Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Чернівці

Про що мовчить дивовижне місто, ім'я якого – Чернівці? Його мовчання кілька таємниче і романтично, в його мовчанні криється багатовікова історія і якийсь особливий дух авантюризму.

 

Атмосфера, якою просякнуте все місто, навряд чи передається навіть самими красномовними словами. Це – дивовижне українське містечко, що зберігає масу сюрпризів для тих мандрівників, хто цінує якісний відпочинок і нетривіальне дозвілля. Якщо у вас з'явилися вільні вихідні – кидайте все і поїхали досліджувати Чернівці!

Затишний відпочинок в Чернівцях – ласкаво просимо в «український Париж»!

З усіх міст західної України, Чернівці найбільш багатий на шедеври архітектури та історичні цінності. Місто дуже компактне і туристам не потрібно витрачати багато сил і часу на дослідження пам'яток. Не забудьте прихопити з собою містку карту пам'яті – ми з власного досвіду знаємо, скільки фоток виходить за вихідні в Чернівцях! Захочеться робити пам'ятні селфі на кожному кроці. Причому навіть тим, хто здригається тільки від думки, що буде фоткати сам себе.

Примітно ще й те, що відпочинок в Чернівцях можна здійснити в будь-яку пору року і при цьому залишитися задоволеним. У мінус 20, звичайно, прогулянки по місту не такі романтичні, хоча зігрітися після такого міні-походу в якомусь місцевому кафе буде по-особливому приємно. Місто дуже чисте й затишне, з безліччю звивистих вуличок і зеленими парками. Місцеве населення завжди гостинно зустрічає туристів і душевно приймає на своїй території. Вас чекають безліч цікавих закладів, кафе, ресторанів де ви можете посидіти в теплій атмосфері, і насолодитися кращими блюдами української кухні. Чернівці – найкраще місто, щоб провести свій відпочинок в будь-який час!

 

Тури в Чернівці – культурну перлину України

Для того, щоб краще зануритися в історію цього дивного міста – прихопіть з собою гарний настрій. Ми вже подбали про те, щоб тури були максимально насиченими і цікавими для туристів будь-якої категорії. Любителям пізнавати щось нове, досвідчені гіди покажуть всі визначні пам'ятки міста і розкажуть багато цікавих фактів. Подібні тури до Чернівців забезпечують безтурботний і комфортний відпочинок.

Це місто дуже багате на культурні цінності, варто просто прогулятися по будь-якій вулиці і насолодитися шедеврами кожної будови стародавнього міста.
Серед місць, які варто обов'язково відвідати ми б хотіли особливо відзначити:

  • Чернівецький національний університет – дуже масштабна і розкішна будівля, про яку тільки ледачі не говорять;
  • Музично-драматичний театр – його будова виконувалося за проектом віденських архітекторів, якщо ви відноситесь до поціновувачів прекрасного, – це спорудження точно припаде до душі;
  • Театральну і Турецьку площі – з одного боку, здається, в них немає нічого особливого, але як тільки ви опинитеся тут – емоції переповнять вашу свідомість;
  • Храми і церкви міста – їх тут чимало, тому взувайте щось зручніше.

Чим ще здивують Чернівці? Відпочинок тут може бути різним: пасивним, активним, інтелектуальним, естетичним, фантастичним, романтичним... Загалом, незалежно від того, яку мету ви переслідуєте і які плани будуєте на свою відпустку – ви отримаєте все і сповна.

Дуже зручний варіант: тури до Чернівців з Києва

Скажіть, а ви цінуєте свій час? Якщо так – тоді не зволікайте і доручіть організацію своєї відпустки (якою би короткою вона не була) справжнім професіоналам. Відкриємо секрет: перш ніж запропонувати будь-якої тур нашим клієнтам, перш ніж відправити по будь-якого маршруту – ми самі все це проходимо, з усіма екскурсіями, дегустаціями та іншими деталями. Саме тому у нас виходить крутий продукт, який не соромно пропонувати туристам, закоханим в Україну.

Вас уже зацікавили тури в Чернівці з Києва? Тоді збирайте свої речі і починайте насолоджуватись передсмаком незабутньої подорожі. Телефонуйте нам і ми організуємо для вас саму захоплюючу подорож. 
 

 

Ми рекомендуємо