Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Всі найцікавіші пригоди починаються фразою: «Сиділа дівчина сумувала...». Ось так одного разу і мені стало трохи нудно і вирішила я відправитися в перше місто, яке мені прийшло на розум. Розповісти, що з цього вийшло?

А що вам відомо про Донецьк?

Вибір мій упав на місто Донецьк! Зібралася я трохи з думками і згадала, що ж я знаю про це місто.

Лежить воно на річці Кальміус у східній частині України. Є шахтарською столицею і великим фінансово-промисловим центром країни. Власне, на цьому мої пізнання вичерпалися і вирішила я звернутися до інтернет-джерел, щоб більше дізнатися про «місто мільйона троянд».

Пам'ятки Донецька, які мені сподобалися!

Інформації про визначні пам'ятки Донецька на просторах всесвітньої мережі виявилося дуже багато, але по приїзду в місто, я зрозуміла, що їх значно більше! 

Ну, як і всю сучасну молодь, найбільше мене вабив стадіон «Донбас арена». Це просто вибух мозку! Величезний стадіон, в якому навіть не фанати футболу будуть пищати від захвату.Крім цього, тут є кафе, бари, фітнес-центр і музей ФК «Шахтар». Але не будемо зупинятися. За порадою місцевих жителів рвонула я в ботанічний сад, який, в свою чергу, є одним з найбільших в Європі! Колекція цього зеленого раю налічує понад 8 тисяч примірників. Довше на порядку був парк кованих фігур, в якому зібрані унікальні роботи кращих ковалів міста.

Ну і без фотосесії тут не обійшлося! Обладнаний вид відкрився з колеса огляду в парку ім. Щербакова. До речі саме на території парку знаходиться найбільший в Україні розарій. Любителі фотографії по достоїнству оцінять похід в музей фототехніки «Будинок фотографії». Пам'ятники та скульптури, театри, кіно і багато всього ще цікавого траплялося під час моєї екскурсії.
 

 

Прогулянка вечірнім містом доставила море задоволення. Яскраві вогні, жваві вулиці і гостинні жителі. Сидячи біля фонтану на центральній площі і попиваючи каву починаєш відчувати ритм життя городян.

Невеликий екскурс в історію Донецька

Перш ніж їхати, я трохи поринула в історію Донецька. Датою заснування міста вважається 1869 рік. Саме в цей час відомий англієць Джон Юз, в честь якого і був раніше названий населений пункт Юзівка, почав будувати металургійний завод. Нинішню назву місто отримало лише в 1961 році. Багато ще подій відбувалося на цій території, але більше я вже сидіти і читати не могла. Прийшов час пакувати валізу!

09.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали