Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви, таки, готові отримати справжній вибух яскравих емоцій, море позитиву і цілу валізу нових вражень? Значить вам прийшов час відправитись в саме колоритне місто України – Одесу! Ласкаво просимо! Походити по красивих вуличках, де архітектура вражає свідомість навіть найвимогливіших. Насолодитися, як не дивно, дуже щедрими порціями смакоти в місцевих ресторанах. Побалувати себе шикарною постановкою в оперному театрі. Поспілкуватися з місцевим населенням – взагалі окреме задоволення...

Одеса – море гумору і фарби життя!

Що може бути кращим, ніж відпочинок на березі Чорного моря? Це, звичайно, прогулянка по цій Чорноморській перлині, де кожен перехожий посміхається вам відповідь і дарує дозу позитиву. Це Одеса, крихітко!

Оспівана в піснях, зображена на полотнах і сяюча в усіх гумористичних оповіданнях. Це місто, в якому не буває нудно. Чи то морський бриз так позитивно впливає, чи то особливий магнетизм жителів, а можливо просто це дар згори, але це місто, де хочеться співати, танцювати і радіти життю!

Незабутні пам'ятки Одеси

Навіщо нам сірий Брайтон Біч, якщо можна шикарно прогулятись по сонячній Дерибасівській? Тут вам відкриється весь одеський колорит, з його затишними кафе і яскравими вітринами магазинів.

А потрапити сюди 1 квітня – це спіймати удачу за хвіст, адже тут проходить щорічна «Гуморина». Вулиця прикрашена різними сувенірами і яскравими картинами, які обов'язково варто придбати на пам'ять. А чого варто відвідування розкішних стін театру опери і балету!

Це не просто пам'ятка Одеси, а справжній архітектурний шедевр. Це богемність в кожній деталі – починаючи від кришталевої люстри і закінчуючи вишуканою ліпниною в кожному приміщенні театру. Потрапляючи сюди, одразу хочеться закрутитися у вальсі з яким-небудь імператором або принцом. Музеї, галереї, пам'ятники і двори – все це відкриває двері кожному, хто хоче насолодитися цим містом до останньої краплі. До речі, наостанок обов'язково залиште відвідування музею коньячного справи!

 

Описувати всі принади життєрадісного міста просто немає сенсу, адже передати все те цінне, що тут є, словами просто не вийде. Ну а розповідати в сотий раз про достоїнства самого курорту вже просто немає сенсу адже це знає навіть школяр.

Слідами історії Одеси

Одне з найулюбленіших туристичних міст України відоме ще з 1795 року, правда називалось воно тоді Хаджибей. Розвиток і містобудування почалося, коли в місто прийшов І. Дерибас, в честь якого і названа головна вулиця міста. Цей період в історії Одеси почався 1789 року. Свою нинішню назву місто отримало лише в 1795 році. Великий внесок у розвиток і будівництва перлини Чорного моря вклав Дюк Рішельє. Багатонаціональність міста зробила його особливим, колоритним і яскравим. Тому приїжджаючи сюди, неможливо встояти перед цією гостинністю, душевною простотою і привітністю!

02.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали