Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ось вже яка область скрасить дозвілля у відпустці навіть найвибагливіших мандрівників, так це – Херсонська область. Тут і для дітей створені ідеальні умови (турботливі батьки так і норовлять відправити своє чадо в цю область на літо). І для молодих закоханих, і для галасливих компаній друзів...

Загалом, кожен тут щось знайде для себе. І довгограючий відпочинок, і короткі уїк-енди – все це додасть кольору у ваше життя, наповнивши його більш яскравими фарбами.

Херсонська область: скринька з дарами

Працювати треба рівно стільки, щоб вистачало на вино і подорожі!

Цій мудрій істині вчить ще одна перлина в намисті України – Херсонська область, сама смілива область. Ну, хоча б тому, що її омивають відразу два моря – Чорне та Азовське. А море, як відомо, – це свого роду туристичне зілля приворотне.

Генічеськ, Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт та інші курорти, щороку залучають сюди блідолицих братів, любителів таласотерапії.

Але Херсонській області, як красивій примхливій дитині, і цього мало! Назбирала повний коших привабливих витребеньок і заманок! Унікальний клімат, доглянуті виноградники, первозданна природа острова Джарилгач, мінеральні курорти, заповідники і парки, єдина в Європі піщана пустеля Олешківські піски ...

Конкурувати за рівнем національної популярності з усім цим може тільки херсонський баштан. У сезон смугасті м'ячики стрункими пірамідками підносяться в кожному регіоні неосяжної країни, рідкісний українець не куштував нектарної м'якоті місцевих кавунів хоча б з десяток разів за літо.

Завидне багатство, яким може похвалитися Херсонська область – пам'ятки, на які варто поглянути!

Але всі ці гастрономічні радості тьмяніють перед величчю «Асканії-Нова». 33 тис. га – найбільший в Європі степовий заповідник, один з небагатьох, де збереглися цілинні степи і де створено розкішний ботанічний парк, який представляє флору всіх існуючих континентів. Не випадково заснована ще в 1898 р «Асканія-Нова» і до цього дня входить до тридцятки природних чудес усього світу.

Під стать йому і Чорноморський біосферний заповідник з його ландшафтами Північного Причорномор'я, Дніпро-Бузьким лиманом, Каркінітідскім затокою, Тендровській косою, гирлами річок і островами.
А рідкісна фауна знайшла притулок в Національному Азово-Сиваському природному парку.

Природні багатства, мабуть, те, заради чого варто приїхати сюди хоча б один раз. І навіть якщо вам здається, що ця область нічим не може здивувати – поспішаємо розвіяти всі ваші сумніви.

Херсонська область потрясе своєю історією!

Так, наприклад, сама ж столиця краю, Херсон – одне з історичних місць: заснований за указом російської імператриці і названий на честь легендарного Херсонеса Таврійського, це місто не забуває свого минулого і вміє бути вдячним. Про це говорять його пам'ятники: Г. А. Потьомкіну, Ф. Ф. Ушакову і Джону Говарду, англійської лікаря, який прибув сюди для боротьби з епідемією і упав її жертвою.

На території Херсонської області також знаходяться залишки кількох Запорізьких Січей (Каменська; Олешківська та ін.).

 

В останні роки апогею своєї популярності досяг зелений туризм: відпочити в мудрій степовій тиші, порибалити в затишному краю, погойдатися в човнику на хвилях дніпровських вод, поласувати соковитими місцевими овочами і фруктами – чи це не благодать?

Ну а хто не чув про «Таврійських іграх»?! Стати їх учасником – кращий спосіб зрозуміти і полюбити привітну і щедру Херсонську область! Історично так склалося, що цей захід перетворився на подію, куди варто потрапити хоча б один раз в житті. Загалом, не втрачайте свій шанс закохатися в цю область!

12.09.2021
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали