Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Оглядова екскурсія по Кам'янцю-Подільському

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Поділля
Область Хмельницька
Місто Кам'янець-Подільський
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Екскурсія по Кам'янцю-Подільському - це захоплююча подорож по одному з найбагатших на пам'ятки міст України. Незважаючи на свої досить невеликі розміри, Кам'янець-Подільський має чим здивувати мандрівників, яких в нього щорічно приїжджають десятки тисяч.

 

Екскурсію для вас будуть проводити кращі екскурсоводи, з якими буде цікаво і дорослим, і дітям.
Екскурсія включає в себе огляд костелів, церков, фортифікацій, та інших пам'яток, якими багате Старе місто. Ви побуваєте в Старій Фортеці, а також побачите безліч цікавинок, і почуєте багато цікавих історій і фактів про Кам'янець-Подільський.
Ви подивитесь на Кушнірську, Гончарну, Кравецьку і Різницьку вежі, а також інші фортифікаційні споруди.

   

Ще одна, не менш захоплююча частина екскурсійної програми - культові споруди Старого міста, про які екскурсоводи розкажуть багато цікавих фактів. Серед них Троїцька церква, Тріумфальна арка, Трінітарський костел, Францисканський костел, Домініканський костел, а також одне з чудес Кам'янця-Подільського - Петропавлівський кафедральний собор, в якому ви зможете насолодитися звучанням кращого в Європі органу.

   
   

Також в ньому є ще одне чудо - пам'ятник Лаурі - прибудований до будівлі костелу мінарет, над яким височить вкрита позолотою статуя святої Діви Марії.

Кам'янець-Подільський - це місто, яке хочеться відвідувати не один раз, та й неможливо за один раз побачити всі його чудеса і красоти.

Запрошуємо вас з нами на екскурсію - запевняємо - буде дуже цікаво!

                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали