Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції


Давно не чули історій про мавок і духів? Не відчували, як мурашки біжать по шкірі? А коли останній раз ви балували себе відпочинком? Коли опускали ніжки в прохолодну прозору воду? Ну, а хоч вугрів в сметані або смажених сомиків в клярі ви куштували? Хм ... Ви багато втратили ... Що ж? Давайте разом надолужувати згаяне!

Мати Волинь – так, з повагою і трепетом, називають цю землю її діти ще з V століття нашої ери. Материнською любов'ю тут просякнуте все, земля щедра на ліси, озера, урожай, унікальні пам'ятки культури, святі місця, міфи, легенди, і особливо, якщо можна так говорити, – на прекрасних людей, які щиро люблять свій край. Саме місцеве населення вміє якось по-особливому закохувати в Волинь, розповідаючи про рідний край дуже і дуже цікаві історії. У свої обійми регіон Волинь уклав Рівненську, Волинську область, а також частину Тернопільської, Хмельницької та Житомирської областей. І так, поїхали ...

Чудова Волинь або безкраї простори для пізнання!

Якщо перейнятися історією, то не можна не сказати про те, що такому регіону як Волинь завжди щастило на пригоди! Багато з них записані в історії України як ключові події. Тут знаходяться такі пам'ятники історії як: Острозька академія (перший у Східній Європі вищий навчальний заклад, створений в 1576 князем Василем-Костянтином Острозьким). «Пересопницьке Євангеліє», або «Першокнига» – святе слово вперше було переведено на рідну мову. Символ державності України, на якому присягають Президенти.

Давньоруські городища і пам'ятки археології розкидані по всій території Волині. Битва під містом Берестечком – дуже важлива подія, яка сталася тут під час національно-визвольної війни Богдана Хмельницького, і, між іншим, до настання XIX століття цілком справедливо вважалася наймасовішою битвою в історії Європи. Замок Любарта та Дубенський замок – це взагалі окрема історична гордість регіону. Якщо ви не уявляєте своєї відпустки без відвідування історично значущих місць – вам сюди!

Пам'ятки Волині для любителів активного дозвілля

Якщо ваш основний вид діяльності мало пов'язаний з рухливим способом життя – у відпустці, як ніколи, хочеться якоїсь особливої активності. Ось ми і говоримо, що активний відпочинок на території Волині – те, що лікар прописав! Нудьгувати не доведеться ні хвилини. Крім гучних і завзятих фестивалів, які тут нерідко проводяться, тут також чимало способів організувати своє дозвілля по-особливому весело. Як на рахунок того, щоб відправитися на Тараканівський форт і влаштувати там собі квест? Покататися на байдарках по численних річках і озерах Волині? Пройтися по спеціальному вело маршруту або з рюкзаком влаштувати собі екстрим похід? Влаштувати риболовлю на вугра (який вважається місцевим делікатесом)?! Компанія друзів, що відпочиває на Волині, надовго запам'ятає свою подорож.

 

Чим же ще примітна Волинь? Пам'ятки природні не описати словами! Природа щедро обдарувала цей регіон воістину чудовими місцями й не дивно, що любителі відпочинку в обіймах природи спрямовуються саме сюди. Місцями навіть серце завмирає і душу переповнює дивне почуття спокою і гармонії. Як так? А ви відвідаєте, наприклад, Тунель Любові або покатайтеся на човнику по Шацьким озерам, або прогуляйтеся по Кременецьким горбах, міцно взявшись за руки. Ну, а влаштувати пікнік на озері Світязь – взагалі обов'язок кожної закоханої пари! До речі, так! Сюди неодмінно варто приїхати справжнім романтикам.

І ще зовсім крапельку про історію Волині!

Саме ця територія рідної країни особливо багата святими місцями. Для тих, хто звик відпочивати душею. Неповторна енергетика панує на території Волині, велика кількість місць, де можна не тільки усамітнитися від сторонніх поглядів, але і повністю абстрагуватися від шуму та метушні. Волинь, мабуть, один з найкрасивіших і духовно багатих регіонів.

Відвідати Почаївську лавру, Зимненський монастир, і багато інших святинь, яких не перелічити навіть при всьому бажанні... Поринути в води джерела Святої Анни, Святого Миколая, купатися в Оконських джерелах і просто помилуватися красою природи з гори Бона – це аж ніяк не все, що можна тут дозволити собі.

І хіба ми можемо забути про культурний відпочинок і естетичне задоволення? Продуктивне дозвілля, маса пізнавальних і дуже цікавих музеїв... Хіба заради цього не варто провести відпустку на Волині? Історія точно вас здивує. Крім іншого, наприклад, ви зможете відвідати музей мирного атома, музей бурштину (де можна приміряти унікальну корону, яку надягають найкрасивішій дівчині України), музей Лесі Українки.

Екскурсійні програми по Волині, поїздки по найбільш значущим і красивих місцях, фольклорні фестивалі, свята, концерти історичних реконструкцій і багато іншого. Якщо ви вирішите побувати на Волині – подорож запам'ятається назавжди!

Вам мало ...?

Важко зупинитися, описуючи красу регіону Волинь – збирайтеся в подорож і ви дізнаєтеся, що саме тут, в свій час, працював Іван Федоров над своїми першими друкованими книгами. Саме звідси родом Володимир Великий, Леся Українка та один із засновників Запорізької Січі. Саме тут знаходиться найглибше в Європі озеро Світязь. Саме тут росте тисячолітній Юзефінський дуб – патріарх, який бачив самого князя Ігоря. Саме тут знаходяться найвідоміші в світі бурштинові копальні.

 

27.08.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали