Метро Хотел Аппартмент
![]() |
вулиця Пушкінська, 12, Одеса, Одеська область, 65000 |
![]() |
Сніданок, Ресторан |
![]() |
Дайвінг, Сквош, Баскетбол, Вихід на пляж, Сад, патіо |
![]() |
Дитячі ліжечка, Відеоігри |
![]() |
WiFi |
![]() |
трансфер, Прокат авто, Прачечна, Хімчистка, Магазини, Конференц-зали / банкетні зали, Парковка, Бізнес-центр |
![]() |
Англійська, Російська, Українська |
Metro Hotel пропонує центральне розташування поруч з Пам'ятник герцогу де Рішельє. Виконаний у високому стилі, готель буде радий вітати вас протягом всього року.
Номери
В Metro Hotel до послуг гостей класичні номери, де гості можуть скористатися міні-баром, сейфом і каміном. Вид на озеро порадує гостей деяких номерів. Вони оформлені в унікальному стилі, а також включають в себе власні ванні кімнати з душовою кабіною відкритого типу, феном та банними рушниками.
Кількість поверхів: 4. Кількість номерів: 28.
Зручності
У номері
Харчування
Гості можуть насолодитися трапезою в цілодобовому ресторані на території готелю. Гості можуть розслабитися в невеликому барі, який пропонує широкий вибір чаю та кави. Пропонуючи широкий вибір страв, Молодість, Профитроли і Le Grand Cafe Bristol знаходяться в 100 метрах від готелю.
Спорт і розваги
Гості можуть як взяти участь в дайвінг, сквош і катанні на лижах, так і взяти на прокат авто і вивчити Одесу.
Крім близькості до Одеського дельфінарію Немо, готель також пропонує легкий доступ до Міський сад, який знаходиться в 400 метрах. Готель розташувався в 1.4 км від Одеський Будинок-музей ім. Н.К. Реріха.Большінство пам'яток міста, включаючи ресторани і кафе, знаходяться в декількох хвилинах ходьби від готелю.
До станції метро Залізничний вокзал Одеси можна дійти за 15 хвилин пішки.
Реєстрація виїзду
Заселення в готель здійснюється з 14:00 до 00:00. Розрахунковий час - з 00:00 до 12:00