Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Херсонська

Причорномор'я

Ось вже яка область скрасить дозвілля у відпустці навіть найвибагливіших мандрівників, так це – Херсонська область. Тут і для дітей створені ідеальні умови (турботливі батьки так і норовлять відправити своє чадо в цю область на літо). І для молодих закоханих, і для галасливих компаній друзів...

Загалом, кожен тут щось знайде для себе. І довгограючий відпочинок, і короткі уїк-енди – все це додасть кольору у ваше життя, наповнивши його більш яскравими фарбами.

Херсонська область: скринька з дарами

Працювати треба рівно стільки, щоб вистачало на вино і подорожі!

Цій мудрій істині вчить ще одна перлина в намисті України – Херсонська область, сама смілива область. Ну, хоча б тому, що її омивають відразу два моря – Чорне та Азовське. А море, як відомо, – це свого роду туристичне зілля приворотне.

Генічеськ, Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт та інші курорти, щороку залучають сюди блідолицих братів, любителів таласотерапії.

Але Херсонській області, як красивій примхливій дитині, і цього мало! Назбирала повний коших привабливих витребеньок і заманок! Унікальний клімат, доглянуті виноградники, первозданна природа острова Джарилгач, мінеральні курорти, заповідники і парки, єдина в Європі піщана пустеля Олешківські піски ...

Конкурувати за рівнем національної популярності з усім цим може тільки херсонський баштан. У сезон смугасті м'ячики стрункими пірамідками підносяться в кожному регіоні неосяжної країни, рідкісний українець не куштував нектарної м'якоті місцевих кавунів хоча б з десяток разів за літо.

Завидне багатство, яким може похвалитися Херсонська область – пам'ятки, на які варто поглянути!

Але всі ці гастрономічні радості тьмяніють перед величчю «Асканії-Нова». 33 тис. га – найбільший в Європі степовий заповідник, один з небагатьох, де збереглися цілинні степи і де створено розкішний ботанічний парк, який представляє флору всіх існуючих континентів. Не випадково заснована ще в 1898 р «Асканія-Нова» і до цього дня входить до тридцятки природних чудес усього світу.

Під стать йому і Чорноморський біосферний заповідник з його ландшафтами Північного Причорномор'я, Дніпро-Бузьким лиманом, Каркінітідскім затокою, Тендровській косою, гирлами річок і островами.
А рідкісна фауна знайшла притулок в Національному Азово-Сиваському природному парку.

Природні багатства, мабуть, те, заради чого варто приїхати сюди хоча б один раз. І навіть якщо вам здається, що ця область нічим не може здивувати – поспішаємо розвіяти всі ваші сумніви.

Херсонська область потрясе своєю історією!

Так, наприклад, сама ж столиця краю, Херсон – одне з історичних місць: заснований за указом російської імператриці і названий на честь легендарного Херсонеса Таврійського, це місто не забуває свого минулого і вміє бути вдячним. Про це говорять його пам'ятники: Г. А. Потьомкіну, Ф. Ф. Ушакову і Джону Говарду, англійської лікаря, який прибув сюди для боротьби з епідемією і упав її жертвою.

На території Херсонської області також знаходяться залишки кількох Запорізьких Січей (Каменська; Олешківська та ін.).

 

В останні роки апогею своєї популярності досяг зелений туризм: відпочити в мудрій степовій тиші, порибалити в затишному краю, погойдатися в човнику на хвилях дніпровських вод, поласувати соковитими місцевими овочами і фруктами – чи це не благодать?

Ну а хто не чув про «Таврійських іграх»?! Стати їх учасником – кращий спосіб зрозуміти і полюбити привітну і щедру Херсонську область! Історично так склалося, що цей захід перетворився на подію, куди варто потрапити хоча б один раз в житті. Загалом, не втрачайте свій шанс закохатися в цю область!

04.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали