Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кам'янець-Подільський

Україна, Поділля, Хмельницька

Іноді просто необхідно зібрати всі турботи, думки, обов'язки і проблеми в одну купу й поставити в дальній кут, зібрати валізу та відправитися насолоджуватися неперевершеними красотами. Так не втрачайте час! Купуйте тури в Кам'янець-Подільський!

Кам'янець-Подільський – місто-музей!

Це місто прекрасне у всьому! Тут хочеться жити, дихати, творити, мріяти і насолоджуватися.

Кам'янець-Подільський розташувався на пагорбі, а на його території протікає красива річка Смотрич. Найімовірніше назва міста пішла саме від особливого скельного грунту цієї місцевості.

Це не просто місто, а справжня перлина Поділля, одне з чудес України і просто дивовижне місце, повне легенд, історій і унікальних пам'яток архітектури.

Приїхавши сюди, неможливо не перейнятися пануючою тут атмосферою, відвідати найдивовижніші куточки цього міста і насолодитися ароматною кавою в затишному кафе. Якщо ви ще не встигли побувати в місті-сонця, то обов'язково зробіть це!

Тури в Кам'янець-Подільський вже багато років користуються популярністю.

Неперевершені пам'ятки Кам'янець-Подільського

Пам'ятки Кам'янець-Подільського відомі далеко за межами України, що приваблює сюди туристів з кожним роком все більше і більше. За свій довгий вік місто встигло побувати в складі різних держав, що добре простежується в еклектичності архітектури. 

Особливе місце серед всіх унікальних місць в місті займає Старий замок 12-15 століть, який чудово зберігся. Найперший район, що виник на даній території – «Старе місто», яке включене до реєстру світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Обов'язково насолодіться видом Замкового мосту, що з'єднує Старе місто з фортецею.

Тур в Кам'янець-Подільський

Купуй тур по Україні з Анга Тревел, і тобі буде що згадати!
Головною культовою спорудою міста є Петропавлівський кафедральний костел 14-16 століть. Коли тут звучить орган, створюється непередаване відчуття чогось неземного! Приділіть увагу руїнам Вірменського собору Св. Миколая, від виду якого просто захоплює дух. Своєю красою, міццю і величчю вражає Домініканський монастир, розташований на вершині Старого міста.

Тур Україною   Тур по Україні

І це не єдині сакральні споруди, які просто необхідно відвідати. А як прекрасна алея сакури під час цвітіння! Природа цих місць гідна окремої розповіді. Це місто є унікальним у всьому. Про його архітектурні пам'ятки, яких налічується понад 200 можна писати книги, але варто один раз побачити, ніж сто разів почути!

Історія легендарного міста Кам'янець-Подільський

Історія Кам'янець-Подільського бере свій початок в далекому 1374 році, хоча ходить думка, що вік його як мінімум на тисячу років більше!

Автобусний тур з Києва

За весь час існування територія пережила величезну кількість подій, руйнувань і відновлень, входила до складу Польщі, Галицько-Волинського князівства, Литви, Туреччини та Російської імперії. І все, що відбувалося на цих землях відбилося на нинішньому вигляді цього міста. Приїжджайте і насолодитеся цим справжнім Дивом України!

Часто тури по Україні, які включають екскурсії по Кам'янець-Подільському, тільки ним не обмежеються. Екскурсії по Чернівцям, Бакоті та Хотині! Все це можна знайти у прекрасному турі "Королівський Кам'янець"

22.09.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали