Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Корпоративні тури

Підзаряди свою команду мандрівкою

 

Наша компанія пропонує корпоративні тури з готовими програмами, а також розробляє тури на замовлення спеціально для компанії, враховуючи всі побажання щодо програми, дати  проведення, додаткових організаційних послуг.

 

Бізнес туризм – ефективний спосіб управління командою!

Колектив є стержнем усіх бізнес процесів. Тому, кожен керівник фірми знає якою важливою є командна робота. Далі постає питання: як налаштувати працівників на ефективну командну роботу? Є дуже багато методів та способів, які вирішують цю задачу. Тут на поміч приходять HR-менеджери, тренери з тімбілдінгу, психологи і т.д.

Однак, є досить простий інструмент по згуртуванню колективу – це корпоративні тури та екскурсії. Корпоративний тур – це універсальний захід, який допоможе  і в піднятті настрою, і в забезпеченні найкращими емоціями на довгий час, і у відпочинку, і в мотивації, і в закріпленні цінностей та традицій, і, головне,  в об'єднанні працівників в єдине ціле, в команду.

Командний дух, вміння бути частиною великого згуртованого колективу – це одне з головних правил успішного бізнесу. Зарубіжні компанії вже протягом багатьох десятиліть приділяють величезну увагу розвитку менеджменту з персоналу, роблячи акцент на постійний розвиток корпоративної єдності. Одним з важелів, який допомагає налагодити мікроклімат у великому колективі є MICE туризм. Абревіатура MICE розшифровується, як meetings, incentives, conferences, exhibitions. Дане поняття широко використовується в міжнародних компаніях і має на увазі проведення певних корпоративних заходів і зустрічей, з метою об'єднання кожного члена команди в один, злагоджений механізм. Використання на практиці даного методу показало, що продуктивність компанії зростає в кілька разів.

 

 

Переваги корпоративного туризму

 

 

Любов до компанії

Зміцнення корпоративних цінностей у кожного члена команди

 

Тімбілдінг

Налагодження взаємодії всередині колективу, посилення атмосфери довіри і поваги

 

Лідерство

Виявлення сильних сторін команди та мотивація кожного розкрити свій потенціал

 

Підзарядка

Відновлення сил та енергії, можливість відвідати унікальні місця України та світу

 

 

 

team building

 

Особливості організації ділових поїздок

Сьогодні набирає популярності корпоративний туризм. Для багатьох компаній, які прагнуть досягти міжнародного рівня, цей термін вже знайомий. Це окрема ніша туризму, яка дозволяє організовувати численні бізнес-тури, поїздки для всієї компанії. Що, в свою чергу, сприяє злагодженій роботі колективу. Погодьтеся, що самостійно організувати виїзд цілої фірми для проведення семінару, навчання або спільного відпочинку, дуже складно. Навіть якщо мова йде про десять співробітників. Існує маса питань, які вимагають професійного рішення. Тому оператор Anga Travel пропонує вам організувати ділові поїздки, які будуть спрямовані на згуртування колективу, а також зробить все можливе, щоб співробітники компанії відпочили настільки, щоб потім навіть відпустку не хотіли брати і працювали щосили, ще й із задоволенням.

Звертаючись до нас, ви можете повністю позбавити себе від таких питань, як:

 • бронювання готелів, квитків, полісів, конференц-залів, баз відпочинку;
 • бюрократичні моменти, пов'язані з оформленням візи при необхідності;
 • обслуговування конференцій, в т.ч. організація обідів та кава-брейк;
 • розробка культурних і ділових програм;
 • організація відпочинку, корпоративних екскурсій.

 

Замість того, щоб в черговий раз збирати всіх підлеглих на Новорічний банкет в офісі, краще влаштувати корпоративний тур за кордон, в чому з величезним задоволенням допоможе вам Anga Travel. Або, наприклад, відправитися всім підприємством в один з найпопулярніших гірськолижних курортів Європи – Буковель, наприклад, для проведення тренінгів. І завершити насичену програму навчанням співробітників катанню на лижах. Ви можете обирати як готові бізнес тури, так і звернутися до нас для розробки індивідуального. Наші фахівці зможуть підібрати саме те, що вам потрібно.

Наші переваги

 

Відчутні переваги Anga Travel в організації бізнес поїздок

Сьогодні MICE туризм в нашій країні тільки починає набирати обертів. Тому знайти кваліфікованого оператора, який зможе врахувати всі нюанси під час організації поїздок, не так-то просто. Anga Travel – це команда професіоналів, які успішно розвивають цей напрямок в туризмі. Робота з нами – це:

 • економія вашого часу;
 • професійний підхід до кожної команди;
 • індивідуальна розробка бізнес туру;
 • надійність і досвід;
 • вміння знайти вихід з будь-якої ситуації;
 • кваліфіковане вирішення питань.

 

Постійна робота з персоналом, спрямована на створення сприятливої ​​атмосфери всередині колективу – це головне завдання досвідченого і грамотного керівника. І якщо ви бажаєте досягти бажаного результату, то звертайтеся в Anga Travel. Організація поїздок по Україні та за кордон, тімбілдинги, корпоративні зустрічі, семінари, мотиваційні тури, виставки, екскурсії – все це лише частина того, що ми можемо вам запропонувати.

 

Тури
Екскурсії