Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ще недавно Донецька область могла здивувати архітектурними витворами та природними пейзажами, зараз область звичайно переживає не найкращі роки... Але не можна обійти увагою цю прекрасну область України і не зазначити, що вона обовязково відродиться зі ще більшою красою та доповнить красу нашої країни своєю унікальністю. 

Донецька область: Яблуко розбрату

Донеччина – класичний приклад того, що роблять з нами стереотипи: традиційне уявлення про ці землі, як про промзону, позбавляє нас здатності бачити справжнє, найцікавіше! Але ж Донецька область ще до 2014 року була одягнена за останньою модою!

Ну хто ж в Новий рік, під бій курантів не здійснював чарівний залп шампанським?! Або не здіймав кришталевий келих під крики «Гірко!». Але мало хто, мабуть, згадував, що цей напій щастя народжується саме в Артемівську Донецької області, на глибині понад 72 метрів. «Вино королів» проходить кулуари підземних гіпсових тунелів-штолень, щоб в найяскравіші моменти життя подарувати вам справжнє свято! Отже не дивно чому відбувається жорстока боротьба за цю територію!

Втім, це ми тільки почали... Ця область полонить і п'янить свідомість не гірше ігристого.

А ще Донецька область хвалиться особливими пам'ятками...

Але якщо радості земні чужі вам, то направляйте сміливо стопи до Святогірської Лаври, в підземні печерні лабіринти і Скит Всіх Святих. Атмосфера цього місця унікальна! І той, хто відвідає її, вже не повернеться колишнім! Ви будете здивовані, наскільки тут все перетворюється. Немов все навколо втрачає сенс і ще до недавнього часу актуальні турботи здаються такими тлінними.

 

Мабуть, це саме дивне місце, яким багата Донецька область. Пам'ятки цієї Лаври, правда, не обмежуються виключно самою спорудою. Неймовірні соснові ліси, які розкинулися навколо, дарують зцілення фізичне і душевне. «Стежка здоров'я» проведе вас самими мальовничими куточками Святогорська.

У місті Слов'янську Донецької області донедавна функціонував бальнеогрязевий курорт, доречі один з кращих, навіть якщо мислити в світових масштабах. 

Або, наприклад, ще... Недалеко від міста Дружківка знаходяться «Дружківський кам'яні дерева», рідкісне явище природи. Милуватися цією розкішшю можна годинами. Начебто і нічого особливого і, в той же час, виключно чарівне видовище.

 

Є ще в Донецькій області непримітне, здавалося, містечко Соледар. Тихе, скромне, чистеньке. Але найцікавіше таїть воно під собою: соляні шахти на глибині 300м. Казкові сувеніри із солі стануть зворушливим і милим привітом з дитинства.

Скеледром «Зуївка» – найбільший на Донбасі природний скеледром, 20 трас різної складності.

Таємнича ІСТОРІЯ ДонецькОЇ областІ

Донецька область – це безліч і інших «модних одежинок»: мальовничий курган Савур-Могила, заповідники Хомутовський і Половецька степ, розкішний Великоанадольський ліс, унікальний пам'ятник природи «Кам'яні могили», затишний зоопарк в Докучаєвську, музей видатного художника А. І. Куїнджі в Маріуполі, сучасний дельфінарій «Немо», романтичний Парк кованих фігур і монументальний спортивний комплекс «Донбас-Арена» в Донецьку який на сьогодні нажаль вже включено в список закинутих стадіонів.

А найголовніше – нескінченні мілководні піщані пляжі Азовського моря, які стають особливо затребуваними в літній період. Втім, зараз особливий період переживає Донецька область. Історія, дійсно, твориться прямо зараз. І серце стискається в ті моменти, коли приходить усвідомлення, що зараз всі ці приголомшливі місця, пам'ятки, якими багата Донеччина – не так легко доступні, як ще пару років назад.

Але час все розставить на свої місця і зовсім скоро ми стрімголов вирушимо підкорювати незвідані стежки цього дивного краю.

28.04.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали