Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

На території України величезну кількість стародавніх фортець і замків. А ви бачили ці старовинні споруди, від яких віє духом минулого і невимовною енергетичною міццю? А якщо врахувати, що всі ці архітектурні пам'ятки знаходяться в оточенні неповторної природи, то це просто ідеально для цікавої подорожі. Одним з таких місць є Меджибіж!

Меджибіж – «Білий лебідь» давнини!

Селище Меджибіж знаходиться в чудовому і мальовничому районі Хмельницької області.

Затишно і міцно осівши на території впадання річки Бужок в Південний Буг, радо зустрічає гостей міста. Саме тут знаходиться прекрасний старовинний замок, який був прозваний в ті часи Білий лебідь!

Атмосфера селища настільки сильна, що просочуєшся нею з перших хвилин перебування тут. Серед прекрасної природи, під глибокої синявою неба знаходиться величезна кількість чудових пам'яток культури та архітектури.

Найцінніші пам'ятки Меджибожа

Головною визначною пам'яткою Меджибожа є Замок 1362-1540 років. Початок будівництва цієї унікальної споруди було покладено князями Коріатовичами.

Замок був неприступною фортецею, що відображала напади татар. Назва «Білий лебідь» пішла в ті часи, коли стіни замку білили, а в відображенні річки можна було побачити силует лебедя. За часів володіння фортецею князів Чарторийських до величі даної споруди додалася і розкіш. Але це не єдине, чим цікаве це селище. Відоме воно, як і центр Хасидизму. Саме тут знаходиться могила, джерело і синагога Бешта – духовного лідера євреїв і кабаліста, який провів тут близько 20 років свого життя.

На височині біля великої фортеці гордо стоять руїни Троїцького костелу 1632 року від якого так і віє відлунням минулого. Ви можете заглянути в історичний музей, який в 1846 році відвідував Тарас Шевченко.

 

Історія селища Меджибіж

Якщо хочете поринути в історію Меджибожа, селища між бугами, то варто відправитися в далеке минуле – в 1146 рік. У 12 столітті територія була під владою Галицько-Волинського князівства. Князь Ольгерд в 1331 році відвоював ці землі і передав синам, які звели неприступну фортецю. На кілька років селище було перейменовано в Бородіно, але все ж колишня назва повернулося і зміцнилося.

Крім архітектурних і історичних цінностей, тут проходять різні фестивалі, які приваблюють туристів і любителів старовини і прекрасних пейзажів. 

31.01.2018
ОДноденні екскурсії в цій області
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали