Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Корпоративні тури

Підзаряди свою команду мандрівкою

 

Наша компанія пропонує корпоративні тури з готовими програмами, а також розробляє тури на замовлення спеціально для компанії, враховуючи всі побажання щодо програми, дати  проведення, додаткових організаційних послуг.

 

Бізнес туризм – ефективний спосіб управління командою!

Колектив це стрижень всіх бізнес процесів. Тому, кожен керівник фірми знає як важлива командна робота. Далі постає питання: як налаштувати працівників на ефективну командну роботу? Є дуже багато методів і способів, які вирішують цю задачу.

Однак є досить простий інструмент по згуртуванню колективу - це корпоративні тури і екскурсії...

Командний дух, вміння бути частиною великого згуртованого колективу – це одне з головних правил успішного бізнесу. Зарубіжні компанії вже протягом багатьох десятиліть приділяють величезну увагу розвитку менеджменту з персоналу, роблячи акцент на постійний розвиток корпоративної єдності. Одним з важелів, який допомагає налагодити мікроклімат у великому колективі є MICE туризм. Абревіатура MICE розшифровується, як meetings, incentives, conferences, exhibitions. Дане поняття широко використовується в міжнародних компаніях і має на увазі проведення певних корпоративних заходів і зустрічей, з метою об'єднання кожного члена команди в один, злагоджений механізм. Використання на практиці даного методу показало, що продуктивність компанії зростає в кілька разів.

 

 

Переваги корпоративного туризму

 

 

Любов до компанії

Зміцнення корпоративних цінностей у кожного члена команди

 

Тімбілдінг

Налагодження взаємодії всередині колективу, посилення атмосфери довіри і поваги

 

Лідерство

Виявлення сильних сторін команди та мотивація кожного розкрити свій потенціал

 

Підзарядка

Відновлення сил та енергії, можливість відвідати унікальні місця України та світу

 

 

 

team building

 

Особливості організації ділових поїздок

Сьогодні набірає Популярність корпоративний туризм. Для багатьох компаний, Які прагнуть досягті МІЖНАРОДНОГО рівня, цею срок Вже знаком. Це окрема ніша туризму, яка дозволяє організовувати чісленні бізнес-тури, поїздкі для всієї компании. Погодьтеся, что самостійно організуваті виїзд цілої фірми для проведення семінару, навчання або Спільного відпочинку, дуже складно. Існує маса вопросам, Які вімагають професійного решение. Тому оператор Anga Travel предлагает вам організуваті ділові поїздкі.

Звертаючись до нас, ви можете повністю позбавити себе від таких питань, як:

 • бронювання готелів, квитків, полісів, конференц-залів, баз відпочинку;
 • бюрократичні моменти, пов'язані з оформленням візи при необхідності;
 • обслуговування конференцій, в т.ч. організація обідів та кава-брейк;
 • розробка культурних і ділових програм;
 • організація відпочинку, корпоративних екскурсій.

 

Замість того, щоб в черговий раз збирати всіх підлеглих на Новорічний банкет в офісі, краще влаштувати корпоративні тури за кордон або ж корпоративні тури по Україні, в чому з величезним задоволенням допоможе вам Anga Travel. Або, наприклад, відправитися всім підприємством в один з найпопулярніших корпоративні тури в Карпати - Буковель, наприклад, для проведення тренінгів. І завершити насичену програму навчанням співробітників катання на лижах. Ви можете вибрати як готові бізнес тури, так і звернутися до нас для розробки індивідуального. Наші фахівці зможуть підібрати корпоративні тури з Києва.

Наші переваги

 

Відчутні переваги Anga Travel в організації бізнес поїздок

Сьогодні MICE туризм в нашій країні тільки починає набирати обертів. Тому знайти кваліфікованого оператора, який зможе врахувати всі нюанси під час організації поїздок, не так-то просто. Anga Travel - це команда професіоналів, які успішно розвивають цей напрям - корпоративний тур. Робота з нами - це:

 • економія вашого часу;
 • професійний підхід до кожної команди;
 • індивідуальна розробка бізнес туру;
 • надійність і досвід;
 • вміння знайти вихід з будь-якої ситуації;
 • кваліфіковане вирішення питань.

 

Постійна робота з персоналом, спрямована на створення сприятливої атмосфери всередині колективу і звичайно ж корпоративний тур в Карпати - це головне завдання досвідченого і грамотного керівника. І якщо ви бажаєте досягти бажаного результату, то звертайтеся в Anga Travel. Організація поїздок по Україні та за кордон, тімбілдинги, корпоративні зустрічі, семінари, мотиваційні тури, виставки, екскурсії - все це лише частина того, що ми можемо вам запропонувати.

 

Тури для Груп
В Карпати
На НР 2022