Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Житомирська

Україна, Полісся

 

В каждом из нас до седых волос живет дерзкая мечта о сладкой сказке, о волшебных предметах и невероятных чудесах: ковре-самолете, сапогах-скороходах, скатерти-самобранке и волшебной палочке…

Сказка – удивительное творение человеческого гения, она вдохновляет человека и увлекает его достижимостью недосягаемого, наглядностью несуществующего, реальностью иррационального.

Житомирська область: тисяча і одна казка

Книга казок «Тисяча і одна ніч» колись вразила людство строкатим розсипом фантазій і водночас своєю глибокою мудрістю. І понині нічого не зрівняється з нею за силою впливу на людську уяву, крім... Житомирській області!

Тут, як і в самій фантастичній історії, є все, чого душа побажає!

Славне місто Житомир – це: Замкова, одна із старовинних площ міста, під якою збереглися численні таємничі підземні ходи; Художня галерея, яку жителі міста прозвали «Ермітажем по-житомирськи» (вона має унікальну колекцію полотен епохи Відродження); Музей Космонавтики ім. С. П. Корольова, де за допомогою 7000 експонатів можна доторкнутися до одвічної мрії людства – космосу; один з найвидатніших пам'яток природи – скеля, що нагадує профіль людини з орлиним носом (в народі – «Голова Чацького»); мальовничий міст закоханих через річку Тетерів; будинок закоханого купця у вигляді серця і багато іншого.

Між іншим, Житомирська область сповнена пам'ятками!

Затишний Бердичів – це: Монастир босих кармелітів з непростою долею і Костел Святої Варвари, де з місцевою аристократкою Евеліною Ганською вінчався сам Оноре де Бальзак.

Шляхетний Володарськ-Волинський – це дивовижна знахідка – топаз вагою 117кг і Музей коштовного і декоративного каміння, а також старовинний Кутузовський парк на високому березі річки Ірша, де збереглися величні 200-літні дуби.

Інтелігентний Новоград-Волинський – це Літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

Легендарний Коростень – це «Повість временних літ», про яку і донині нагадують «могила Ігоря», «купальні княгині Ольги» та ін.

 

Ну і, звичайно ж, Замок-музей «Радомисль» – романтичне місце Житомирської області, пам'ятка, яка облюбованна молоддю з усієї України. Це не тільки архітектурний та історико-культурну пам'ятку, а й розкішний, комфортабельний готель. Саме це поєднання комфорту і занурення в старовину робить його настільки популярним.

Тут розташований єдиний у світі Музей української домашньої ікони з експозицією «Душа України». Для проведення урочистих церемоній, весіль, нагороджень – відкритий великий Обрядовий зал. Можливо, саме ви обере це місце, щоб втілити в життя свою казку кохання зі щасливим кінцем?

І окремо для тих, кому цікава Житомирська область і її історія!

Древній Овруч – це, перш за все, те що захоплює дух. Тут головне – енергетика історизму. Тут немає різноманіття музеїв, тут не зустріти на кожному кроці історично значущих пам'яток або якихось каменів, поруч з якими стояли якісь видатні особистості з минулого. Обов'язково пройдіться до пам'ятника Су-7 і помилуйтеся старовинним храмом. Точно буде що згадати.

 

Символ свободи непохитних, непокірних і волелюбних синів українського народу – курган-могила Гайдамаків. Приголомшлива краса старовинної садиби Ганських. Краєзнавчий музей, в якому для вас розкриється вся Житомирська область, а її історія стане легкою і зрозумілою... Адже це далеко не все. Тижнями можна подорожувати по цих краях.

А на закуску можна покуштувати чарівних місцевих страв: ніжних соковитих дерунів з сиром з печі і вареників зі свіжої стиглої чорницею. Так, тут не уявляють застілля без дерунів, а в Коростені, до речі, цієї страви навіть поставили пам'ятник.

Отже, ласкаво просимо в Казку!

 

Житомирська область блискучими гранями різнокольорових каменів складається в яскравий, казковий малюнок калейдоскопа!

Тут кожен відкриє для себе свою казку, свій міф, свою легенду і обов'язково повернеться, щоб перегортати чарівні сторінки знову і знову. А може бути, ви забажаєте скласти власну дивовижну історію.

Розвінчати міф, підтвердити його або створити свій – хто знає, що чекає саме вас в Житомирській області, благословенній землі ім'я котрої – Казка.

 

01.04.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали