Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Корпоративні тури

Колектив є стержнем усіх бізнес процесів. Тому, кожен керівник фірми знає якою важливою є командна робота. Далі постає питання: як налаштувати працівників на ефективну командну роботу? Є дуже багато методів та способів, які вирішують цю задачу. Тут на поміч приходять HR-менеджери, тренери з тімбілдінгу, психологи і т.д.

Однак, є досить простий інструмент по згуртуванню колективу – це корпоративні тури та екскурсії. Корпоративний тур – це універсальний захід, який допоможе  і в піднятті настрою, і в забезпеченні найкращими емоціями на довгий час, і у відпочинку, і в мотивації, і в закріпленні цінностей та традицій, і, головне,  в об'єднанні працівників в єдине ціле, в команду.

Наша компанія пропонує корпоративні тури з готовими програмами, а також розробляє тури на замовлення спеціально для компанії, враховуючи всі побажання щодо програми, дати  проведення, додаткових організаційних послуг.

Цікаві екскурсійні напрямки для корпоративів

 

 

Підписатись на розсилку

 

 

 

Наші переваги

 

           

7 років досвіду

 

55000 туристів і понад 150 компаній  

 

Тури і екскурсіі по всій Україні та закордон

 

Цікаві місця, видовищні маршрути

 

Різноманітність активностей: від походів у музеї до катання на лижах

                 
         
   Надійні партнери – ми працюємо тільки з перевіреними компаніями.   Комфортабельний транспорт, готелі вище 3х зірок   Високий рівень організації та проведення турів гідами-адміністраторами   Можливість створення унікального туру для компанії чи організованої групи  
                 

 

Тури
Екскурсії
Новорічні тури
15.11.2017