Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Почаїв

Почаїв - невелике містечко, розташоване в Тернопільській області, знамените не тільки в Україні, а й далеко за її межами завдяки дуже великому комплексу церковних будівель і храмів - Свято-Успенській Почаївській лаврі. Поїздки в Почаїв з Києва - це можливість побувати в найбільшій лаврі Західної України, і другій за значимістю після Києво-Печерської лаври. Паломницький тур в Почаїв - це подорож не тільки у святе, а й надзвичайно красиве місце. Її можна помітити ще здалеку, адже монастир розташований на високому пагорбі, і ніби ширяє в повітрі, піднімаючись в небо і виблискуючи куполами.

Тури в Почаївську лавру з Києва - це поїздка в місто, яке щорічно відвідують понад півтора мільйони туристів, бажаючих побувати в місці, де залишила слід своєї стопи сама Матір Божа. Що в першу чергу подивитися, приїхавши в тур в Почаїв з Києва: Свято-Успенська Почаївська лавра. Монастир з багатовіковою історією, заснований ще в 13 столітті. Тут в першу чергу варто відвідати два головні собори - Троїцький і Успенський, побувати в підземному печерному храмі і обов'язково подивитися на головну святиню - Почаївську ікону Божої Матері. Джерело святої Праведної Анни. Будь-який тур в Почаївську лавру включає в себе відвідування цієї маленької освяченої купальні, розташованої в селі Онишківці. Вода з джерела відома надзвичайними цілющими властивостями, і особливо корисна для вагітних і бажаючих зачати жінок. Божа гора. Місце, в якому, згідно з легендою, монахам явилась сама Матір Божа, і залишила на камені слід своєї босої стопи. Тоді ж на горі забило джерело з цілющою водою.

Екскурсія в Почаїв з Києва в першу чергу цікава віруючим туристам, однак і для не особливо релігійних людей ця поїздка буде надзвичайно цікавою. Прогулянка по святих місцях наповнює серце радістю і благоговінням, а самі храми, з їх багатим внутрішнім оздобленням вселяють трепет. Та й сам по собі Почаїв - дуже тихе, затишне містечко, по якому буде просто приємно погуляти. Але все ж головна мета, заради якої обирають тур в Почаїв з Києва - саме духовне вдосконалення і зцілення душі. Подивитися всі визначні пам'ятки і цікаві місця цього міста за один день практично неможливо, тому оптимальний варіант - тур в Почаїв на 2 дні. Ну а після духовної їжі можна і навіть потрібно побачити і на інші пам'ятки України, яких надзвичайно багато. Пропонуємо подивитися всі наші тури по Україні - тут вас чекає багато цікавого! Спробуйте всі наші тури по Україні!