Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Почаїв

Тури в Почаїв – духовну столицю Західної України

Маленьке містечко Почаїв, розташоване в Кременецькому районі Тернопільської області, знамените на всю Україну і далеко за її межами завдяки величезному комплексу храмів
і церковних будівель – Свято-Успенській Почаївській лаврі. Це одна з трьох існуючих в Україні православних лавр, найбільша на заході України, і друга за значимістю після Києво-Печерської.

Згадки про Почаївський монастир існують з XVI століття, легенди ж свідчать, що монастир набагато старше. Монастирський комплекс, який пережив безліч бурхливих подій, серед яких епоха турецьких набігів, греко-католицький період, роки Другої світової війни і радянських переслідувань, вистояв під ударами долі і на століття прославив маленьке містечко Почаїв. 

Тури до Почаєва є одними з найбільш популярних в Україні, це одне з найбільш затребуваних напрямів для подорожей.

Тури в Почаїв з Києва – ідеальне паломництво

У Почаївську лавру їде безліч людей з різними цілями. Якщо для не надто релігійної людини це швидше пізнавальна екскурсія та відвідування цікавих історичних місць, то для віруючих Почаїв – місто по-справжньому священне. Тут зосереджено безліч православних святинь, головні з яких – Почаївська ікона Божої Матері та мощі преподобного Іова Почаївського, що знаходяться в підземному печерному храмі.

У Почаєві два головні собори: Успенський та Троїцький – в них регулярно проходять богослужіння, що збирають безліч віруючих. 
Найбільш відоме джерело Святої Праведної Анни, що знаходиться недалеко від Почаєва в селі Онишківці, його води володіють цілющими властивостями, тому в ці місця з'їжджається безліч людей, які потребують духовного відродження та фізичного зцілення.

Почаїв: відпочинок душевний і духовний

Сам по собі Почаїв – дуже душевний, тихе містечко, де люди живуть своїм звичайним розміреним життям.

Якщо вам цікава не тільки лавра, головна визначна пам'ятка Почаєва, але ви також не проти більше дізнатися, чим живе цей населений пункт, можете зробити невелику пішу прогулянку по цьому мініатюрному містечку.

У місті є кілька хороших готелів, паломники також можуть забронювати номери у спеціальному монастирському готелі при лаврі. Основна мета, яку переслідує переважна більшість людей, що відправляється на відпочинок в Почаїв – це зцілення душі і духовне вдосконалення.

Якщо ви бажаєте відчути неповторну атмосферу Почаєва, приїжджайте в це місто, знаменитий своїми грандіозними храмами і давньою історією.