Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іноді душа вимагає не просто веселощів і розваг, а чогось більшого. Того, що дає сили, надію і терпіння. Можливо для когось ідеальним стане відпочинок на морі або в горах, а для когось просто необхідно відправитись в паломництво і знайти відповіді на питання, що цікавлять. Відвідавши Святі місця Почаєва під час тур в Почаїв, ви зможете отримати набагато більше, ніж звичайний відпочинок.

Тури по Україні, Тури в Почаїв

Почаїв – відчуєте благодать!

Це невелике містечко розташоване в долині річки Ікви, серед невеликих і мальовничих пагорбів.

Саме в Почаєві перебуває одна з найбільш шанованих православними віруючими святинь в Україні – Свято-Успенська Почаївська Лавра.

Щороку сюди з'їжджається величезна кількість віруючих, щоб знайти спокій, впорядкувати свої думки, знайти відповіді на важливі питання і просто відчути справжнє умиротворення.

Неймовірні пейзажі цього міста зачаровують і притягають. І це лише маленька частина того, що зацікавить вас в цьому дивовижному місті!

Благодатні пам'ятки Почаєва

Головною визначною пам'яткою і перлиною Почаєва є Свято-Успенська Почаївська Лавра, яка приваблює туристів і віруючих з усього світу.

Про цілющу силу і неймовірну божественну атмосферу цього Святого місця хочеться писати і писати, але тільки приїхавши сюди, ви зможете відчути все те, що неможливо передати словами.

Роком початку заснування Лаври вважається 1240. У архітектурний ансамбль святині входить величезна кількість будівель і споруд: Успенський собор, дзвіниця, будинок архієрея, Троїцький собор, три церкви і каплиця з іконою Божої Матері. Крім сакрального значення Лавра є унікальний архітектурний зразок, який просто вражає своєю величчю і могутністю.

 

Також варто відвідати і Свято-Духівський скит, який знаходиться біля підніжжя пагорба, де стоїть Почаївська Лавра. Унікальним вважається і озеро Св. Анни, яке славиться в усьому світі своїми чудодійними властивостями. Недалеко від міста є Божа гора, на якій, за переказами, після свого явища залишила слід сама Богородиця.

Історія міста Почаєва

Історія невеликого, але вкрай цікавого міста Почаєва починається з невеликого села, перша згадка про який датується 1450 роком. У 1569 році територія відійшла до складу Польщі, а в 1795 році до складу Російської імперії. У 1978 році було присвоєно статус міста.

Вам обов'язково варто відвідати це унікальне місце, яке по праву вважається Святим. 

17.03.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали