Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Для того, щоб повністю пізнати всю велич нашої країни і побачити на власні очі багатовікову культурну та історичні спадщина, знадобитися об'їхати її всю вздовж і поперек. Чому б сьогодні не відправитися в самий східний обласний центр України – Луганськ.

Луганськ набагато цікавіше, ніж може здатися відразу

Можна подумати, що це місто не може чимось здивувати. Найпростіший, звичайний індустріальне місто. Але це далеко не так.

Невеликий екскурс по цікавих місцях Луганська розвіє даний міф раз і назавжди. Заснований був в далекому 18 столітті на березі річки Лугань і донині зберіг деякі найцінніші архітектурні пам'ятки тих часів. Якщо ви вирішите відвідати це місто – обов'язково поспілкуйтеся з місцевим населенням. Так чомусь складається, що багато туристів вважають цей населений пункт трохи депресивним, а місцевих жителів – закритими.

Насправді це не так! Познайомившись з місцевими, ви однозначно переконайтеся в зворотному, адже як і в будь-якому іншому населеному пункті, тут люблять своє місто і це відбивається у всьому.

Топ пам'яток Луганська

Приїхавши в місто вперше, не варто роздумувати про те, куди б сходити. Сміливо вирушайте в будинок-музей видатного письменника, автора тлумачного словника В. Даля. Даний музей був заснований в 1986 році і присвячений життю і творчості письменника.

Затяті вболівальники обов'язково повинні відвідати таку пам'ятку Луганська як приватний музей Пеле. Тут представлено понад 3 тисячі експонатів, серед яких знайдуться і найдивовижніші футбольні реліквії. Також варто зайти в історичний і краєзнавчі музеї.Найстаріша споруда в місті представлено кафедральним собором Св. Петра і Павла 1792-96 років. Після довгої прогулянки варто заглянути в величезний парк «кам'яних баб». Прогулюючись серед цих найдавніших кам'яних скульптур настає відчуття повної релаксації. При бажанні можна відвідати дивовижний природний заповідник, фауна якого налічує близько 4 тисяч видів.

 

Трохи історії Луганська

Датою заснування міста вважається 1795. Заснований був на території козацького сторожового поста. Важливим етапом у розвитку міста стало будівництво ливарного заводу в сусідньому селі. Історія Луганська донині зберігається в будівлях і спорудах старій частині міста. Ви не пошкодуєте, якщо приїдете сюди!

07.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали