Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія "Київ Релігійний"

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Полісся
Область Київська
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Місце зустрічі Володимирський собор
Мова

Храми та собори Києва 

Екскурсія для допитливих

екскурсії по Києву

екскурсії по Києву

Київ - це не просто колиска Християнства, це місто, в якому завжди знайдеться місце для іншої релігїї і для інших вірувань. Історія пам'ятає багато трагедій спричинених переслідуваннями "інаковірців". Але Київ увійшов у коротенький список тих міст, в яких релігійних масштабних конфліктів, а тим більше справжніх релігійних воєн не було. І на щастя, столиця України і сьогодні залишається толерантними містом, де кожен, яку б віру він не сповідував, буде почувати себе як удома.

екскурсії по Києву на автобусі АВТОБУСНО-ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ

Що ми побачимо в рамках екскурсії "Київ Релігійний"? Культові споруди, які вже багато років, а то і кілька століть використовуються для проведення богослужінь і релігійних обрядів. Хоча, значення храмів набагато ширше за проведениия обрядів, адже вони часто використовуються і для проведення зборів, і для урочистих церемоній і навіть раз відігравали роль сховища для цілого міста. А в тому, що символіка архітектурии і декоратине "вбрання", що використовуються для опорядження будівель, розкривають уявлення людини про Всесвіт, Бога і Вічне, ми переконаємо на власні очі, відвідавши:

 • Володимирський собор
 • Костел Св.Миколая
 • Синагогу Бродського
 • Мечеть "Милосердя"
 • Німецьку кірху
 • Храм Василія Великого
 • Храм Св.Миколая (на воді)
 • Храм мормонів
 • Кераїмську кенасу

 

Для кого ця екскурсія? Для киян і гостей міста, яким цікаво довідатися про існування інших релігій і хоча б на хвилину зануритися в новий незнайомий для себе світ іншого вірування. А самий простий и легкий спосіб це зробити - відвідати храм, костьол, синагогу чи кірху. Тобто ту культову споруду, яка використовується тією чи іншою конфесією для проведення богослужінь.

Підберемо для вас екскурсії по Києву на автобусі і не тільки!

екскурсії по Києву на автобусі

екскурсії по Києву для іноземців

В якості факультативу пропонуємо:

- відвідати музей Ікони (вул.Десятинна, 12);
- екскурсію "Чудотворні ікони Афону" (Ярославів вал, 1);
- відвідати концерт органної музики в костьолі Св. Миколая (вартість квитків від 50 грн.).

пішохідні екскурсії по Києву   пішохідні екскурсії по Києву
екскурсії по Києву

Наша екскурсія закінчиться на Ярославому валу (біля м. Золоті Ворота). На вибір Вас чекають італійські ресторани, французькі кав'ярні, страви української, японської, китайської кухні. По сусідству є навіть ресторан "органічної кухні" - для адептів здорового харчування.

Також хочемо вам запропонувати всі наші екскурсії по Києву.  

екскурсії по Києву для іноземців екскурсії по Києву для іноземців
екскурсії по Києву Для візуалізації подаємо інтерактивну карту нашого маршруту.
На ній позначені всі об'єкти, які ми подивимось під час нашої екскурсії "Київ релігійний".

У нас в асортименті та пішохідні екскурсії по Києву, оглядові екскурсії по Києву, екскурсії по Києву для дітей, екскурсії по Києву англійською, індивідуальні екскурсії по Києву і багато чого іншого!

екскурсії по Києву Опис екскурсійних об'єктів по маршруту, для любителів почитати :)

Anga Travel пропонує кращі автобусні екскурсії по Києву / піші екскурсії по Києву.

Володимирський собор
Після проголошення незалежності України в  житті храму відбулися великі зміни. Постала Київська патріархія Української Православної Церкви. 1995 рік - у Свято-Володимирському храмі пройшов собор УПЦ КП, на якому митрополит Філарет, який понад 30 р. служить у цьому храмі, був обраний Патріархом Руси-України. Свято-Володимирський патріарший собор - це велична духовна і мистецька пам'ятка. Він несе візію часу, великих і вікопомних подій християнської історії. Переступивши поріг цього собору людина потрапляє в особливий світ духовної гармонії, наче піднімається над земними турботами, забуває про буденність життя, веде внутрішній діалог із Богом і святими, діяння яких знайшло відображення у неповторних у своїй красі розписах храму.

Храм Святого Миколая
Будівництво костелу було  нелегкою справою. Грунти, на яких споруджували костел, маючи нахил до заплави річки Либідь, виявилися зволоженими, тому при влаштуванні фундаментів було застосовано набивання бетонних паль за методом київського інженера А. Страуса. Так само, широко використовувався новаційний для того часу бетон і залізобетон. Зауважимо, що новаторством було й використання бетону в якості оздоблюваного матеріалу. Цоколь покривався шаром бетону, утворюючи „штучний камінь”. Відповідно, що ці позакошторисні роботи, зокрема лише зміцнення грунту, викликали додаткові витрати в 14 тис. крб.

Синагога Бродського
Монументальна споруда побудована в 1898 році на кошти Лазаря Бродського (єврейскького мецената). Архітекторпроекту - Георгій Шлейфер. Сучасна єврейська громада зберігає красу, створену Шлейфером і Бродським. Будівлю повністю реставрували і зберегли унікальні інтер'єри.

Екскурсія на потрапляє в категорію дитячі екскурсії по Києву. Якщо ви їдете в стлоіцу з дітьми, то це точно ваш пріоритет!

Храм мормонів 
У нього можуть увійти лише обрані. Тобто, навіть членам церкви не всім дозвляється туди ввійти. У нього допускають лише «достойних», за спеціальною перепусткою від єпископа, й лише на обмежений час. Храм Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів - третій за величиною у світі й у Східній Європі.

Мечеть Ар-Рахма
Перша київська хабашитська мечеть. Збудована протягом 1996—2012 років Духовним управлінням мусульман України поблизу історичного Щекавицького кладовища. В перекладі означає "Милосердя". Мечеть відкрита для відвідування всіма охочими, також там проходять безкоштовні екскурсії та лексції про Іслам.

Якщо збираєтеся відвідати столицю з дітьми у нас є екскурсії по Києву для дітей.

Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Транспортний супровід
 • Професійний супровід гіда
 • Екскурсії
 • Харчування
 • Особисті витрати
 • Факультативна екскурсії
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали