Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Є відома всім фраза, що в житті треба спробувати все. Ми ж вважаємо, що в житті треба побувати скрізь. А точніше – в кожному куточку нашої чудової країни. Так чому б не відвідати дивовижне місто Олевськ.

Прекрасний Олевськ чекає гостей!

Це не просто місто, а справжня історична територія, яку повинен відвідати кожен.

Одне з найдавніших поселень на Волині, яке розкинулося на березі річки Уборть, незаслужено позбавлене уваги. Сама назва міста, найімовірніше, пов'язане з ім'ям князя Олега Святославовича.

В Олевську і його околицях велика кількість цікавих місць і пам'яток, прогулянка по яких перевершить всі ваші очікування.

Пам'ятки Олевська вам сподобаються!

Чого тільки варта яскравий зразок української архітектури 16 століття, який представлений Миколаївською церквою. Храм був побудований ще в 1596 році. Кілька разів церква піддавалася реконструкції, проте це нітрохи не зіпсувало її зовнішній вигляд і не зменшило її цінності. Саме тут до листопада 1941 року знаходилася негласна столиця Поліської Січі, про що свідчить пам'ятник, встановлений в місті.

Ще однією визначною пам'яткою Олевська є краєзнавчий музей, від відвідування якого у вас залишаться тільки позитивні емоції. А яка тут чудова природа і гостинні жителі, словами просто не описати.

Якщо вам і цього здасться мало, тоді сміливо тримайте шлях в урочищі «Кам'яне село», що неподалік від міста. Цей дивовижний пам'ятник природи є геологічним заказником державного значення. На території густого лісу розкидані величезні валуни химерної форми, про появу яких є кілька гіпотез. Сам повітря в урочищі немов просочений легендами.Вдивляючись в величезні камені, дійсно починаєш бачити цікаві обриси можливих будівель – церква, школа, будинки. І виникає відчуття, що тут дійсно колись було село, яке відчуло на собі гнів Божий. Особливий інтерес живлять туристу до валуна зі «слідами Бога».

 

Трохи інформації про історію Олевська

Ще в билині про Добриня Микитич згадується місто Оріховець, який після був перейменований в Олегск. Ці землі здавна славилися своїми лісами, тому древлянське і київські князі любили тут полювати. Історія Олевська розповідає про шляхтичів Немирич, які володіли цією землею, коли територія була в складі Польщі. Важливим етапом у розвитку міста стала прокладка залізниці і скасування кріпосного права. Сьогодні це місто, який стрімко розвивається і вабить туристів.

16.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали