1968 року. В той час нараховувалось 160 ліжко-мість в будиночках літнього типу 60 та 2 корпуси по 50 ліжко-місць, їдальня на 200 посадочних місць. Вже в 1973 році кількість місць зросла до 420 (в будиночках літньоготипу – 120 300 в корпусах з них круглорічних - 200) їдальня на 220 посадочних місць з них 120 круглорічного функціонування.

На території турбази функціонували: кінозал, танцювальний майданчик, пункт прокату туристичного ініентарю та плавзасобів. Через турбазу “Світязь” проходило три маршрути всесоюзного значення. Тут відпочивали з усіх куточків колишнього Союзу від Сибіру до Кавказу. З 1981 року турбаза “Світязь” перейменовано на турбазу “Шацькі озера” а в тарвні 1995 року на пансіонат “Шацькі озера”. На даний час нараховується 486 ліжко-мість в корпусах з усіма зручностями, також є будиночки літнього типу зі зручностями на території.

Номери

  • кімнати в корусах на 2 чол. з усіма зручностями ;
  • одно та двокімнатні номера на 2-3 чол. підвищеної комфортності з холодильником, телевізором ;
  • будиночки літнього типу ( зручності на території )

Корпус №2 пансіонату «Шацькі озера» складається з двох поверхів, на кожному з яких, є номери, починаючи з однокімнатних одномісних і закінчуючи двокімнатними п'ятимісний. Номери для однієї персони оснащені двоспальними ліжками.

Корпус №3 пансионата «Шацкие озера» находится сразу возле пляжа, до озера идти минуту. С верхних этажей корпуса открывается вид на озеро.

Зручності

У номері

Харчування

Можлива організація триразового, для дітей чотириразового повноцінного харчування в їдальні пансіонату. Також на території є кілька кафе, де можна харчуватися самостійно. В меню входить більше 20-ти найменувань перших і других страв, салатів, напоїв, десертів. Зал кафе оснащений стельовими вентиляторами і спліт-системою. Харчування не входить у вартість проживання і оплачується окремо.

Спорт і розваги

Методи оздоровлення: фітотерапія, інгаляція, масаж, сауна, лікувальна фізкультура.

Послуги: туристично-екскурсійні, культмасові, спортивно-оздоровчі, побутові, торгові, кінотеатр, бібліотека, дискотека, більярд, пункт прокату, водна станція, пляж, спортивні та ігрові майданчики, зв'язок, кафе, бар, крамниця, ринок, автостоянка. Поблизу розташований парк активного відпочинку «База Верхолаза», яка запропонує цікаві  та захоплюючі розваги. Кожен знайде щось для себе - мотузковий парк, велотериторія, снукболл (SnookBall), водні прогулянки на байдарках, настільні ігри

Оздоровчий сезон з травня по вереснь.

Приймаються колективні заявки на обслуговування груп вихідного дня, оздоровчих і спортивних таборів для дітей, організацію і проведення семінарів, нарад, конференцій. Пансіонат спеціалізується на обслуговуванні батьків з дітьми, дитячих груп та дорослих.

Реєстрація виїзду

Заселення в готель здійснюється з 14:00 до 14:00. Розрахунковий час - з 12:00 до 12:00

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали