Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ТУРИ В КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Одна з легенд туру в Камянець Подільський

"...Кров хлинула на камені, а потім побитий до смерті Алі був викинутий в море, де поплив назустріч Фатьмі, що кинулась зі скелі..." На такій трагічній ноті закінчується дивно красива розповідь Михайла Коцюбинського «На камені» про пристрасті в татарському селі на кам'яному і неживому морському березі.

Причому тут Поділля, запитаєте ви? Так, від Кам'янець-Подільського до татарських сіл, звичайно ж, досить далеко і галасливого моря тут немає, зате скільки пристрастей шуміло в минулі століття в цьому дивовижному середньовічному місті, яке виросло серед каменів.
Запрошуємо вивчити це легендарний регіон Україні разом нашими турами в Камянець-Подільський.

 

 

 

ТУР в Кам'янець-ПодільськИЙ для любителів середньовічної старовини

У згаданому оповіданні Коцюбинського посеред села протікав маленький струмочок, в Кам'янці-Подільському ж тече досить велика річка Смотрич з мальовничими околицями і глибоким, потопаючим в зелені яром. Поруч височіє старовинний місто, причому вік міста і дата його заснування до сих пір залишаються невирішеними питаннями для істориків. Одні простежують історію Кам'янця ще з часів дакийских поселень початку нашої ери, інші ж схильні до більш правдоподібним версіями середньовічного походження.

В історії міста ключову роль зіграло кілька культур, представники яких відбудовували Кам'янець-Подільський і проживали в ньому довгий час, серед них стародавні русичі і українці, а також литовці, поляки та вірмени, вплив яких в історії Кам'янець-Подільського дуже значний. Людина, що бажає здійснити в тур в Кам'янець-Подільський, потрапляє в одне з нечисленних міст нашої країни, де настільки добре вдалося зберегтися середньовічним старовинним будівлям, що здається ніби сам дух тих далеких, неспокійних і романтичних епох витає над водами Смотрича.

Тури в Кам'янець-Подільський ТА ХОТин: між кам'яним замком і сонячним містом

У «міста на камені» головна визначна пам'ятка теж кам'яна – велична Кам'янець-Подільська фортеця, один з найбільших і прекрасно збережених середньовічних замкових комплексів України. На сьогодні тут збереглося дванадцять величезних веж, кожна з яких познайомить вас з одним з етапів життя міста, так як будувалися вони в різні епохи і різними правителями. Відвідавши Кам'янець-Подольску фортецю, можна за один день побувати в декількох століттях, дізнатися багато про давньоруському, польською, турецькою період заснування міста і замку.

Однак тури в Кам'янець-Подільський не закінчуються тільки замковим комплексом. Йшли роки, місто поступово розширювалося, середньовічна фортеця так і залишилася височіти над Кам'янцем як величезний пам'ятник минулого, а на місці бідних передмість і околиць розкинулося живе і сучасне місто. Тут також дуже багато історичних пам'яток, але це вже пам'ятники пізніших епох: Кафедральний собор Святих Апостолів Петра і Павла, Міська ратуша, не має аналогів серед європейських фортифікаційних споруд комплекс Руські ворота ( «Руська брама») – все це відкриє перед вами Старе місто , в якому, незважаючи на поважну назву, як і раніше кипить життя.

Кам'янець-Подільський сьогодні – це не тільки «Мекка Аравійська» українського туризму, це наповнений життям сонячне місто (не дарма саме усміхнене Сонце зображено на офіційному гербі Кам'янця). Тут завжди можна весело провести час, відвідавши регулярно проводяться в цих місцях фестивалі, серед яких Terra Heroica, Остання Столиця, Respublica, вже давно став знаменитим Фестиваль повітроплавання і багато інших успішних культурних заходів. Приїжджайте в Кам'янець-Подільський – кам'яне місто з сонячним серцем!

 

Визначні місця

Меджибізька фортеця

Рано чи пізно кожен хоче поринути у вир історії, пройтися старовинними коридорами замків, відчути...

Детальніше

Кам'янець-Подільська фортеця

Квітка на камені – незвичайне красиве подія. Коли серед каменів, їх грубої...

Детальніше

Кришталева пещера с. Кривче

Надра землі приховують від нас багато незвіданого. Особливо це стосується просторів нашої країни....

Детальніше

Хотинська фортеця

Всього в 20км від Кам'янця-Подільського є сама «бажана» пам'ятка України. Навіть походження назви...

Детальніше
Показати ще
15.11.2017