Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції


А ви в курсі, що маса пам'яток Луганської області входить до списку найбільш затребуваних пам'яток України?! Від природних заповідників з особливою енергетикою, до розкішних садиб і навіть палаців, від скромних, але величних пам'ятників до священних місць. Прямо зараз ми розвіємо вашу ідею про те, що в Луганській області нема на що дивитися. Починайте читати уважніше.

Луганська область: ода прогресу

Луганська область – рекордсмен по скромності і невідомості, по недооціненість ресурсів. І дуже шкода! Адже кожен з нас втрачає шанс доторкнутися до дивовижного!

Чого варті одні тільки «Баранячі лоби», унікальне крейдяно-наскальне утворення на річці Айдар. Скельна гряда століттями формувалася нашаруванням порід і виступами на поверхню. Але розповідати про неї немає сенсу: тільки візуально можна оцінити всю мальовничість і масштабність картинки.

Багато чого коштує і Луганський природний заповідник: його фауна являє близько 4 000 видів, 99 з них занесені до Червоної книги України. Сказати, що це – дуже гарно ... Нічого не сказати! Милуватися виключно рідкісними природними багатствами можна годинами. Звідси туристи привозять найяскравіші фотографії та найщасливіші селфі.

Архітектурний шедевр – Садиба Мсциховського в селищі Селезнівка – пройшла війну і революції, але навіть в занедбаному стані з гідністю несе свою неповторність.

І ще трохи пам'яток Луганської області

Окрема тема – плеяда пам'яток Луганської області. Пам'ятка – Бронзовий пам'ятник А. Г. Стаханову встановлений на честь легендарного шахтаря-новатора. Розвиває шахтарську тему пам'ятник першовідкривач вугілля в Донбасі Григорію Капустіну. Пам'ятник князю Ігорю пов'язаний з історичною версією про похід на половців, що взяв свій початок саме в Луганському степу. А Остап Бендер, сатиричний герой «12 стільців», виріс в Старобільську.

 

Хто хоч раз в житті не гортав словник Даля і не йшов з головою в феєричний світ словес плетіння? Будинок-музей Даля в Луганську розповість про нього яскраво і барвисто.

У Луганській області також зібраний парк з 80 половецьких кам'яних скульптур.

А величезна діорама «Міуському бій» в Антрациті вразить будь-якого шанувальника історії.

Може похвалитися Луганська область і унікальними ансамблями соборів, монастирів і церков різних епох.

І, зрозуміло, Луганська область приголомшує історією!

Багато цікавих місць Луганщини тісно пов'язані з історичним минулим, вони зберігають дух минулого часу і місцями він по-особливому відчутний. Лисичанськ і Краснодон – міста, які неодмінно варто відвідати хоча б один раз в житті. Мабуть, це – головні міста, якими може похвалитися Луганська область. Історія цих місць не менше захоплююча. Загалом, не варто навіть починати читати про Луганщину, якщо ви не збираєтеся відвідати цю чудову територію.

Незважаючи на багаторічні татаро-монгольські навали, «Дике поле», як називали в народі ці землі, таки змогло довести собі і людям, що здатне жити і розвиватися. Стрімко перетворившись в могутній регіон з розвинутою виробничою та торговельною інфраструктурою, сьогодні Луганщина ні в чому не поступається своїм промисловим сусідам. А тому тут варто побувати і скептикам, і цинікам, щоб раз і назавжди зламати стереотипи і розвіяти міфи!

04.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали