Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Якщо вас таки знають з хорошого боку, так не крутитеся! І шо ви там дивитесь на карті? Ви шо, не знаєте, шо всі дороги ведуть в Одесу? Таки да!

Якщо ви не були в Одесі – вважайте, що взагалі не жили: такого колориту, такого заряду позитиву, такого смачного гумору, такого форшмака, нарешті, ви не зустрінете ніде! У кожного одесита чорна смуга може стати злітною, а тому ви ніколи не зустрінете перехожого в поганому настрої. І зовсім не обов'язково, що він йде з поминок тещі;) Просто навіщо вдаватися до гріха зневіри, якщо навколо повно інших гріхів?!

Одеська область: море удачі і дача у моря

Завітайте на «Привоз», наприклад: гріх обжерливості довірливо дивиться на вас очима свіжої рибки. Бонусом до неї, всього за півціни, вам видадуть секретний рецепт страви «від тітки Сари»: в його приготуванні головне – щільніше закрити двері, щоб на запах не прибігли сусіди.

Ринкові діалоги тут – свого роду мистецтво. Тут слово нічого не варто, але цінується на вагу золота. Одеса така смачна – ну пальчики оближеш!

«Куплю вікна з видом на Чорне море»: це стане вашим девізом по життю, якщо вам хоч раз пощастило відпочити на території Одеської області. Тут, на пляжах, тільки й чути про смачну пахлаву і креветки.

Ну а як забути про нічне клубне життя, яке кипить в Одесі цілодобово? Підуть, підуть безповоротно роки придатні до розпусти!

Особливий ціміс є і в тихому дозвіллі: вдягніться в майку-матроску і прогуляйтеся старенькими двориками серця Одеської області. Кожен з них розповість вам свою, неповторну історію.

До речі, історія Одеської області особливо цікава!

Прямо таки окрема тема – Одеса кримінальна. Один за одним на сцені з'являються реальні і літературні герої: Остап Бендер, Чекан, Сонька Золота Ручка, Льова Задов, Мішка Япончик... І тут вас чекає «серйозна приємність»: економія на гідові.

Місцеві настільки небайдужі до кримінального минулого свого міста, що із задоволенням розкажуть вам десяток-другий бувальщин і небилиць, – сідайте зручніше і розчепірте вуха. Одеська область і її історія – щось по-особливому захоплююче. Краще про історію цього краю повідають, звичайно ж, місцеві визначні пам'ятки.

Шо, вам знову-таки мало ?! Тоді читайте: Одеська область – пам'ятки!

Записуйте:

  • Три найбільших морських порту.
  • Приморський бульвар, Французький бульвар і Дерибасівська – легендарні місця міста.
  • Дюк – пам'ятник, встановлений на честь першобудівника Одеси герцога Рішельє.
  • Потьомкінські сходи – символ міста, який налічує... втім, перевірте самі, скільки сходинок веде вас в саме серце Одеси-мами.
  • Оперний театр, барокова цариця, друга за красою в Європі.
  • Одеські катакомби – один з найбільших і заплутаних лабіринтів в світі.
  • Спасо-Преображенський кафедральний собор, найбільший православний храм міста. 
 

Ну а з нагоди – фестиваль «Гуморина», Традиційний зліт байкерів та Одеський міжнародний кінофестиваль – чи не найяскравіші події в житті одеситів.
 
Голова пішла обертом? Тоді зіпріться на найближчу пишногруду даму і таки слухайте сюди: Одеса – це ще не вся Одеська область! Пам'ятки околиць теж не можна обходити стороною!

Білгород-Дністровський, один з найдавніших міст України, запрошує прогулятися по стінах Акерманської фортеці, унікального фортифікаційного спорудження середньовіччя.

 

Селище Шабо, ультрасучасний центр виноградарства і виноробства, щедро наллє в келих трохи поезії сонця.

Свою версію прочитання винної теми запропонує винний завод «Колоніст» в Криничному, неподалік від Болграда.

Ізмаїл, прикордонне місто в гирлі Дунаю, вразить своєю діорамою «Взяття Ізмаїла».

Вилкове, «українська Венеція», яка живе в плавнях Дунаю, покатає на човниках по вулицях – природним каналам.Руїни «Замку Курісу» вразять своєю величчю і повідають про перипетії непростого минулого.

Спасо-Преображенський собор у Болграді нагадає про вічне, про головне.

«Втікаючий маяк» в селі Санжейка розповість, куди і чому біжить від берега вкотре ...

Відпочинок в Одеській області обіцяє стати однією з найяскравіших сторінок вашого життя! Нудьгувати вам точно не доведеться!
 
Все-таки правду кажуть в народі: для злості і роздратування кожному з нас дані свекруха, начальник і уряд, а для радості і задоволень – Одещина!
 
- Абрам, так ти щасливий?
- А шо робити...
 

24.03.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали