Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви вже відчуваєте, як відпустка наступає на п'яти? Свідомість малює безкраї морські простори, піщаний пляж, промені ласкавого сонця? Шкірою відчуваєте дотик морського бризу? Тоді вам просто необхідно втілити все це в реальність! Для цього просто необхідно відправитися в Залізний Порт!

Це ідеальне місце, де можна не тільки погріти, а й «розтрусити кістки», насолодитися тихим відпочинком на пляжі і увірватися в клубний рух. Ось єдине, чого вам тут не знайти – це нудьги! Тут навіть безцільне валяння на пляжі з келихом прохолодного коктейлю приносить масу задоволень.

Унікальність курорту Залізний Порт

Ось що дійсно вирішує все, так це географічне розташування. Цей курорт унікальний своїм кліматом.

Саме тут ви можете вдосталь насолодитися гармонійним поєднанням морського вологого повітря зі степовим. А які тут дивовижні заходи, просто очей відвести неможливо! А знаходиться це чудове селище Залізний Порт у Херсонській області.

Приїжджаючи сюди неможливо переоцінити його затишок, спокій, віддаленість від бетонних джунглів міста і сірих пейзажів. Тут оживає організм і фантазія. Тут хочеться насолоджуватися.

Непередаваний захват від пам'яток Залізного Порту

Здавалося б, що ще потрібно – гарячий пісок, прохолодні бризки моря, крики чайок, південне сонце – райська насолода.

Але ні! Природі здалося цього недостатньо, і вона нагородила це селище гарячим джерелом, яке наповнює силою і енергією. До ваших послуг обладнано кілька купалень, де ви можете зануритися в цей еліксир молодості.

Але і це ще не все! Унікальна пам'ятка Залізного Порту – Чорноморський біосферний заповідник, який розташувався на околиці селища. Це райський куточок, де зустрічаються затоки з островами, гаї, степи і піщані масиви.Унікальна природа цих місць сприяє життю рідкісних представників тваринного світу. Величезна кількість флори і фауни, що мешкають і ростуть тут, занесені до Червоної книги України. Якщо вам і цього здасться недостатньо, то вирушайте в заповідник «Асканія-Нова».

 

Історія Залізного Порту

Назва селища, найімовірніше, походить від 100-метрового залізного пірсу, колись знаходився тут. Який, через деякий час, повністю занурився в морську безодню. Правда це, чи вигадка, вже не важливо, адже ми їдемо сюди не істину шукати, а насолоджуватися чудовою природою. Історія Залізного Порту бере свій початок в 1922 році, проте, як рекреаційна зона селище почало розвиватися лише в середині XX в. Тому у вас є можливість провести незабутній відпустку на зовсім ще молодому, але активно розвивається курорті.

Незважаючи на свою «незрілість», сервіс в селищі не поступається закордонному відпочинку. Тут величезний вибір для розміщення – готелі, бази відпочинку, приватні вілли. Можете зупинитися там, де вам буде комфортніше.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали