Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури на день Святого Валентина

тури на день святого валентина 2020

День Святого Валентина ... Свято кохання, що причаїлося в самому серці останнього місяця зими. В такий день, коли вже так хочеться тепла, всі ми бажаємо подарувати своїй половинці все найкраще. А що може бути приємніше подорожі, адже це яскраві враження і нові емоції!

Куди найкраще відправитися в романтичну подорож

(НАТИСНІТЬ ЩОБ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ)

тури в європу на день святого валентина

Який напрям найкраще підійде для романтичної подорожі? Це вирішувати вам.

Можна як відправитися за кордон, так і залишитися в Україні - у нас надзвичайно багато цікавих місць, де можна просто чудово провести час разом. Наведемо кілька простих прикладів на користь як одного, так і другого.

Тури в Європу на день Святого Валентина - відмінний вибір для нових, яскравих вражень:

  • Будапешт. Незвичайно красива столиця Угорщини, побувавши в якій один раз, серцем залишаєшся тут назавжди. Затишний і спокійний вдень, і всипаний тисячами вогнів вночі - тур в Казковий Будапешт запам'ятається вам надовго.
  • Туреччина. Повна таємниць і східної мудрості, вона зачаровує, і залишає яскраві спогади. Подаруйте коханій людині Гранд тур по Туреччині, головна родзинка якого - романтичний політ на повітряній кулі!
  • А якщо не вибирати одну країну, а побувати відразу в чотирьох? Тур Романтика 4-х столиць Європи - це можливість побувати в Празі, Парижі, Берліні та Амстердамі! Тур в Париж на 14 лютого - це можливість побувати у всесвітньо відомій столиці любові.

 

Тури по Україні на день Святого Валентина не менш цікаві:

 

 

Чому подорож - найкращий подарунок

(НАТИСНІТЬ ЩОБ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ)

тури по Україні на день святого валентина

Ми вважаємо, що найкращий подарунок в такий день - усамітнитися разом, поїхати туди, де ніхто не буде заважати насолоджуватися товариством один одного. Саме тому підготували для вас захоплюючі тури на день святого Валентина.

А якщо ви поки що самотні - то вам просто необхідно вибрати тур на 14 лютого 2020. Адже це можливість відправитися в захоплюючу подорож, яка принесе безліч приємних сюрпризів. Хто знає, можливо, що там, за лінією горизонту, вас чекатиме любов.