Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іноді душа вимагає не просто веселощів і розваг, а чогось більшого. Того, що дає сили, надію і терпіння. Можливо для когось ідеальним стане відпочинок на морі або в горах, а для когось просто необхідно відправитись в паломництво і знайти відповіді на питання, що цікавлять.

Відвідавши Святі місця Почаєва, ви зможете отримати набагато більше, ніж звичайний відпочинок.

Почаїв – відчуєте благодать!

Це невелике містечко розташоване в долині річки Ікви, серед невеликих і мальовничих пагорбів.

Саме в Почаєві перебуває одна з найбільш шанованих православними віруючими святинь в Україні – Свято-Успенська Почаївська Лавра.

Щороку сюди з'їжджається величезна кількість віруючих, щоб знайти спокій, впорядкувати свої думки, знайти відповіді на важливі питання і просто відчути справжнє умиротворення.

Неймовірні пейзажі цього міста зачаровують і притягають. І це лише маленька частина того, що зацікавить вас в цьому дивовижному місті!

Благодатні пам'ятки Почаєва

Головною визначною пам'яткою і перлиною Почаєва є Свято-Успенська Почаївська Лавра, яка приваблює туристів і віруючих з усього світу.

Про цілющу силу і неймовірну божественну атмосферу цього Святого місця хочеться писати і писати, але тільки приїхавши сюди, ви зможете відчути все те, що неможливо передати словами.

Роком початку заснування Лаври вважається 1240. У архітектурний ансамбль святині входить величезна кількість будівель і споруд: Успенський собор, дзвіниця, будинок архієрея, Троїцький собор, три церкви і каплиця з іконою Божої Матері. Крім сакрального значення Лавра є унікальний архітектурний зразок, який просто вражає своєю величчю і могутністю.

 

Також варто відвідати і Свято-Духівський скит, який знаходиться біля підніжжя пагорба, де стоїть Почаївська Лавра. Унікальним вважається і озеро Св. Анни, яке славиться в усьому світі своїми чудодійними властивостями. Недалеко від міста є Божа гора, на якій, за переказами, після свого явища залишила слід сама Богородиця.

Історія міста Почаєва

Історія невеликого, але вкрай цікавого міста Почаєва починається з невеликого села, перша згадка про який датується 1450 роком. У 1569 році територія відійшла до складу Польщі, а в 1795 році до складу Російської імперії. У 1978 році було присвоєно статус міста.

Вам обов'язково варто відвідати це унікальне місце, яке по праву вважається Святим. 

29.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали